• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser10358

Guest
Jsem rád,že na svje průsery nezapomínáš a že jich nebylo málo,máš kachní žaludek,když sem strkáš tlamičku,tak se už neboj a pojď si zaválčit,pár tobě podobných tu taky najdeš,svět není jen o normálních lidech i vy tu máte své místo,jinak by vývoj nešel tím správným směrem,protože bez chyb není pokrok:))))))
 

DeletedUser10358

Guest
Fakt to neber,na Betě se divy stavěly:)))))))))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím můžeš odpovědět na to co se ptám? :) Já jen aby bylo jasno :)
Na bětě se divy stavěli, ale až po mnoha letech hraní ... co se divy přidali, nejdříve nikdo s divy nepočítal mnoho let. Divy vznikli až po několika letech hraní, to by jsi měl vědět.
 

DeletedUser11176

Guest
veškerá slova jsou již zbytečná,věci byly nazvány pravým jménem AMEN
smiley_emoticons_hust.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Jediná skutečná aliance... netvrdil bych. Jsou i sehranější týmy s kvalitnějším základem. Skutečnost aliance nespočívá pouze ve stálosti kolektivu a chození ze světa na svět. I po jednom skvěle odehraném světě se aliance může stát, jak ty říkáš, skutečnou. Byť se už poté znovu sejít nemusí.

Co se týká krátkého hraní pod BN, tak z toho si příliš nepamatuji. Pouze chaotické fórum, kolektiv křičící po organizaci, neboť ne každý je schopen být sám sobě pánem. Ale neříkám, ta aliance má i své dobré hráče. Lepidus a cato. Tuším i Nostredemus k vám patřil? Fajn člověk a pro mě asi i nejlepší vzpomínka na Achilla. Babca to dře spíše přes aktivitu, na Tau jsem moc umu neviděl. Jako soupeř na mě BN dobrý dojem neudělalo. Až na cata a lepida, ti byli fakt tvrdí nepřátelé. Ten dojem mi utváří hlavně firstazazel. O podpory žádat uměl o 106, ale starat se o ně už zpravidla ne... velmi snadno se bouchá 1 tisíc přepravek ve městě bez výzkumů, věže, prémia a bez jakéhokoli náznaku zájmu stavět hradby... opakovaně. Nechápali jsme, kroutili jsme hlavou. Úplná oddanost, nebo nerozum ho podporovat? Kdo ví. A za tu chvíli u BN na SH jsem ho až moc nepoznal. Pouze mám určitý nějaký první dojem, který jsem popsal výše.

Firstazazela propustil a posléze opět permanentně zablokoval snad každý vedoucí fóra, který tu sloužil. Já nehodlám být první, kdo tuto chybu udělá během své služby dvakrát. Změnit se mohl, lidi se mění, proč by ne, i já zpětně ledasco přehodnotil nejen zde, ale i ve svém životě, no čeho je moc, toho je příliš. Pravidla nejsou pro legraci. :)
 

DeletedUser

Guest
veškerá slova jsou již zbytečná,věci byly nazvány pravým jménem AMEN
smiley_emoticons_hust.gif
To už je pouhá strategie nepřátel. Urážky jsou běžný způsob těch slabších, aby ukázali že jsou ti silnější :)

Jediná skutečná aliance... netvrdil bych. Jsou i sehranější týmy s kvalitnějším základem. Skutečnost aliance nespočívá pouze ve stálosti kolektivu a chození ze světa na svět. I po jednom skvěle odehraném světě se aliance může stát, jak ty říkáš, skutečnou. Byť se už poté znovu sejít nemusí.
Pak si si měl zabanovat hlavně sám sebe, protože ty jsi to zde zcela zničil a na to, že jsi hrál jen krátce si pamatuješ celkem dost :) Leúpidus, babca a i cato by ti řekli, že to bylo přesně naopak a First byl ten, kdo to tahal ;) On organizoval největší porážky nepřátel a to nejen u cata, babci a lepiduse :) A Nostre :) No to je zvláštní člověk, vždycky skončil v nejlepším, ale je to kamarád :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10358

Guest
Prosím můžeš odpovědět na to co se ptám? :) Já jen aby bylo jasno :)
Na bětě se divy stavěli, ale až po mnoha letech hraní ... co se divy přidali, nejdříve nikdo s divy nepočítal mnoho let. Divy vznikli až po několika letech hraní, to by jsi měl vědět.
divy se tam stavěly tak cca po roce,roce a půl hraní,my aliance Magna graecia,později sloučená s aliancí Titan of tristans,pod jménem -Aliance ochotných,následně přejmenována na -AI- jsme postavili 4/7,pak odešli na Achilles a 7/7 postavila aliance U.B.A.
Toť svět Beta,ale možná si to motáš s jiným světem ve své dimenzi,draku:))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Je velmi spekulativní, zda kvalitní hráč úspěchu, stejného úspěchu, nedosáhne i bez koordinace druhou osobou. Já takovouhle zkušenost totiž mám.
 

DeletedUser

Guest
A kdo tedy jsi? Kukin? Jak se jen jmenoval top hráč magny, nejlepší útočník prakticky celou hru, kdo si vzpomene na další legendu ... :) .Podívej, ty už mluvíš o farmě, u sloučení MG a ToT už jsme dávno byli my i top hráči pryč.

Ale pokud chceš připomenout historii, kterou neznáš, tak betě vládli 4 klany. ToT byla největší, pak tu byla MG nejkvalitnější a GoW dle počtu BB a poslední z nich byla Best aliance. Gods of Wariors zničilo BN a nikdo neměl na to se nám postavit. Můžu říkat hráče z bety, opravdu skutečné bráče, ale ty jsi mezi nimi nebyl.
 

DeletedUser11176

Guest
To už je pouhá strategie nepřátel. Urážky jsou běžný způsob těch slabších, aby ukázali že jsou ti silnější :)


Pak si si měl zabanovat hlavně sám sebe, protože ty jsi to zde zcela zničil a na to, že jsi hrál jen krátce si pamatuješ celkem dost :) Leúpidus, babca a i cato by ti řekli, že to bylo přesně naopak a First byl ten, kdo to tahal ;) On organizoval největší porážky nepřátel a to nejen u cata, babci a lepiduse :) A Nostre :) No to je zvláštní člověk, vždycky skončil v nejlepším, ale je to kamarád :)
to ale nebyla urážka,jen prosté konstatování faktů,které platí po staletí
 

DeletedUser7082

Guest
Je na čase se jít oddávat posteli, Thasoss už tu tak má dosti práce s úpravou textu..

BTR, snad se ukážeš u nás na Korintě, ať vynecháme fórum a věnujeme se hře.. :) Povolej tu tvou sebranku, jsem dosti zvědavý, zda-li něco z toho co bylo vyřčeno je aspoň z části pravda .. Ale dej tady vědět, pod jakým nickem, ať tě mám v hledáčku ..
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Jinak bylo by dobré se odprostit od historie a předvést nám, co ve Vás je teď, teď už se dá jen o tom polemizovat .. :)
 

DeletedUser

Guest
Je velmi spekulativní, zda kvalitní hráč úspěchu, stejného úspěchu, nedosáhne i bez koordinace druhou osobou. Já takovouhle zkušenost totiž mám.
Bez aktivního hráče, nejde v této hře bránit. Samozřejmě že hráč musí zavčasu odhalit že na něj jedou útoky, ale někdo musí zorganizovat podpory, či osvobozovací útoky. Hráči můžou představovat svou armu, to ano, ale tohle samo v itenzivních útocích nestačí. Ale to víš moc dobře sám. Mluvíš o sklavních hráčích BN, pokus i myslíš, že je nebránil sám first tak si trošku naivní ... :) Myslíš si, že za ním hráči jsou proto, že je využíval? Kecy, hráči za ním vždy šly proto, že za každého z nich bojoval do posledního rezavého meče.
NIkdy si nebojoval proti takové přesile jako my, ty si se jen schovával do silných klanů, my je ničily.

6abžale, to bylo na Discoveriho a omluvte chybějící písmenka, už mám dnes dost :)

Poho, sry, ale ty za to nestojíš a ani o tom nerozhoduješ :) Ty jen mlč a jdi spát :)

Rozhodne o tom hlavní adminka, je jen na ní, zda osvobodí Firsta a nebo ne, budeme respektovat co řekne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Já o tom nerozhoduji, ale jsou to Velké Slova Malého Muže :)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Hehe, odpoledne když sem se přihlásil, bylo zde asi 1300 shlednutých za celou dobu trvání, nyní je bezmála 2tis :) A kdy naposledy koukalo do korinthu 14 hráčů naráz ... :) Děkuji, zavřete oči, odcházím :)
 

DeletedUser

Guest
???

Bez aktivního hráče, nejde v této hře bránit. Samozřejmě že hráč musí zavčasu odhalit že na něj jedou útoky, ale někdo musí zorganizovat podpory, či osvobozovací útoky. Hráči můžou představovat svou armu, to ano, ale tohle samo v itenzivních útocích nestačí. Ale to víš moc dobře sám. Mluvíš o sklavních hráčích BN, pokus i myslíš, že je nebránil sám first tak si trošku naivní ... :) Myslíš si, že za ním hráči jsou proto, že je využíval? Kecy, hráči za ním vždy šly proto, že za každého z nich bojoval do posledního rezavého meče.
NIkdy si nebojoval proti takové přesile jako my, ty si se jen schovával do silných klanů, my je ničily.

6abžale, to bylo na Discoveriho a omluvte chybějící písmenka, už mám dnes dost :)

Poho, sry, ale ty za to nestojíš a ani o tom nerozhoduješ :) Ty jen mlč a jdi spát :)

Rozhodne o tom hlavní adminka, je jen na ní, zda osvobodí Firsta a nebo ne, budeme respektovat co řekne.
Moje babicka mela porekadlo, mluviti stribro mlceti zlato. Doporucuji se nim ridit a mlcet. Kdyz si takovy machr prestan plkat a zacni hrat.
 

DeletedUser10358

Guest
Firste,tu Betu máš pomotanou až,až,už musím být ale víc diplomatičtější:))))
Sám tu nemáš dost odvahy se prokázat a chceš tajemství jiných?:)))
Ty jsi tam resetnul,jak se provalila tvá ,,nedokonalost,, v hýbaní ostatníma aliancema a jednotlivcema:))(doufám,že dost diplomaticky řečeno))
A kukinovi,gelfovi a dalším od nás jsi bohužel málo četl hru,aby jsi mohl něco dokázat ve svých dalších anabázích:)))))))
Navíc jsi svým restartem (útěkem) přišel o info.,že kukin přenechal svůj účet nějakému slovákovi,ale to už jsi naštěstí prudil na jiných světech:)))
 

DeletedUser

Guest
Nevím o čem mluvíš, ale já se bavím o Buchtovi a to byl nejlepší hráč bety. To byl válečník. Kukin byl spíše vůdce. First měl tu výhodu, že byl vůdce i válečník. Ale jak říkám, o slučování o kterém mluvíš, to bylo dávno po tom, co už nejlepší hráči toho světa dávno skončily a hrály na jiných světech.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Hehe, odpoledne když sem se přihlásil, bylo zde asi 1300 shlednutých za celou dobu trvání, nyní je bezmála 2tis :) A kdy naposledy koukalo do korinthu 14 hráčů naráz ... :) Děkuji, zavřete oči, odcházím :)

Znáš to, i do cirkusu lidí chodí, protože se jdou podívat na něco, co nepotkávají každý den .. Ale na takové blogy na Athénách bývávalo i 30 lidí zároveň .. :)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10358

Guest
Poho,má sledovanost,je něco jako Richard v Praze a ještě si vrní blahem,to my nemůžeme pochopit,nemáme zvířecí lebku:)))))
 

DeletedUser

Guest
To jde, na firstovo blogy čekalo den co den možná i stovky lidí :) Měl itul, měl pozitivnější hodnocení i než Thasos v té době, možná nejlepší ze všech, přesto byl zabanován ... proč asi ... :) I thas mu dával pozitivní hodnocení ... :) Přesto ho zabanoval :) Ale až když začali hrát proti sobě ... :)
 
Nahoru