• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Fí

DeletedUser

Guest
Něco tady trošku smrdí. S Chaloupkou na věčné časy

Rychlé šípy na jedné straně a zlé bratrstvo kočičí pracky na té druhé. To tu bylo už hodněkrát.
Všude je pár těch, co to táhnou a stádo těch, co se vezou a schovávají. Kam to dotáhnou je závislé na síle a souhře volů


Nesmrdí nic.Nová čistička odpadních vod funguje bezvadně.
Na věčné časy určitě ne.Max do hrobu.
Ally s názvem Bratrstvo kočičí pracky jsem chtěl ale byl jsem přehlasován.
Ale vážně,není důležité vyhrát,je důležité postarat se,aby nevyhráli ti na druhé straně :D
 

DeletedUser

Guest
No vidíš. Já jsem zase vždy rád, když vyhraje ta druhá strana
 

DeletedUser

Guest
Tak prej se má diskuse přesunout ze "Stalo se hrdinům z Chaloupky a nulám z Afterlife" sem. Tak to dělám.

Čekám na odpovědi na mé otázky od vedení Chaloupky.
Tak to zopáknu: Na Fí nám tu funguje úžasná glosátorka iriska. Vůbec tu nehraje a tento svět ji nezajímá. Ale na foru se mu věnuje celkem důkladně. To by bylo v pořádku. Je třeba, aby to tu žilo. Bohužel jsou to jen lži. Zcela nepokrytě vždy chválí Chaloupku(a charlenara :)) a naopak na Afterlife(a firstovi) nikdy nenechá niť suchou(je fakt, že jí dost pomáhají). O ostatních nic. Zjevně má i zdroj přímo v Chaloupce.
Pokud přijmu její tvrzení, že tu nehraje a má tedy tajemný zdroj, je pro mne nepředstavitelné, že to vedení Chaloupky dovolí. Tedy vynášení informací a také poškozování jména aliance zde na foru. Soustavné chvástání a lhaní Chaloupce přece nemůže k ničemu prospět. Vzhledem k tomu, že se vedení aliance nijak proti irisce nevyjádřilo, je jasné, že je zde Chaloupkou dosazená.
A já se opět ptám:
Má to Chaloupka zapotřebí?
A druhá otázka:
Kdo vymyslel název Chaluopka?
 

DeletedUser9242

Guest
Ahoj Hannibale, když ti řeknu, že s iriskou nemáme nic společného a že si rádi přečteme její rozbory, tak mě to stejně nebudeš věřit, proto nemá cenu odpovědět na tvé otázky.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Ariano,
to zda ti budu nebudu věřit, ponech mé maličkosti. Byl bych raději, kdybys ctila společenský úzus otázka/odpověď. Celkem se to osvědčuje
 

DeletedUser

Guest
Je zajímavé si číst vaše spory,
jsou však nelogické jak moje boty...

Nevím proč si vadí Hanibal a iriska, bylo by to na dlouhé noci pročítat celé forko. Ale je snad jedno kdo si bude co číst a na jaký názor dá a co se týče důvěry, tak ta by měla být založena na dlouhodobější zkušenosti. Pokud jsi Ariana zastánce Irisky, tak to že ti Hanibal nebude věřit by ti nemělo vadit. A stejně pokud ti věřit bude nebo nedbue tak to není zas tak extra důležité moc věcí se tím nezmění. A stejně může napsat že ti vří a v jeho nitru tomu tak nebdue ;)
 

DeletedUser

Guest
Hannibale tys s Chaloupkou do styku nepřišel tak prosím nepiš nesmysly.Tedy pokud nehraješ pod jiným nickem.
Kdo vymyslel název není pro tebe životně důležité.Jestli s tím máš ovšem problém,je to jen tvůj boj a předem prohraný.
 

DeletedUser

Guest
Hannibale tys s Chaloupkou do styku nepřišel tak prosím nepiš nesmysly.Tedy pokud nehraješ pod jiným nickem.
Kdo vymyslel název není pro tebe životně důležité.Jestli s tím máš ovšem problém,je to jen tvůj boj a předem prohraný.

Tak nějak :)
 

DeletedUser

Guest
Vyhýbání se odpovědi je taky odpověď. Ano. Dává smysl, odpovědět označením otázky za nesmysl.
U toho druhého stačilo napsat, že mi do toho nic není. Není.
Ti, kdo bojují předem prohrané bitvy, jsou označovány za hrdiny. Nebo blázny
 

DeletedUser

Guest
Za hrdiny jen tehdy
pokud to má smysl.
Vol moudře tedy
svou stranu harcího stolu, aby jsi pak brzo z židle nespadl.
 

DeletedUser

Guest
Já se nevyhýbám.Jen nevím co napsat někomu kdo tuto část forka čte a nezjistil že nikdo z členů naší ally tu nevychvaluje do nebe.
My to zapotřebí nemáme a ani to neděláme.Hrajeme si jen svojí hru.Jsou tu jiní kdo se v jiné části vehementně snažili o reklamu protože jsou postiženi americkým systémem vymývání mozků.Jenže my jsme češi a na toto kašlem.My totiž chápeme že to je jen hra.
Předem píši že irisku neznám a je mi líto zde všech co se s ní pokoušejí hádat.Chudáci nechtějí pochopit že svou inteligencí jí nemohou konkurovat a tudíž jsou jak píšeš hrdinové či "blázni".
V případě že se snažíš o nás něco vyzvědět máš smůlu.A ty konspirační teorie co ty a další rozvíjíte jsou fakt vtipné.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji ti za odpověď.
Já se nevyhýbám.Jen nevím co napsat někomu kdo tuto část forka čte a nezjistil že nikdo z členů naší ally tu nevychvaluje do nebe.
Nikde jsem nepsal, že kdokoli z vašich členů vás vychvaluje do nebe-zde tě tedy nechápu.
My to zapotřebí nemáme a ani to neděláme.Hrajeme si jen svojí hru.Jsou tu jiní kdo se v jiné části vehementně snažili o reklamu protože jsou postiženi americkým systémem vymývání mozků.Jenže my jsme češi a na toto kašlem.My totiž chápeme že to je jen hra.
Zde se trošku vychvaluješ. O něčem co jsem nepsal. Taky nechápu
Předem píši že irisku neznám a je mi líto zde všech co se s ní pokoušejí hádat.Chudáci nechtějí pochopit že svou inteligencí jí nemohou konkurovat a tudíž jsou jak píšeš hrdinové či "blázni".
Neznáš ji, ale víš, kdo se jí může inteligencí rovnat a kdo ne. Zajímavé. Ale opět nic, co jsem chtěl vědět.
Takže jsem se nic nedozvěděl o tom, proč vám nevadí úniky informací. Ani nic o tom proč čestným a charakterním lidem nevadí zjevně zaujatá a nevyvážená reportáž o světě Fí.

Přišel sem na tento svět si zahrát dle hesla jednoho pana Hráče: "Dobýt pár měst a naštvat(tak nějak) pár lidí". Naprosto nezávisle na nikom jiném. Tak jako vždy. A zde na foru se nechtěně dostal do role vyrovnávače. Stav , který tu je, ale vyrovnat nelze. Pouze mlčením. Mějte se tu
 

DeletedUser

Guest
Jsi parádní překrucovač.Tys sice nenapsal že nikdo z našich členů nás nevychvaluje,nicméně jsi napsal že iriska je námi dosazená a že má info od nás.
Opravdu jí neznám,stačí mi číst co píše a jak elegantně odpálkuje každý méně inteligentnější příspěvek.Toto bohatě každému musí stačit k tomu aby pochopil.To že to někteří včetně tebe nechápou o něčem svědčí.O tom se tu rozepisovat ze slušnosti nebudu.
A proč ses nedozvěděl že nám nevadí únik informací? Nu pokud toto píšeš,mněl bys to dokázat.V opačném případě se snažíš o to samé co píšeš.Jen z opačné strany.
 

DeletedUser10685

Guest
Kampak zmizelo téma o konci Afterlife a o tom že má xalpha ban? Smazal to tady nějaký mod, nebo co? A proč? Přílišná aktivita v mazání příspěvků je zavrženíhodná... laskavě nám nechte přístup k informacím. Když už někdo vyvěsí špinavé prádlo, byť o půlnoci, nač to uklízet hned za svítání? Jen ať to všichni vidí.

Takže jak to bylo? Mýlil se admin a banoval neprávem? A pokud ano, omluvil se? Nebo si to xalpha celé vymyslel? Nebo se mi to jen zdálo, že tady to téma bylo? Že by halucinace?
 

DeletedUser

Guest
Který autor? Český nebo slovenský? Podle stylu příspěvků se jedná minimálně o dva lidi. Toto je přeci do očí bijící.
 

DeletedUser11704

Guest
Jsem Slovák, co na tom pořád nechápeš? bydlím u hranic, píšu česky, protože mi to je určite blíž než slovenština
 
Nahoru