• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Tak musíš si taky říci, kde je fórum teď a kde bylo předtím. Je jasné, že v době světa "Beta" a okolo na fórum chodilo více a více lidí, postupně se tady lidi obměnili a noví hráči tráví čas jen ve hře a na fórum nechodí .. A tak to upadá, s průměrem přihlášených lidi celý den, když se nic neděje je 8-15 .. V době kdy se objeví blog nebo něco zajimavého, tak se zvedne počet na 20-30 .. To beru jako úspěch, ono lidí taky mají možnost si to pročíst postupně .. :)
 

DeletedUser

Guest
To vůbec není o betě, když tato hra začala, byli tu páni modové i admini. To ty vůbec nevíš. Nyní tu jsou jen trosky z toho co bylo.
A First se nestal tak známým na betě, ale až na pozdějších světech.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty páni módové a admini si nakonec trhali vlasy, jak byli mírní při těch tehdejších hádkách na Thetě a spol., že se někteří flameři měli zablokovat okamžitě. To zase vůbec nevíš ty. :) Vůči některým se bohužel mírný postup nevyplácí.

Za debatu jsem rád, ale ne za takovou, že budeme prát špinavé prádlo.

Firstazazelovi jsem dal +reputaci nejednou a proč také ne... byť s někým často nesouhlasím, není mi jeho vyjadřování sympatické, tak když už se něco najde... nic to ale nemění na faktu, že ten člověk se sice uměl dlouho pohybovat v mezích pravidel, ale ostatním dopomáhal k jejich překročení.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7082

Guest
Já moc dobře vím, kdo tady byl a kdo ne, sice jsem nehral Allfu, ale hraji od Bety, tak mi nemusíš říkat, jak to tady vypadalo a jaké to bylo .. Neboj se, nejsi tady jediný mudrc, co něco má za sebou ..
 

DeletedUser

Guest
Ty páni módové a admini si nakonec trhali vlasy, jak byli mírní při těch tehdejších hádkách na Thetě a spol., že se někteří flameři měli zablokovat okamžitě. To zase vůbec nevíš ty. :) Vůči některým se bohužel mírný postup nevyplácí.

Za debatu jsem rád, ale ne za takovou, že budeme prát špinavé prádlo.
Ty si tu vůbec nebyl, když to bylo, ty si se jen přifařil později, překládal a proto ti dali funkci, protože tu nikdo jiný kdo by to chtěl dělat a zvládal překlady nebyl a stejně tak si se stal hl modem, ne pro své zásluhy, ale protože nebyl nikdo jiný a ty si se tvářil, jako malé neviňátko. Zlatej Sultán oproti tobě!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Na datum registrace nehleď. ;) Jak za mým nástupem, tak i jejím aktuálním držení je mnohem, ale mnohem více. Samotný post hl. moderátora pak nebyl vůbec zapotřebí a velmi jsem se mu bránil. Dokonce bych i řekl, že s ním či bez něj, z hlediska rozsahu práce a práv by se pro mne nic nezměnilo.

Další věci se mnou řeš prosím pouze přes SZ, zde na to nadále reagovat nebudu, opravdu se to tohoto světa nijak netýká.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Je mi celkem jedno co říkáš, protože vím jak to bylo :) Je takové pořekadlo, zjemním ho pro toto fórum ... "po všech prd, jen po včelách je med :)
 

DeletedUser

Guest
To nema cenu, sice ma nick back to reality, ale nema poneti co to znamena, jen provokuje. Je neunavny, mysli si ze jen on ma pravdu. Je to s nim jako s hrachem a zdi. Zde psenka nepokvete panove
 

DeletedUser7082

Guest
Geddes: Souhlasím, (omlouvám se ženám) ale chování je typické ženy, ví, že nemá pravdu, ale přesto omílá to své dokola..
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser

Guest
To nema cenu, sice ma nick back to reality, ale nema poneti co to znamena, jen provokuje. Je neunavny, mysli si ze jen on ma pravdu. Je to s nim jako s hrachem a zdi. Zde psenka nepokvete panove

Představ se prosím, pak na tebe možná budu reagovat :) Opravdu mi stačí jeden, co nic neví a stejně se do toho plete, nemám zájem o to, aby tu čert ví kdo flamoval fórum zbytečnými hloupostmi a ani nemám zájem na to reagovat.
To co píši nejsou provokace, to jsou fakta co byla a bavím se o tom s hráči, co ví, ne co jen mluví. A rád tu potkám i staré přátele i nepřátele a že jich je určitě mnoho :)
 

DeletedUser7082

Guest
Ono by nebylo hloupé se představit, stále tady nabádáš na své přátelé a nepřátele, ale né a né nám říci, kdo se pod tímhle nickem skrývá .. :) Je snad důvod se za něco stydět ?
 

DeletedUser

Guest
Na tom kupodivu něco je, ale rozdíl je v tom, že se nepletu jako ty do věcí, o kterých nic nevím, nenapadám nikoho, koho neznám a bavím se o tom, co se stalo. Ty jsi jen zvědaví a stále se snažíš o jediné ... zviditelnit sám sebe. Ale zkus to hrou, já jen zmínil náš klan a zakladatele a je tu za odpoledne prakticky více shlédnutí, než za zbylých 20 dní od startu a to už samo o sobě o něčem svědčí. A kdo jsem již není podstatné, jsem ten, kdo ví o čem mluví.
 

DeletedUser7082

Guest
Já vím moc dobře, o čem mluvím .. :) Já nejsem ten, kterého tady všichni ochočují .. Mě by zajímalo, jaké máš pocity, když víš, jaké mají hráči, co tě znají smýšlení o tobě .. :) Já nemám potřebu se zviditelňovat, já znám lidi, lidi znají mě.. Hold se tady taky pohybuji nějakou dobu. Ano udělal jsi tady dnes poprask, ale tak trochu svým chováním, jak jsem řekl, každý se jde podívat i do cirkusu, protože má zájem vidět něco, na co není zvyklý. Pak mě napadá otázka, zda-li se nestydíš za své chování a proto tajíš svůj nick, protože i ty dnes apelovat na žabžala, aby se představil a budeš s ním komunikovat.. Nevím, já už dál o ničem polemizovat nebudu, na mě jsi dneska dojem neudělal, jen jsi mi posloužil pro zábavu a vyplnil volný čas mezi posíláním útoků. :) Za což ti děkuji .. Teď se jdu odsunout do peřin, ať jsem ráno čilý ..
 

DeletedUser

Guest
Ty páni módové a admini si nakonec trhali vlasy, jak byli mírní při těch tehdejších hádkách na Thetě a spol., že se někteří flameři měli zablokovat okamžitě. To zase vůbec nevíš ty. :) Vůči některým se bohužel mírný postup nevyplácí.
Pěkné, takže proto, že se ostatní neuměli chovat jsi ho zabanoval ... Takže já ti řeknu, že máme skvělí klan a dnes jsme vyhráli skvělou bitvu, ty mi začneš jako nepřítel nadávat a admin to vyhodnotí jako mou chybu a zabanuje mě, no to je skvělé :) First je poměrně dobrý řečník, umí skládat slova lépe než většina ostatních a když na něj ostatní neměli slovy a spustily se zde urážky na něj, tak za to mohl on. No pak se nemůžeme divit, jak to zde dopadlo....

Já vím moc dobře, o čem mluvím .. :) Já nejsem ten, kterého tady všichni ochočují .. Mě by zajímalo, jaké máš pocity, když víš, jaké mají hráči, co tě znají smýšlení o tobě .. :) .
Nepřišli se podívat do cirkusu, na to tu mají tebe kdykoliv chtějí :)
Je to prosté, jak o mě hráči smyšlejí, přátele můžou vidět naději a posilu, nepřátelé problém. Přišli se podívat na hráče, na nepřátele, na přátele a na to, že se zde konečně opět něco děje. A to dokázal jen jeden jediný člověk a ten je za to zabanovaný :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Každý chceme v něčem vyniknout. Někdo je dostatečně schopný na to, aby vynikl v tom, v čem chce, někdo holt musí alespoň v tom, v čem to zvládne. Jak si to kdo přebere, nechávám na něm. :)
 

DeletedUser

Guest
A někdo se snaží vyniknout na úkor všech ostatních viď :D
No fuj, ten kdo mi včera nalejval, by se měl stydět, njn, chtěl sem okoštovat nové 14procentní pivko co tu máme :D Bylo docela dobré :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Uvidíme, zda to tím skončí, nebo teprve začne. :)

Zkusme aby když už sem někdo píše, aby řekl svůj názor a vůbec se nedržte zpět :)

Chcete, aby byl Firstazazel osvobozený na tomto fóru a ve hře a šel hrát se svým klanem na tento svět? Vyjádřete se, je to vaše hra hráči a bude taková, jakou si jí uděláte.
Je jasné, že jakmile se vrátíme, vše tu bude vzhůru nohama a na časy, kdy jsme hrály, vzpomínám jako na nejlepší období v této hře :) Dle mého prakticky není žádný top hráč, který by někde buď nebojoval s námi, nebo proti nám :) A určitě to bavilo všechny, minimálně chvíli :)
 

DeletedUser8979

Guest
Chcete ? Co je tohle za otázku ? Chce-li někdo jít hrát,ať zvedne zadek a jde hrát,neptá se
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Ale my hrajeme a máme práci i jinde. Jen ne už tuto hru. Vždycky to je tak, že s popularitou přichází i nepopularita. Navíc First byl Albiniusem zabanovaný, takže se jedná o to, zda se do hry má vrátit, nebo ne.

Bez něj není BN. Bez něj hrát nebudeme, to radši budeme hrát s ním někde jinde.
Pokud má být osvobozen, pak není dobré, aby se tak stalo bez podpory hráčů. To je celé. My prostě máme rádi své nicky a neměníme je jako ponožky :)

Pokud jsou hráči proti, pak vůbec nemá smysl abych sem psal, či něco takového, prostě to vypnu a a popřeji vám krásnou hru tak jako doposud.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru