• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Zdravím všechny .. :cool:


Tak kdo se sem chystá ? Co jsem koukal, tak Byz. je dost potichu na fóru ..


Co to tady trochu rozproudit a obnovit i staré blogy a rozhovory ? :)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Hehe, já sem jdu vyprášit pár lidí s lidma z SVK
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Myslím si, že tahle rychlost bude pecka a přiláká to staré veterány :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Díky za vytvoření diskuse. :) Rovnou ji i přilepím a založím vlákno s nastavením. Na wiki jsem vše ohledně nového světa (a plus pár uzavřených) aktualizoval.

Doufáme, že se vám nastavení líbí a další svět s rychlostí 4 vítáte. Měli jsme určitou zpětnou vazbu, kdy spustíme další takový svět jako Athény, akorát se vzpourou... no a do budoucna si s nastavením pohrajeme ještě více? Kdo ví...
 

DeletedUser

Guest
ja osobne sem idem hrat len koli tomu ze na sk uz je novy svet ale s vzburou a ta mi nejde :D mam rad moment prekvapenia
 

DeletedUser7082

Guest
Athény byly perfektní .. :) Akorát tam to dost pokazil event, který začal s tímhle serverem a nebyl tam dobře nastavena ochrana, která byla týden, co si pamatuji. Takže hráči po sobě začali útočit s 5k městy.

Jinak se opravdu těším a jak jsem psal, přiláká to spousty lidí .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
A co to zkusit ? :) Třeba tě to chytne, obzvláště já vzpouru i na léto vítám .. :) Ono je pravdou, že se vzpouru člověk má trochu více času takto .. :)
 

DeletedUser

Guest
bude sranda som zvedavý na nové tvare :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
počkať ono to je vzbura ? mne sa zdalo ze dobývanie tak to nejdem hrat :-D
ach jaj niekde je napísane dobývanie niekde vzbura tak to nechapem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Svět Korint(2 prohlíží )
Spuštěn: 4.5.2016; Rychlost: 4/3; Max. členů v ally: 60; Dobývaní
 

Thasoss

Grepolis tým
Už jsem si toho také všiml, zeditneme to. :p

Jinak v oznámení (zde je úplně kompletní konfigurace), na wiki a ve vlákně s nastavením by mělo být vše ok.

Poho: Systém vzpoury na vyšší rychlosti boje určitě podporuje více, než je tomu na systému dobývání, kdy pro některé hráče přímo ztrácí smysl masivně útočit (nebo vůbec útočit), o tom si myslím že žádná.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7082

Guest
Souhlasím, bude to jak se říká masakr.. :) Ráno se vybiješ a druhý den večer máš z části obnovené vojsko a můžeš vyjet znova...

Přesně tohle CZ/SK grep potřebuje rychle servery. Opravdu palec nahoru pro tohle.. :)

Jinak, ví se o někom známějším, že sem půjde ? Že bychom to okořenili rozhovorem ?
 

DeletedUser12430

Guest
Jsem zvědavý na tenhle svět-nastavení je pro agresivní hráče jak dělané. Palec nahoru k počtu členů v ali. I tak si myslím, že je to i dost. Zajímavější by bylo 30-40 max :D
 

DeletedUser11411

Guest
Tak určitě to bude zajímavé...:) , takže mrknout se určitě zajdu:)...uvidíme kdo ještě dorazí.

ALE UŽ BY TO MOHLI PUSTIT :D ...NUDÍM SE
 

DeletedUser7082

Guest
Ja doufam, ze se to pusti az kolem odpoledne, hold skola je nekdy zakerna v tomhle ... Mi pusti novy svet zrovna, kdyz mam 4 hodiny ten den.. To je pech :D
 
Nahoru