• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Fí

všimli jste si, že vždycky když se tu utne nějaká diskuse, tak forum totálně chcípne? já jenom, až pak budete zase řešit, proč sem lidi moc nechodí a proč se tu nediskuteje...
 

DeletedUser10685

Guest
Jestli to nebude spíše tím, že někteří z diskutujících dostali ban?
 

DeletedUser

Guest
všimli jste si, že vždycky když se tu utne nějaká diskuse, tak forum totálně chcípne? já jenom, až pak budete zase řešit, proč sem lidi moc nechodí a proč se tu nediskuteje...
Máš samozřejmě pravdu. Je třeba ukázat, kdo tomu tady šéfuje. Ale na druhé straně není jednoduché rozdýchat kristalicky čistou esenci nadutosti, jakou je xAlpha Male. A s iriskou bych asi taky nechtěl mít dvojdomek
 

DeletedUser

Guest
Proč Hnnibale? Je úplně normální potkávat ženy které jsou chtřejší a pohotovější než my.Přiznám že bych se s iriskou hádat nemohl,jelikož mi je jasné,že bych ostrouhal.To ale není slabost.To je rovnoprávnost. Jsme ve 21 století.
 

DeletedUser11713

Guest
Líbí se mi, jak tu každej leze irisce do zadku i moderátoři :) přitom je to jen argumentující bezmozek, kterej tuhle hru snad ani nehraje. šup, sežerte mě
 

DeletedUser

Guest
Proč Hnnibale? Je úplně normální potkávat ženy které jsou chtřejší a pohotovější než my.Přiznám že bych se s iriskou hádat nemohl,jelikož mi je jasné,že bych ostrouhal.To ale není slabost.To je rovnoprávnost. Jsme ve 21 století.

To je jednoduchý. Nenaslouchá. Když druhý nenaslouchá, je zbytečné diskutovat. Nic to nepřinese. Jen emoce. A hádku s někým kdo nenaslouchá nelze vyhrát. Tak proto

Ale hodnotím to jako nezaujatý pozorovatel světa, který mě začal zajímat

A Lyve mi přijde úplně v pohodě
 
uplně v pohodě ne, ale souhlasím, že máslo na hlavě mají oba... drobekt tolerantnosti, jak z jedné, tak z druhé strany by neuškodil...
 

DeletedUser11271

Guest
No za mě se lyveho vyjadřování a postřehy jsou úplně v pohodě... neříkám že se s ním v jeho názorech dokážu ztotožnit ale jsou takové že je akceptuji. necromander taky ok... (jedině mě trochu vadí jak se pořát čertíte kvůli každé narážce... to vám moc nepřidává.. ale jinak fakt v poho - celkem normální rozumný lidi se kterejma se dá jakštakš mluvit - alespoň si to zatím myslím) ale alphamale... no nechci někoho hned podle pár příspěvků odsuzovat ale z tohohle člověka mě jde mráz po zádech... to vidíte napřet ego... a až někde v mlze za tím vykoukne člověk... ( jen můj osobní názor - vytvořený na základě několika jeho příspěvků zde na fóru - realita může být jinde) - trochu mi připomíná firsta... :) jestli znáte...
 

DeletedUser

Guest
tím bezmozkem to pokazil. Ale argumentuje věcně a férově. A tak to má být. Nezajímá mě na které je straně. Upřímně mi jsou nesympatický jak Chaloupka tak Afterlife
 

DeletedUser11271

Guest
Hele... já jsem v chaloupce... myslím si že je to skvělá parta... a je to můj vlastní názor a nikdo mi ho neveme a je mi šumák co si myslí ostatní... no a kdyby takovýto postoj ke své ali měli všichni tak bychom zde možná mohli i nějak rozumně diskutovat o normálních věcech a né tu vést žabomyší války...
 

DeletedUser

Guest
Dokud se daří, musí tam být dobrá parta. Ale toto je dlouhý svět. Hráči budou odcházet a pak se teprve ukáže jakou má kdo výdrž a morál. A kdo si na začátku udělá hodně nepřátel.....
 

DeletedUser

Guest
Někteří členové této aliance spolu hrají pátým rokem a nikdy neodchází, naopak táhnout to spolu.. když se někomu nedaří, tak mu jiní pomohou, nevyhazují se z aliance za to, že neskáčí tak jak jak dva gerojové pískají.. Chaloupka hraje tak aby si hru užila, ne aby dala každému najevo jak je drsná a že se z ní všichni musí posadit na zadek.. a to je to co dělá alianci aliancí a to co jí každý může závidět..:)
v této alianci totiž nejsou jen hráči, ale i kamarádi a to se nezmění pro dlouhý svět:)
 

DeletedUser

Guest
Něco tady trošku smrdí. S Chaloupkou na věčné časy

Rychlé šípy na jedné straně a zlé bratrstvo kočičí pracky na té druhé. To tu bylo už hodněkrát.
Všude je pár těch, co to táhnou a stádo těch, co se vezou a schovávají. Kam to dotáhnou je závislé na síle a souhře volů
 

DeletedUser

Guest
Nu a někde jsou volové sehraní, nechají se vést a pomáhají svojí silou všichni všem, a jinde jsou volové tupí a pomáhají jen špičce, která je využívá:)

Každý si může sám dosadit kam patří:)

a taky kdo to kam dotáhne:)
 

DeletedUser11117

Guest
Ja som v Chaloupce, ale pokial sa odosobním, musim priznat že Sultanove prispevky zneju ako komunisticky manifest. Pravda je ale taka, ze clenovia Chaloupky na tento svet nevstupili ako jednotlivci, ale ako partia. Mozno v tom je ten rozdiel ktory tu nie kazdy chape.

Na druhu stranu je to len hra a v reale sa vzdy moze stat nieco co prinuti ludi hru ukoncit a preto nikdy nemozeme tvrdit "s Chaloupkou na vecne casy". ;)

A nakoniec, nesympatie k Chaloupce nie je nic nove, vzdy stala takmer proti všetkym. :D
 

DeletedUser

Guest
ale no tak:) ani jsem si nevzpoměl že tohle heslo používali komáři:) hrál jsem vždy se stejnými lidmi ať už se ta aliance jmenovala hráči smrti, svět hráčů po fúzi se spojenci nebo meet the spartans po další fúzi, popř. bezejmení po přechodu na svět hrdinů:) a ted je to chaloupka, nikdy jsem jinde nehrál a hrát nebudu, a je jedno kdy se mnou bude konec.. zda po divech nebo za týden:)

nic víc než jen to že je to dobrá parta jsem říct nechtěl a to snad není komunismus:) my nemáme diktaturu, narozdíl od jiných jejichž šéfik se diktátem dokonce chlubí:)

navíc s chaloupkou na věčné časy jsem neřekl já ale někdo jiný:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru