• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
bla bla bla bla bla bla

Podívej, nevím, jestli si byl vůbec na světě, či věděl, co to je počítač, když se to dělo :) Chápu tvé nadšení ze hry, ale myslet, znamená víš co vědět..., takže když nevíš, tak se do toho nepleť.

Je mi celkem jedno co dělají, taktéž když Albinius arogantně odpovídá, že tu nebude pořád ..., zažili jsme od něj mnohem horší odpovědi, tak ať není, jsem rád, každý máme své starosti, co mi je do těch jeho...., ale chci, aby ten kdo tento post zastává, tak aby fungoval. Ne se vymlouval, ne ho zneužíval a podobné nesmysly. Říká se tomu zodpovědnost. A ty se chováš velmi nezodpovědně, protože píšeš o něčem, o čem nic nevíš, pleteš se do něčeho, u čeho jsi nebyl a zastáváš se jedné strany, aniž by si vůbec tušil, jak to bylo.

A pokud máš tendenci pokračovat a jet si svou, oka, ale pak se nediv, že tvůj názor nebude mít žádnou hodnotu a lidi tě budou brát jen jako malé dítě, co mluví do všeho, ale neví nic.
 

DeletedUser12446

Guest
Že by se First probudil z mrtvých? Styl psaní takřka stejný. :)
 

DeletedUser

Guest
To uvidíme, pokud ano, Inkognito to již nebude mít tak snadné, jako to mělo doposud po našem odchodu :) Nedávno nám napsali hráči odtud, že se máme vrátit a pomoci je zničit a když to nyní vidím, že především albinius již není admin a pokud to dopadne jak má, tak se vrátíme a tato hra opět bude mít nějaký smysl :) Klan Bn je stále v plné síle, a jsem si jistý, že je zde stále ještě mnoho hráčů, co se k nám rádi přidají a s Firstem v čele ... to bude klidně klan, co může vyhrát hru. ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Nevím, proč si tady stěžuješ, že se vyjadřuji, když si to hodil do diskuze do světa Korint, pokud ti vadí to, že reaguji, tak by jsi si měl uvědomit to, že na to máš zprávy a označíš zde pouze příjemce těchto zpráv, tady by to byla celá administrace. Měl by jsi se trochu probudit kde co řešíš, protože tady plácáš nesmysl za nesmyslem ..
Ještě, abych se vrátil k tvému předešlému problému, tak věřím, že i admin hodí sem tam chybku, ale že by byla cílená, to pochybuji, ono stále je to člověk a ne počítač. Odpověděl ti arogantně ? Představ si, že by ti došel takto uštěkaný člověk a začal po tobě paštěkovat, on tady není k tomu, aby ti dělal psychologa, ale aby s tebou vyřešil problém, ale to se zase vracíme tomu stejnému.. Stále nechápeš to, že se problémy mají řešit klidem, a tak jak se chováš ty, tak se k tobě budou chovat i ostatní, pak si nestěžuj. Vytahuješ tady jeden problém za druhým, ale měl by jsi se možná zamyslet sám nad sebou. Protože z tvých zpráv vidím chybu právě u tebe.

A tvé moudra si nech víš kde, ber mě jako dítě, mysli si o mě co chceš, mě nedokážeš rozhodit, aktuálně mě děláš zábavu.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

není příliš potěšující vidět, že tato odvěká jednostranná rivalita hráč. vs. Tým se opět dostává ke slovu. Bohužel, pokud se hráč domnívá, že díky hraní s členem Grepolis týmu tím pro něj vznikají určité výhody, moc toho s tímto přesvědčením neuděláme. Obecně platí, že člen Týmu nemá byť jen možnost při svém hraní zneužít svého postavení. Nemusí to skálopevně platit u vedoucích funkcí, nicméně takový člověk je pak o to více hlídán vyšším vedením. Dokonce je doporučeno styky s komunitou a hrou skrze hraní udržovat. Napomáhá to efektivnějšímu a rychlejšímu a hlavně zdárnému řešení hráčova požadavku o pomoc.

Účty nejsou blokovány neopodstatněně. Prakticky vzato, je preferováno „raději neblokovat, dokud není jistota“. Leckdy tedy není potrestán ani ten, u něhož něco pouze „nesedí“, ale pro nezdolné porušení není dostatek dat. Tací jsou prozatím sledováni. Nemusíte se ale obávat, jde o jeden z velmi, ale velmi mnoha případů. Možná tak 1 z 1000? Tzn. dokud se naše důvodné podezření nezmění na odůvodněnou jistotu, nepanuje z naší strany zájem zasahovat komukoli do hry. Proč to ale píšu? Mnohdy se stává, že potrestaný hráč nás sám dává do pranýře, neboť zneužije důvěry svých spoluhráčů. Ti pochopitelně spíše uvěří někomu, s kým hrají bůhví jakou dobu, než herní podpoře. Často se tak stává, že pravda podávaná hráčem je jiná, než pravda skutečná. Někdy by přitom stačilo, aby si spoluhráči dotyčného od něho vyžádali o screenshot komunikace s členem herní podpory, jak ho bombarduje důkazy, on porušení kolikrát přizná, ale navenek předstírá, co předstírá, a nám pak chodí od jeho spoluhráčů stížnosti na náš postup, na něž jsme nuceni reagovat tak, že tresty projednáváme pouze s majiteli účtů, jak nám stanovují interní pravidla. Což může působit trochu arogantně, pokud onen píšící spoluhráč je vůdce potrestaného. Hráči překrucují, my se nemáme jak bránit, tudíž ani nemáme šance vyhrát. Na tyto boje tak rezignujeme, navíc tu ani nejsme za tímto účelem s někým bojovat. O případech, kdy hráč schválně vyvolává konflikt s Grepolis týmem jen proto, aby se zvýraznil, nebo v očích někoho stoupl, raději psát ani nebudu.

K chybě v procesu analýzy samozřejmě může dojít, díky např. různým technickým abnormalitám v připojení v případě otázky multi acc., nicméně hráč má možnost se odvolat. Při odvolání platí jedno hlavní pravidlo - jak se do lesa volá, tak se z něho stokrát ozývá. Měl jsem tu možnost řešit odvolání u několika poměrně složitých případů, hráči byli samozřejmě zpočátku velmi naštvaní, ale zároveň akceptovali směr, jakým jsme řešení odvolání vedli. Po velmi krátké době se vše zklidnilo a bez jakýchkoli nervů se vše krok po kroku vysvětlilo. Poté, se hráčem podané informace souhlasily s těmi informaci, z nichž jsme vycházeli my (tzn. nám to přivedlo nový pohled na věc), byl hráčům trest zrušen/zmírněn a byli poučeni o existenci a správném užití funkce Sdílené internetové připojení. Nutno podotknout, že to byly tak složité případy, kdy byste zprvu řekl, že jste se ze 120% splést nemohl a jiná varianta než multi acc. není.

Vámi popisované jednání by bylo poněkud snadno a úspěšně napadnutelné a křehké. I když tomu pravděpodobně neuvěříte, máme nejvyšší zájem o poklidnou a fér hru a odvedení své práce co nejkvalitněji. Přistupovat k této činnosti jinak by smysl nemělo, neboť všichni máme ve společnosti InnoGames status dobrovolníka, tedy neplacené pracovní síly. Nikdo nás do výkonu práce tím pádem nenutí a pokud se na to opravdu necítíme, nemusíme pracovat. Pakliže by se někdo takový přeci jen našel, kdo by po hráčích šlapal, dá se směle říci, že bychom ho interně „ukamenovali“.

Chtěl bych tedy závěrem všechny čtenáře tohoto příspěvku požádat, aby k nám chovali zdravý respekt a udrželi si svou slušnou tvář, byť jsou potíže, kvůli nimž se na nás obrací, sebevíce frustrující. Do určité, velké, míry pro to máme pochopení, ale snaha o vyřešení problému se nesmí zvrhnout v pouhé napadaní dotyčného člena podpory. Měsíčně vyřídím desítky hlášení o herních chybách (a k tomu mnohdy neméně otázek), kdy často jde spíše o nesprávné pochopení té které funkce anebo nenastudování si wiki atp. Kdybychom využívali možnosti hráče blokovat jen za neslušné jednání vůči herní podpoře, byť se tak hráč chová jen z počáteční frustrace a stačí ho uklidnit, je globálně vyloučen ze hry cca každý pátý oznamovatel chyby. Naneštěstí nám ale často hráči také píší ne proto, aby s námi něco řešili, ale aby si vybili zlost způsobenou onou komplikací ve hře. Někteří neváhají vyhrožovat zbitím celé vaší rodiny jenom proto, že např. neobdrželi mantikory z eventu zdarma a vůbec je nezajímá, že na ně neměli obyvatele.

My nejsme vašimi nepřáteli, není ani důvod nás tak vnímat či se k nám dokonce tak chovat a když už k tomu dojde, velmi nás tento přístup mrzí.

S pozdravem
Theron

P.S.: Doufám, že nevadí, že se k tomu nevyjádřil kolega, ale shodli jsme se na tom, že k dělání osvěty je v určitých bodech znalejší support officer. Dovolil jsem si to také vzít preventivně trochu komplexněji.
P.S.2: Jelikož toto téma je nikdy nekončící, není příliš ohleduplné tím zatěžovat prostory diskuse a fóra obecně. Máte-li Vy nebo klidně kdokoli jiný jakékoli otázky, ozvěte se prosím přes tiket na herní podporu. Do jeho předmětu či obsahu napište, že je pro mne, a já si pokusím najít čas na tento neběžný tiket reagovat a probrat to s Vámi, neboť zde něco takového pitvat bychom opravdu neměli, a proto ani nebudeme.
 

DeletedUser

Guest
:) Já si nestěžuji, jde vidět, že jsi nějaký rozhozený :) Nevadí mi, že hráči reagují, naopak to vítám, pamětníci mi dají za pravdu, že toto fórum žilo za Firsta, po něm to tu umřelo.

Ty nevíš ani co píšeš a ani o čem píšeš (Sám to přiznáváš ve svém prvním příspěvku) . Jen mačkáš klávesy a asi si myslíš, že čím více toho napíšeš, tím spíše tě někdo bude brát vážně :) Doufej, že se neobjevíme vedle tebe ty lamo :)

Therone, opravdu nechci házet všechny do jednoho koše. Opravdu doufám, že to co zde bylo, je nenávratně pryč. Admini jsou pro hru velmi důležití a stejně tak je důležitá jejich nestrannost a Albinius nestranný nebyl. Pamatuji si ho když začal dělat supa(Ano, hrál jsem dávno předtím, než on vůbec začal dělat supa) a to opravdu působil zcela jinak, byl to slušný člověk, opravdu takový byl. Možná měl osobní starosti, chápu, možná ho to změnilo k horšímu i to se může stát, ale pro většinu z nás je to hlavně hra, u které trávíme volný čas a někdy i ten, co volný není a poslední co chceme, je, aby byl někdo z nás po roce hry na daném světě bezdůvodně zabanovaný jen proto, protože válčíte proti klanu, kde hrají modi a supové a když se snažíte vše vysvětlit, tak se s vámi nebaví, nezajímá ho to a řekne vám napište hlavnímu adminovy, který je afk a i kdyby nebyl, stejně to řešit nebude, protože na to má adminy či hl admina a když vzpomenu na Firsta, ten byl cháronem osvobozen z jednoho trestu co mu dal Albinius a Albinius ho tři hodiny na to opět trvale zabanoval. To byla prostě absurdní komedie, která měla za úkol rozložit náš klan, který překážel ve stavbě divů. Že Thasi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Já vím moc dobře, co píší, prakticky jsem ti odreferoval část z textu, co zde i postnul supporter, jen ty si tady léčíš své komplexy. A jediný, kdo je tady rozhozený jsi jen ty, protože hledáš nutkání se tady s někým pohádat, bohužel tady si jen naběhneš.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Měl by jsi poslechnout někoho staršího a začít tohle řešit přes zprávy, protože uškodíš jen sám sobě.. :)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Ještě dodám jeden příklad, zmiňoval jsem Kruela, ten byl na posledním světě, co se stalo to s tím banem Firsta, byl původně v nějakém neutrálním klanu, právě v okolí našeho klanu(I já tam samozřejmě byl). Posléze se přidal do moderátorského týmu, okamžitě na to se přidal do jejich klanu a hned jsme měli o nepřítele na fóru i ve hře více :) Proto i jeho konec vítám a určitě chápete, že to na důvěryhodnosti nepřidá :) Jeho rozebírat již nechci.

Poho, nemám si jak uškodit :) Nikoho se nebojíme. My jsme Bratrstvo neohrožených :)
 

DeletedUser

Guest
@Poho203: Zastání z řad hráčů nás těší, pamatujte ale, že je to spíše náš boj, do kterého se zapojovat nemusíte. Vy jste tu od toho, abyste si hrál. Dávám Vám ale za pravdu v tom, že tyto věci by se měly řešit soukromě. Drtivé většiny hráčů se to netýká a při řešení těchto záležitostí nám kolikrát v minulosti docházely stížnosti, že je obtěžuje to číst.

Budeme rádi, pokud se vrátíte zpět k Korintu jako takovému, klidně i k onomu budoucímu návratu BN a jeho vizím, jeho sestavě.... určitě to bude pro všechny zajímavější téma.

A dál to už opravdu předávám zpět kolegovi. Děkuji.

Theron
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak mi tedy řekněte, jak mohl někdo Vlaďu Malíka hodnotit, jako skvělého hráče :) Jako vždycky zlatil snad nejvíce na serveru, ale herně max průměr :)

Jestli je opravdu nějaká legenda, kterou můžeme všichni společně uctívat, je to Koljan. Nikdo nikdy neměl a nebude mít více útočníků dne, jak on si myslím :) A pokud se BN vrátí, věřím, že přesvědčíme i jeho, aby se přišel i podívat. Hraje s námi jinde jinou hru a možná že za těchto okolností by se i vrátil on :) To jsem zvědaví, co na to řekne Inkognito, když jejich nejlepší hráč, se vrátí v našich řadách :)
 

DeletedUser7082

Guest
Theron: Tady jde hlavně o fakta, která mluví jasně. Pokud vidím, že tady tento klučina mluví naprosté blbosti, tak podpořím opačnou stranu, které dávám za pravdu.

BTR: Zřejmě tím narážíš na můj blog, vím, že Vláďa Malík dosti zlatí a je to jeho styl hry, každý má jinčí priority, to že tam kliká na olympiády je jeho věc. Jsou lepší útočníci, s tím souhlasím. Ale zatím toho na Korintu dokázal více jak ty, už jen to, že se schováváš za nickem a možná i novým účtem z tebe nedělá nic lepšího. Doraž na Korint, dej mi vědět, jak se jmenuješ a budu tě sledovat a pokud přineseš s sebou další konkurenci, tak jen budu rád, protože už teď je tam jasné, kdo kam jede a další s kým bych bojoval by bylo přínosem, ale aktuálně tě musím hodnotit jen jako ukecaného kecala.. :) Činy dělají člověka a ne řeči ! :) Místo těch keců povolej své spoluhráče a dostoj svých slov.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12446

Guest
A pokud se BN vrátí, věřím, že přesvědčíme i jeho, aby se přišel i podívat. Hraje s námi jinde jinou hru a možná že za těchto okolností by se i vrátil on :) To jsem zvědaví, co na to řekne Inkognito, když jejich nejlepší hráč, se vrátí v našich řadách :)

A čistě náhodou není Kolja už na Korintu vedle Aliance Věrných? :)
 

DeletedUser

Guest
Klučina? :) hehe díky za lichotku :D Tipuji, že jsem tak 3-4 krát starší než ty, ale to není tak podstatné. Vláďa hraje dokonce i tu hru co my, ale jeho by jsme do klanu nenabraly :) A ani nevím, zda by chtěl :)

Každý toho na Korintu dokázal více jak já, zvláště když tam nehraji :) Na to jsem malý pán, tohle musí říci First, jinak se dle mého nikdo nevrátí a určitě se neobnoví naše aliance. Ale pochybuji, že tu je nyní větší kecal, než ty :)

A čistě náhodou není Kolja už na Korintu vedle Aliance Věrných? :)

To je možné, já ho nehlídám :)
 

DeletedUser7082

Guest
Nevím, z čeho vycházíš, že jsi ten nejlepší ty ? Ochočuješ tady všechny z lam, např. mě, Vláďu a jak jsou všichni špatní, ale ty jsi dle všeho hvězda. Pokud se tvůj spolek nevrátí, tak je tady nevzpomínej. Je to to stejné, jako bych řekl, že jednou budu jezdit v Porsche, nemám ho, tak se jim nechválím. Zatím si jen pro smích v tomhle směru, každý může mít plnou pusu keců. Řekl jsem ti dneska několikrát činy dělají člověka, ne řeči.
Označuj mě kecalem, já ti cpu jen fakta, které ty nedokážeš překousnout. Trochu mi přijdeš jako žena, teď se omlouvám všem ženám, ale jedeš si své i přestože víš, že nemáš pravdu.

Dosáhni svých slov, do té doby tvé slova jsou pouhé spekulace a blbosti .. :) Jak jsem řekl, budu rád, když mi to dojdeš natřít .. :)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Nechám toho už .. :) Dej si pivko a kašleme na počítač dnes .. :) měj se hezky ..

Jinak vše je podložené textem, co jsi psal, dříve.. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Kizi, aby jsi pak nelitoval svých slov, jak nás tahle skupina dojde seřezat .. :D
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nahoru