• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Demoliční lodě

DeletedUser7507

Guest
Zrychlit,ta první linie je blbina,neb pak budu posílat jako první birky.Případně přidat možnost útoku na čluny.


Ještě nesouvisející dotaz:naposled jsem tu byl někdy v létě,ted koukám,že místo asi 160 příspěvků mám 90,proč to?
 

DeletedUser8283

Guest
Demoliční lodě :

Zmenit tak aby tyto lode bojovaly v prvni lini za stejnych soucasnych podminek.
Tzn neničí zadny prepravni cluny,koldu a ani hydry.

Zrychlit - preci jen nez se ta lod zapalila a poslala na nepratelske lode , byla to prumerne rychla lod ...

Snizit narok obyvatel z 8 na 6 potom by se to i mohlo vyuzivat a nebyla by to mrtva jednotka .
 

DeletedUser5002

Guest
Zrychlit,ta první linie je blbina,neb pak budu posílat jako první birky.Případně přidat možnost útoku na čluny.


Ještě nesouvisející dotaz:naposled jsem tu byl někdy v létě,ted koukám,že místo asi 160 příspěvků mám 90,proč to?
Byl velký jarní úklid a hodně témat bylo smazáno(Posezení u Morfa atd), proto máš méně příspěvků.
 

DeletedUser9868

Guest
nebo místo demoličky dát transportní člun který by mohl bojovat
počet lidí:8
rychlost:22-26
místo pro pozemky:10(z výzkumem 16)
útočná hodnota:80
obranná hodnota:1
náklady
kámen:650
dřevo:750
stříbro:250

zbytek necham na vývojářích
 

DeletedUser5002

Guest
nebo místo demoličky dát transportní člun který by mohl bojovat
počet lidí:8
rychlost:22-26
místo pro pozemky:10(z výzkumem 16)
útočná hodnota:80
obranná hodnota:1
náklady
kámen:650
dřevo:750
stříbro:250

zbytek necham na vývojářích
Mě se to docela líbí, slabší lodě na rychlé farmení ....
 

DeletedUser

Guest
Nechat tak jak jsou (což je téměř nepoužitelné) jen počet jednotek 1. Prostě zapálený levný člun který postrčí na moře jeden člověk a dál se o něj nestará. Jako poslední obrana před vyloděním nepřítele.
 

DeletedUser9521

Guest
Já bych tuto jednotku zrušil a nahradil bych ji jinou lodí a to s názvem GALEONA - loď by byla stejně rychlá a všechna její nastavení by byla shodná s Ohnivými loděmi - měla by však ve výzbroji Katapult a Skorpiona (vrhač šípů) a mohla by tak útočit nejen na obranné loďstvo ale také z moře na hradby a pozemní obranné jednotky - domnívám se že její využití by bylo mnohem častější jak stávajících demoličních lodí a navíc takováto jednotka zde zatím velmi chybí-benslanec
 

DeletedUser

Guest
Tak galeona se mně zamlouvá, změnila by strategii hry,dobrý nápad:)
 

DeletedUser5002

Guest
Co se ti na ní zamlouvá? To, že by každej stavěl jen Galeony? To, že ničí hradby, armádu a prakticky by jsi nemusel stavět čistící útoky? To už rovnou zrušme pěchotu no ne, co s ní, když všechno udělají lodě. Nebo je nějaké město, kam lodě nedoplují? Navíc za 10 populace mít katapult i nějakého super střelce a rychlou útočnou loď? Co přidat ještě novou jednotku do hry. Říkejme jí třeba Superman. Může lítat, očima pálit hradby, unese všechny suroviny, je nezničitelnej a rychlost má 100. Ideálně, aby byl za 3 místa ve statku, aby si jich každej mohl do města postavit minimálně tisíc, pak bude každej nezničitelnej a to teprve bude pořádná hra .......

Začínáte tu být zase jak politici. Místo toho snažit se věci zlepšit, začínáte vymýšlet a prosazovat blbosti bez domýšlení důsledků :)

jediný smysl, co my to dává, je, že třeba jedna loď by dokázala sestřelit 1 vojáká, když by nebyly obrané lodě. Ale stejně je to blbost. Kdo by stavěl ohnivky, když by je galeona ve všem přebila a ve všem byla lepší či by měla stejné požadavky..... No doufám, že toto jsou jen návrhy a tak to nebude, jinak né že jednou s touhle hrou skončím, ale jednou uteču od toho co se tu děje :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9519

Guest
Mám nápad!
Místo demoliční lodě bych dal:

NÁKLADNÍ LOĎ
počet lidí - transport: 0 lidí
obyvatelstvo v statku: 9 obyvatel
unese: 125 surovin (novinka!)
rychlost: 14
útočná hodnota: 20
obranná hodnota: 1
trvání stavby: 3 hodiny 20 minut
náklady:
kámen: 450
dřevo: 700
stříbro: 950
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
No není to špatný nápad, i když na farmení mám katy, ale dle mého člunů na převoz armády je dost.
 

DeletedUser9897

Guest
bohatě by stačilo 100,popř. dát do akademie výzkum který by přidal těch dalších 25 ks. ;)
 

DeletedUser9519

Guest
Doufám, že Cháron pošle můj nápad do Inna v Německu a můj nápad může být i vítězný.
Kdyby poslalo, pro vývojáře: ceny výstavby a čas výstavby můžete upravit, pokud 125 suroviny unese je moc, můžete snížit max. na 100 (aby byly vyvážené)
 

Thasoss

Grepolis tým
Na rovinu-pochybuji, že by to tam někdo posílal... Rabující loď? Jaké by měla využitití? Hráči se snaží do loďstva v pozemních útocích investovat co se týče obyvatel co nejméně. Natož aby ještě zabírali místo loděma, která neútočí, nebrání a ani nic nepřeváží. Jen kradou.
Kdy narazíš na město, které má jen lodě a ani jednoho vojáčka.
 

DeletedUser

Guest
Demoliční lod bych nechal tak jak teď jsou s tím , že by se do útoku zapojovali jako první. Myslím si, že pro slabší hráče to je dobrá možnost jak získat levně body do pochodů. vemu-li v úvahu jak je levná demoliční loď oproti ohnivé, tak je to pro méně aktivní hráče něco jako morálka.
 
Nahoru