• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Dám double, ale bude se týkat jiné věci, takže to věřím admini pochopí, že to nechci spát do jednoho příspěvku.
Podíval jsem se na dohrané světy, zatím jen na část, protože kdo to má všechno číst :) Ale když se podívám třeba na Omikron, či Thetu, tak mají třeba pětkrát vyšší sledovanost, než kdy měla beta za celou dobu i když hra v té době začínala. To není náhoda, to je BN :)

26.06.13, 21:01 #32
RITABEN RITABEN je offline


Založen
28.11.2010
Příspěvky
390
Standartní
poli v poho, víš že proti tobě nikdy nepůjdu, když si nezačneš... já nezapomínám kdo stál při mě a kdo mě podrazil a někdy musím vyjádřit pochvalu i protivníkům. dnes to byla nádherná, nervy drásající bitva, kdy do poslední chvíle nebylo jasné jak to dopadne. á nádherný příklad toho, jak se má časovat... to musím káčatům přiznat, v pár sekundách měli narváno desítky utoků i podpor...

___________________________

Takhle se to hrálo za nás :) Třeba na Poliho stále máme mail, jak sám řekl, pokud se někdy vrátíte, napište mi a vrátím se také :) A takových je mnoho :) Je pěkné si pročíst vzpomínky, byli to pěkné časy a výborná hra.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nedomnívám se, že BN do historie Grepolis proniklo tak výrazně, že by snad bylo nutné o tom dělat nějaké hlasování, nebo o co se momentálně pokoušíš. :p Toť můj názor jako stále aktivního hráče, byť z hlediska CZ bývalého aktivního hráče.

A to není BN, to je firstazazel a jeho věčné vyrývání do ostatních. ;) Kdy se kolikrát obouval do soupeřů, i když měl aktivovaný režim dovolené, takže to za něho schytávali spoluhráči. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ano a ty si se obouval do něj a pořád to děláš. Stejně jako jsi naléhal na Albiniuse, aby ho zabanoval ve hře, když jsme hráli proti vám a stejně jako jsi ho zabanoval zde na fóru. Ale kam to všechno vedlo, úbytek hráčů, mrtvé fórum. Opravdu jsi udělal skvělou práci a i po letech je v tobě pouze jen zahořklost. Vypadá to, že si to poneseš sebou do konce života. To je prostě tvůj trest.
 

DeletedUser12455

Guest
BN proniklo do historie svým dokonalým humorem. Je sranda to tu číst :)
 

DeletedUser

Guest
Hra musí být hlavně zábava, kdo se u hry neumí bavit, neměl by jí hrát :) :grepolis
 

DeletedUser

Guest
:) Pít od rána? Ne děkuji, včera to byla sama o sobě náhoda. V něčem máš pravdu, neměli jsme v klanu největší zlatiče a určitě jsme neměli klan plný vybraných hvězd, nabírali jsme nováčky, nabírali jsme slušné hráče, neslučovali jsme se s jinými klany a s tím jsme dokázali porážet i ty nejsilnější klany, co kdy v této hře byli :) A to bylo právě to krásné. Jaký jiný klan se tu nyní může postavit Inkognitu, když tu není BN ... :)
 

DeletedUser12455

Guest
Hra musí být hlavně zábava, kdo se u hry neumí bavit, neměl by jí hrát :) :grepolis
no vždyť jo já se bavil vámi vždy ste mě dokázali rozesmát :)

BN měl možná dobré hráče ale nejlepším aliancím se rozhodně nerovnal npř. Berušky Conquestoři Exekutoři Bludný holanďan :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8979

Guest
Ah Berušky,to byli časy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Porad ale jenom reci tak budto nastupte anebo radsi o bn nepis a zlaceni nekdo vic nekdo holt ber to jako konicka kazdej neco stoji a hrcu kteri umi tady neni dost a rozhodne z bn jich tady opravu tolik nechybi
 

DeletedUser

Guest
BN měl možná dobré hráče ale nejlepším aliancím se rozhodně nerovnal npř. Berušky Conquestoři Exekutoři Bludný holanďan :)

:) měl by si si doplnit základní vzdělání v Grepolisu :) přijdeš mi jako ten Poho, také jen mluví, ale vůbec neví o čem :)

Jestli jsme tedy tak slabí, řekněte osvoboďte Firsta a přestaneme mluvit a začneme hrát. :)
 

DeletedUser

Guest
Ty klany co říkáte, mají povětšinou společné vedení a všelijak se prolínají. Každopádně většina z těch klanů co jmenujete, mají společného nepřítele a to je BN :) Naopak některé z těchto klanů co píšete jsme i zničily.

Kizi, ty jsi ztráta času, nikoho takového si nepamatuji, kdo by měl takový nick a byl to dobrý hráč. Možná hraješ pět let, ale sem si začal psát jen kvůli mě a nám, to je skoro čest :) Pokud by jsi tedy byl dobrý hráč :)

A dle bb na dobrého hráče nevypadáš :) Spíše tak průměr, co hraje v silném klanu :)
http://cz.grepostats.com/world/cz25/player/274600
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12455

Guest
Já se tady s tebou nebudu o tom hádat každý si myslí svoje a já ve vás nevydím nic víc než zábavu pro jiné aliance
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, nechť Bratrstvo Neohrožených ukáže Grepolisu, že konečně není aliancí, která se krčí někde na mapě obkroužená nepřáteli, kteří si z ní dělají cvičný terč. Já si myslím, že to chceme všichni vidět. Všichni chceme vidět BN v plné akci a síle. Pokud nám chce tato aliance všem vyrazit dech, nač čeká na svolení hráčské komunity? Nač? Na nic se neptat, na nic nedbat a jít do toho. :grepolis

Ano a ty si se obouval do něj a pořád to děláš. Stejně jako jsi naléhal na Albiniuse, aby ho zabanoval ve hře, když jsme hráli proti vám a stejně jako jsi ho zabanoval zde na fóru. Ale kam to všechno vedlo, úbytek hráčů, mrtvé fórum. Opravdu jsi udělal skvělou práci a i po letech je v tobě pouze jen zahořklost. Vypadá to, že si to poneseš sebou do konce života. To je prostě tvůj trest.
Pokládám za samozřejmost, že jsi četl veškeré interní diskuse, k nimž se nemáš jak dostat, že víš, co se odehrává v mé hlavě, když do ní nevidíš, že znáš mé životní postoje, když mě ani jako člověka neznáš.

Mimochodem, čím jsem ti tak velmi ublížil, že jsi na mě tak vysazený? *řečnická otázka*
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12455

Guest
Ano, nechť Bratrstvo Neohrožených ukáže Grepolisu, že konečně není aliancí, která se krčí někde na mapě obkroužená nepřáteli, kteří si z ní dělají cvičný terč. Já si myslím, že to chceme všichni vidět. Všichni chceme vidět BN v plné akci a síle. Pokud nám chce tato aliance všem vyrazit dech, nač čeká na svolení hráčské komunity? Nač? Na nic se neptat, na nic nedbat a jít do toho. :grepolis

oni prej bez firsta nepujdou .)
 

DeletedUser

Guest
Opravdu úsměvné některé texty :) Nemusím vůbec nic říkat :) Jen si počkám, až se tu ukáží skuteční hráči :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Každá skutečná aliance je schopna hrát i bez některých klíčových hráčů, protože úbytek v kolektivu je věc přirozená. ;)
 
Nahoru