• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Fí

DeletedUser11706

Guest
Mam .dotaz. Hraju i svet ypsilon. Kdyz zacnu hrat fí.a chci pozvat prez odkaz hrace . Odkazem z fí.sveta .zpravou v jinem svete? Jde to? A budu mít narok po dosazení hracu-3000bodu, na zlataky? Dík
 

DeletedUser4388

Guest
Ahoj,
môžeš poslať pozvánku na nový svet Fí aj kamarátovi, ktorý už hrá na inom svete.To ti zabezpečí, že tvoj kamarát po prihlásení na svet bude na mape určite niekde v tvojej blízkosti.V takom prípade však nebudeš mať nárok na zlaťáky.Na zlaťáky ti vzniká nárok iba vtedy, ak do hry pozveš úplne nového hráča, ktorý nikdy predtým nehral CZ Grepolis a tento nový hráč musí dosiahnuť hranicu 3000 bodov.
 

DeletedUser4388

Guest
Ak pozve hráča, ktorý si založí nový účet, ale predtým už CZ Grepolis hral na inom účte, tak sa mu odmena nepripíše.Pozvaný musí byť človek, ktorý tu nikdy nehral pod žiadnym nickom, jedine vtedy vzniká nárok na zlaťáky.
 

DeletedUser9723

Guest
Super, poprvé jsem se přihlásil na nový svět hned první den a možná i hned první hodinu. Jsem v žebříčku 81., sláva, to jsem v životě nebyl :), i když už pomalu klesám :-(. Škoda, že jsem hned nedostal nějakou medaili za umístění v první stovce hráčů světa, ale ta se asi první dny nedává.
 

DeletedUser4388

Guest
Dôležitejšie bude, aby si v tej prvej stovke bol aj v posledný deň sveta :D
 

DeletedUser11452

Guest
No, ale co není může být ne? :)
Hlavně když se penízky z peněženky budou i nadále skákat do grepolisu... :)
 

DeletedUser4388

Guest
Ahoj,
Grepostats sú neoficiálnym projektom tretej strany, čiže Innogames na tie stránky nemá žiadny dosah a nemôže nijako urýchliť ich aktualizáciu.Všetko záleží od správcov Grepostats.
 

DeletedUser11549

Guest
TAk gratulujem XAlpha :) chcemm sa len opýtať nemusíš odpovedať, ale zlatiš?
 
Nahoru