• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Fí

DeletedUser11143

Guest
Jak je možné že vzpoura běží 12 hodin když je nastavení světa 1 ? Měla by běžet 24 hodin ne ?!!
 

Thasoss

Grepolis tým
Vzpoura běží při všech rychlostech stejně - 12h první fáze (schylování se ke vzpouře), dalších 12h druhá fáze (samotná vzpoura).
 

DeletedUser

Guest
Sem slovak ale ani na cz anebo sk sem dosud nehral, bydlim pri hranicich, odpisuju jak je psano na me. Ja na nikoho neutocim, kdyz si stezuje ze lidi zlatkujou tak klidne muze napsat na support co mu nato reknou..
Většina hráčů neodsuzuje klasický prémiák. Od určitého momentu se to bez něj prakticky nedá hrát, pokud tedy nechce zde sedět 20 hodin denně. Dělali jsme si na Omiku anketu a z ní jasně vyplynulo, že vlastně nikdo nepodporuje ani nezastává další připlácené funkce a berou to jako úplatkářství. Kupuješ si zvíhodnění. Pojem fair play je pro takové hráče potom nedostižný.
Tady silných zlatilů je určité procetno a jen velmi vzácné vyjímky mezi nimi dohrávají i světy do konce. Většinou končí podstatně dřív a jdou si léčit svůj midrák na další svět na malých dětech a honí se pro zápisy do TOP tabulek.
Když si chci "odpočinout", tak jdu hrát na jiné servery, protože herní kvalita čekého serveru je podstatně vyšší, než jinde. Tedy mimo anglii, ta je srovnatelná.
A k tomu tvému plácání ohledně dotazu na zlacení u supportu - co by mi řekli. Nic, protože potřebují takové hráče aby měli vyšší zisky. z toho dostávají prémie k platu. Příjmy ze hry totiž nejsou hlavním zdrojem financí drtivé většiny provozovatelů takových her.
 

DeletedUser11704

Guest
S helenou se prvni cast vzpouri lehce skracuje, a vetsina lidi nedohrava s toho duvodu, ze si prisli zahrat a ne tu stratit mladi jelikoz lenochodi jako ty co nejsou schopny mit za dva tydny aspon 2 mesta tu hru tak spomaluji ze se dohrava 2 roky.

Vi nekdo kdy bude event? od kolikateho?
 

Thasoss

Grepolis tým
Zatím je pro nový event připravena pouze back-end část, tudíž nic konkrétního za informace není. Až bude, tak to přetlumočíme, neboj.

@ Dersu222:
z toho dostávají prémie k platu
Pokud myslíš herní podporu, tzn. Grepo tým, tak se to nezakládá na pravdě. Počet koupených zlatých ani množství vykonané práce symbolický plat Grepolis týmu, který ani není v reálné měně, neovlivňuje. V rámci vývojářského týmu těžko říct, jak to je. Jsou to informace, po kterých se nikdo nikdy nepídil.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Thassos:
neměl jsem na mysly podporu hry, to jsou většinou nadšenci, kteří to dělají za hubičku, ale provozovotel/ přímý zaměstnanci v tomto případě Innogames
 

DeletedUser10685

Guest
Btw chaluparum dneska nabehlo nejak moc bb, zas tam zabiraji v 10 lidech nejake mesto?
No to víš, spolupráci je dobré natrénovat v čas... btw co ta vaše alianční profilovka, kdopak z vás se nechal vyfotit :) ?

ze všech verzí co sem hrál je ta CZ nejkomičtejší, ne jen že ty překlady jako Farm - Statek, nebo Battle ram - Beranidlo, anebo slinger - práče... .
To co uvádíš mi zrovna nepřijde tak strašný...možná to lze přeložit jinak, ale tohle vcelku o.k.
Spíš by mne zajímalo, kdopak přeložil Light ship jako Ohnivá loď a Fire ship jako Demoliční loď. To je trochu mimo mísu, řekl bych...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11704

Guest
Axo ty ses nam rano pokusil zvednout tlak nebo co tam checkujes :-D jestli nanas jdes utocit tak nam to oznam aspon den predem :-D a innogames mimo jine (reklama, informace o lidech v podobe emailu, facebooku etc) vydelava na 1% hracu ktery zato plati dost velke penize, i kdyz myslim ze ty cz/sk/pl serveri sou spis pro tu reklamu, jelikoz tu nehraje tolik lidi co by platilo dost.
 

DeletedUser10685

Guest
Jen tak jsem nakouknul, jaký máte hradby, co přístav a tak...aby Necromander věděl, že má nového souseda.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ohledně GrepoStats, právě jsem napsal maila autorovi těchto stránek. :) Tak abyste se neptali, kde že to vázne... bohužel, víc s tím nikdo z Grepo týmu nenadělá. :(
 

DeletedUser11704

Guest
Mam 5 dnu nezodpovezeny dost dulezity ticket na supportu, nechci nikoho urazet ale kdyz se jedna o platby smerem k vam tak ste bleskove rychly a nechci to resit tu verejne aspon pro zatim ne.
 

DeletedUser

Guest
Tickety o premiu ma prava resit pouze administrator hry, vas ticket je mu delegovan a jak bude moci jiste ho vyresi.
 

DeletedUser9723

Guest
Přestože chápu uzamčení tématu Top 12 aliancí - Sink or Swim, tak mě to dost mrzí. Podpoří mě ještě někdo? Konečně to bylo téma kde se člověk mohl dočíst názory různých lidí na konkrétní situaci světa, popřípadě si sám něco tipnout. Příspěvky, které se tématu netýkali šlo buď promazat, nebo přinejhorším ponechat. Až zas tak velké vulgarizmy tam používané nebyli. Jo to když jsem tuhle na jiném diskuzním serveru označil mého oponenta za horšího než Hitler, Stalin, Napoleon a Čingischán dohromady, tak jsem dostal BAN, neboť by se to mohlo dotknout Rusů, Francouzů a Mongolů dohromady, ale tady to ještě šlo. Jsme tu nějaká komunita lidí a to popichování k tomu patří, mě to i celkem baví. Jo a zpětnou vazbu pro iriskairisku. Já osobně vítám popis světa třeba i každý den když se něco děje. A v počátku těch změn je plno, takže dodatečně díky.
Jo a všimněte si že to téma mělo větší počet příspěvků, než tato kavárna kde se řeší dohromady záležitosti od morálky ve hře přes morálku zlacení, správných překladů názvů, rychlosti supportu až po dotazy k logice hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nevidíš vše co tam bylo napsáno a bylo smazáno.. ze zkušenosti vím že někdy nezbyde než vlákno uzavřít, protože to nestíháš čistit..
uzavřeš, vyčistíš a za den dva otevřeš.... nebo za hodinu dvě, záleží jak máš zrovn ačas hlídat..

asi jako oblíbená hospoda kde se hosté pobijou:) napřed uzavřeš, uklidíš a pak otevřeš:)
a navíc se dá v pohodě pokračovat právě tady.. zdůraznuji v pohodě:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10685

Guest
Řekl bych, že uzamčení vlákna je celkem o.k., protože už to asi netěšilo nikoho. Mazání příspěvků je ovšem dvousečné. Je sice právem moderátora, ale jde o dost citlivou věc. Lepší by bylo kontroverzní příspěvky nějak označit, varovat přispěvatele atd... ale neupírat informace o napsaných příspěvcích ostatním. Rozhodně se stavím proti cenzuře, byť z dobrých důvodů... kvůli něčímu dobru už se toho ve světě stalo hnusného až běda.

Konkrétní vlákno Sink a Swim už bylo stejně ke konci poznamenáno, řečeno slovy cimrmanovského klasika, jakousi z jedné strany "neschopností myšlenku uchopit" a z druhé strany "neschopností myšlenku opustit". ;)
 

DeletedUser

Guest
• Je zakázáno kritizovat práci či postupy Grepolis týmu. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis týmu žádejte delegaci tiketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci tiketu k hlavnímu moderátorovi fóra.
věř mi že nechceš vidět vše co bylo napsáno, a společnost která forum spravuje určitě nechce aby tam visely některé zvratky..
slovo cenzura zde nemá opodstatnění...

a tím bych opustil zakázané prostory a nechal místo pro diskuze o hře...:)
třeba o tom že mě štve nesmrtelná blondýna:)
 
Nahoru