• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Však jsem mu říkal, že na něho i my čekáme .. :) Za chvilku to bude jen o pár aliancí .. :) Prakticky už teď jde vidět, které to budou .. Tak by se hodil další protihráč :) Ale myslím si, že to byly jen kecy a nedostaví se .. :)
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser12450

Guest
mazel firstik toho vždy vice nakecal než udělal.
takže ja bych byl v klidu.
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser12446

Guest
Třeba First chystá překvapení a už tam je, jen pod jiným nickem. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Jenže aliance se rozpadají hlavně když je začátek světa takže si myslím že se stejně většina alianci co jsou teď mezi nejlepšími rozpadnou.

Už teď vím, že aliance: INKOGNITO, ALIANCE, Bojovníci z Pekel, Čučoriedky se nerozpadnou .. :)
U Délského spolku si moc nejsem jistý, jak to tam udrží Jipiček
Dlouhoprsťáci se rozpadnou ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Alibabu zničil pokud vím pouze jediný klan a to je ten náš, BN :) Ale respektujeme všechny nepřátele a vážíme si jich. Vždy bojujeme jen s těmi nejlepšími :)
 

DeletedUser11176

Guest
Už je to po stý !!! Zasraná chyba. Jdu koupit harpyje, kliknu na harpyje a jdu kliknout na zelenou fajfku, jakmile na ní klikám mění se jednotka z harpyje na pěšáky (vždy na tu první jednotku) a odklikávám nákup stovek pěšáků, šermířů s mečem, samozřejmě je vracim za poloviční cenu. Takto přicházím velmi často o peníze. Můžete to po půl roce už opravit ?! Co to je za chybu? Nebo to má nasírat hráče schválně, aby sekli s hrou? Protože v určitých okamžicích jsou některé tahy rozhodující a pokud mi to má znepříjemňovat hru, jistě jsou konkurenční hry co nemají tyhle vady. Jsem vytočenej. Zase.
Tohle napsat před dvěma lety já,tak mám ban nadosmrti a ještě moje vnoučata by to nemohla hrát.Je prima,že je na každého stejný metr a že už pravidla neplatí.Aspoň jsem si to tak vyložil
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Nepodceňujeme žádného nepřítele, neřekl jsem proti nim křivé slovo. Roky jsme spolu bojovali. Ritaben, mourek a další co už si nepamatuji :D, všechno tohle jsou kvalitní hráči a ať řeknou oni o firstovi opak :) My jsme hráči, srdcem i duší :) Jak jsem řekl, tohle je na Firstovy, ne na nás, pokud se vrátíme, tak jako BN s Firstem v čele.
 

DeletedUser11176

Guest
Alibabu by dokázala zničit jedině Alibaba,nevím,co to tady hovoříš-abych to napsal slušně :) myslím,že pro šťourala je to i dohledatelné a navíc ať přemýšlím,tak nikoho s nickem Back to Reality si nevybavuju
 

DeletedUser

Guest
Protože tady nikdo takový nikdy nebyl :). Alibaba padla, když se tuším na omíku sloučili asi 4 klany proti BN :) Pak vznikl nějaký klan, co postavil divy. Ale to je opravdu jedno. Jmenovalo se to nějak prapodivně, Ritaben by nám to řekla :) Já už dnes moc pil :D

A stejně tak si nevybavuji já žádného žabáka :) A to že mám paměť dobrou :)
 

DeletedUser7082

Guest
Žabžal je zrovna známý ..
smiley_emoticons_lol.gif
Možná jsi ho viděl ve stádiu ropuchy, rosničky ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
:) Nic ve zlém kamarýde, za své putování jsme objevili, že jsou mnohem horší lidé, než jsou v této hře. Nejlepší a nejfajnovější lidé, jsou v našem klanu, to nikdy nezměním :) V dobrém i zlém, prostě náš klan, je jediná skutečná aliance a i thas , i když to nepřizná, určitě je hrdý, že u nás mohl hrát a lidi se mění, proto mu dáváme šanci, aby i on mohl říci, co bylo, bylo, už není. Stejně jako First se změnil, tak mohl i on.
A thasi, s Firstem, jsme byli přátelé. Víš sám, že to nebyla rozhodně jen jeho chyba jak to dopadlo. Osvoboď ho na tomto fŕu, potrestaný čert ví za co byl již dost dlouho. Minimálně rok či dva... :) Odeberte kerbera, vratte mu titul a hodnocení. Vždy byl pro toto fórum přínosem.
 

DeletedUser10358

Guest
Firste,jsi pořád arogantní žijící v jiné dimenzi,než my normální smrtelníci,ale pořád dokážeš pobavit a zároveň si odporovat:))
Tebe jsem zničil už na Betě,po tvém intrikování napříč celým světem a tenhle cejch si poneseš po zbytek grepoživota:)))))))
Protže tvůj imaginárně nereálný život je složen jen z nabubřelosti,napadání ostatních a výřečnosti jako Mussoliny:)))
Za víc opravdu nestojíš a pojď si zahrát,nejlépa M45,tam tě budu mít konečně zase nadosah:))))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:) Je pěkné, že na nás hráči nezapomněli, ale promiň, ty nejsi žádný nepřítel, ty by si jen chtěl, aby jsme ti věnovali pozornost :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na betě jsem skutečně byl a z té pochází i naše video. Ale že by tam Firsta někdo zničil, to si tedy nepamatuji. :) V té době se ještě divy nestavěli a když jsme končili, tak jsme zcela ovládli naše moře a následně se přidali k jednomu z nejlepších hráčů této hry a to Neshikovy. First už se pak věnoval jiným světům. Ale Discovery si nepamatuji, jaký jsi měl nick? Jen aby jsme si připomněli, kdo že si to byl ... :) Tebe znám z jiných světů a hra nic moc ... :)
 
Nahoru