1. Vážení hráči! Dne 2.4.2019 nový svět - Gela otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Divy Světa Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 17. dubna proběhne aktualizace na verzi 2.186. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze k blogu

Téma v sekci 'Edessa' založené uživatelem Ed-Man, 10. bře 2019.

1. Ed-Man

Ed-Man

Registrace:
    24. pro 2017
    Vážení čtenáři mého blogu

Zde se prosím můžete vyjadřovat k mému blogu, psát nápady nebo dávát návhry na doplnění či případně s jakým hráčem bych měl udělat rozhovor který by jste si rádi přečetli.
    Prosím, opět na Vás apeluji. Za zpětnou vazbu či případnou konstruktivní kritiku budu rád. Ale prosím slušně.

Tímto Vám Všem přeji pěkný den
    Eda

2. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    sic nemuzu nedat prostor svemu obvyklemu realismu prevlecenemu za skepsi zda to ma vubec smysl do toho davat cas tak musim rict ze neco to v sobe ma - navozuje to nam veteranum takovou tu atmosferu z davne minulosti kdy se temhle projektum fakt fandilo :)

co se blogu tyce tak k vetnym konstrukcim uz si od nekoho feedback dostal... ono preci jen
    Vím že jména úspěchy nepřinesou, ale tito hráči jsou kvalitní a mají toto na grepolisu hodně ale hodně odehráno a dají se od nich čekat veliké věci. nezni uplne... no... suprove :D co ale musim vytknout je hlavne ten zaver - pokora je fajn (rikam jako clovek ktery se taky naucil pripoustet a omlouvat :D) ale jeji premira skodi vic nez jeji nedostatek... v praci ve vztahu... i v obycejnym blogu ;) 3 radky preventivniho omlouvani se a zaujimani obranneho postoje je moc... i jedno slovo je hodne v tomhle pripade; z osobnich i pracovnich zkusenosti vim ze je to lidem spise protivne - pusobis diky tomu hodne nejiste neduveryhodne...

jinak ze je first kontroverzni? nevim jestli se takovy pojem hodi na cloveka ktery je mimo svuj klub vniman vesmes (leckdy velmi silne) negativne... jako tluchuba (odborne receno takticka moralni podpora) je urcite vynikajici ale jako hrac nebyl. teda je mozne ze se konecne po x letech naucil hrat ale moc bych tomu asi sanci nedaval :) nicmene uspech jeho lidem preju... mnozi z nich venovali hrani dost velke usili na to aby konecne neceho dosahli byt se to vzdycky tak nejak obzvlaste vinou vedeni nepovedlo... ale tak casy se meni a komunita ridne :D kazdopadne z tech jmenovanych hracu bych i cata vyzdvihnul vice nez firsta... co si vzpominam patril mezi tech nekolik lidi kteri to v BN fakt oddreli... a dreli i kdyz jim muselo byt jasne ze to nema moc smysl... na rozdil od sveho sefika ktery kolikrat prchl na dovolenou z ruznych duvodu shodou okolnosti pred hromadnym utokem :D

to uz lepsim pripadem kontroverze jsem ja - byli taci protivnici kteri na me plivali stejne jako taci se kterymi jsme se hluboce respektovali... a stejne tak byli taci spoluhraci se kteryma jsem se otevrene nesnasel jako byli taci kteri me tolerovali (i daleko vic nez ja je :D) nebo dokonce meli radi :D to je kontroverze

3. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Na světě Eddesa jsou aktuálně dva klany, které mají plný počet 50 členů, je to první gang uro a druhý klan je náš. Přesto nemáte dost místa na to nabrat všechny zájemce o vstup.
    V útočných bodech je pořadí stejné(Oka, borůvky mají ještě více jak mi, tak jsme třetí zatím). Náš klan začal na tomhle světě a vybudoval se až na vrchol o tříleté pauze, kdy jsme kvůli urážkám a osočování a podjatosti i zde na fóru skončili s hrou. Náš klan zaslouženě patří k nejlepším klanům serveru a i k nejlepším klanům co zde kdy byli v grepolisu, protože jsme vždycky bojovali proti těm nejlepším a sami jsme byli vždycky mezi nejlepšími. Tii co sem píší a hrají si na samozvané kritiky nikdy ale mezi top hráče a ani klany nepatřily. Já založil v 2010 náš klan a ten od té doby jede a šlape a doteď patří k největším jménům grepolisu. Jako jediní jse dokázali hrou se vyrovnat, či i porazit velikány této hry, kteří od té doby co jsme skončili celou hru defakto ovládli a nikdo se jim rovnat nemohl.
    Hlavní rozdíl ale vidím v tom, žei přes nepřátelství či odpor, dobré nepřátele respektuji jako hráče a nemám potřebu je zde urážet či hanit.
    gekkon, trautberk, xenička, ritaben, Koljan, Mosambo z Unicordů a desítky dalších, či kdokoliv další by vás napadl a za něco v téhle hře kdy stál, hrál buď s námi, nebo proti nám, nebo obojí, nebo hraje krátce.
    Takže co já tady mám do háje vysvětlovat ... já tu jen tvořím zábavu, aby se to dalo číst i pro dobré hráče.

Založe si klan dostaňte ho na vrchol, vydržte xxx let hrát proti všem klidně a pak si povíme jací jste hráči a můžeme si povědět o tom, kdo je lepší a kdo jen plácá pusou. Poslední tři roky jsem nehrál grep kvůli tomu co se zde děje a jak to tu funguje, je to tak, ale rozhodně jsem nezahálel ...:)
    Bohužel BN byl moc dlouý název a nevešel se do názvu, takže tam jsme se jmenovali LS ... :) A za dva roky hry zničili 400 hráčů :) Jednou mi tam admini napsali, že kvůli mě už skorčilo 150 hráčů, že si udělali nějakou analýzu z mailu poslaných, já jim řekl ... no asi vám neodpověli všichni :D
    Věk - Klan - Vítěz - Hráčů - Doba Trvání věku

17. Liga stínů katapultt 490 80 dnů 9.6.2018 - 28.8.2018
    16. Liga stínů * Firstazazel * 412 80 dnů 13.3.2018 - 1.6.2018
    15. Liga stínů * Firstazazel * 456 80 dnů 15.12.2017 - 5.3.2018
    14. Černé Bratrstvo všichni z Č.B. 481 80 dnů 18.9.2017 - 7.12.2017
    13. Liga Stínů sachy1234 522 80 dnů 22.6.2017 - 10.9.2017
    12. Liga stínů * Firstazazel * 721 80 dnů 26.3.2017 - 14.6.2017
    11. Liga stínů plamenak1 874 80 dnů 28.12.2016 - 18.3.2017

Kdyby mě tu hejtoval sakra alespoň nějaký dobrý hráč ...

4. Clup

Clup

Registrace:
    5. úno 2017
    Kdyz bys sakra aspon neco dokazal, misto tech vyplodu tu. Dal to neni ani treba resit) je to jen smesne)

taky tu lidi nevykladaji co kde kdo hral:D

taky sem hral:D jeste jinou hru kde nas Klan byl 9 let prvni a zabijel vse ...a co? To ukazuje co?

Ty tady jsi nikdy nic nepredvedl. Dokonce ani netusis kdo tu pise . Hejtovat... se tu hejtujes sam.

Naposledy upraveno: 18. bře 2019
  5. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    „Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli.“

6. Clup

Clup

Registrace:
    5. úno 2017
    Přesně jak říkáš, tak si to vše po sobě přečti poopravuj si ty hrubky, ať se můžeš dál velebit a považovat se za vtipného a chytrého, já tě v tom klidně nechám)

přeju pěknej zbytek dne)

7. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Na tom přeci vůbec nezáleží kdo si a co píšeš, mě to vůbec nezajímá, jen reaguji, argumentuji, neplácám jen hlouposti o čem nic nevím, ba naopak, vše se to točí okolo mě nyní a jelikož nikdo nebrání aby se tu proti mě hejtovalo, protože chtějí abych začal nadávat a dostal ban, tak to tu vypadá, jak vypadá. Prostě nějaký trouba kterého jsem párkrát zničil, to je očividné. Ale mám tušení, něco mi to říká z minulosti, prostě anonimní trouba, co se musí schovávat za jiné nicky a je rád, že má na koho pindat. Já se nikdy neschovával před nikým. Ale kdybych se měl zabívat každým troubou ... nikdy sem to nedotáhnul kde jsme. Jinak mluvil sem o tom, že založíš nějaký klan a s ním uspěješ, ne že se k nějakému klanu přidáš, desetkrát přebehneš a utečeš do klanu, díky kterému nakonec uspěješ, chápu že to moc nechápeš, ale to je podstatný rozdíl. Ty vaše intriky přebíhání, slučování, vyměňování kabátů aby jste za každou cenu uspěli, jsou pro mě zcela zbytečné. Já hraji 9 let v jednom klanu, v tom svém :) Ať se děje co se děje. Když chcete být dobrý bojovník, nemůžete si dávat malé cíle ...A když já hrál nejvíce, tak tu vyhrát nešlo a žádné divy nebyli, jen se ničilo, normální slušná hra. Podle mého ty nejsi ani vůdce, ani dobrý hráč, jen kecáš hlouposti na mě, aby jsi nějak zlepšíl komplexi, které jsem ti v minulosti uštědřil.
    Tak se představ ne a já rád řeknu co jsi zač ... :)

8. Clup

Clup

Registrace:
    5. úno 2017
    Nejsem tvuj otec takze trouba byt nemuzu. Mezi nama je velkej rozdil) A to ze ja v sinich slavy jsem, ty ne. All pod mim vedenim vyhravaji svety, tve ne. Jen nepotrebuju se honosit a hrat si na vsemocneho, jako to predvadis ty a pritom po tobe ani pes nestekne) To je cele. Me vubec nezajimas ty, ani tve hloupe vyplody, hloupeho cloveka, co si nevidi do huby:) a vsichni se smejou). jak sem rekl pekny den ti preju, ikdyz ve sve hlouposti ani nevis co to je.

A urcite si me nikdy nenicil:)))) o tom si nech zdat) a utikej neco vymyslet) ty velkej frajo. nech si dovolenou) protoze ji zase brzo budes potrebovat az ti potece do bot..:D

9. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Ano mezi námi je velký rozdíl, to máš pravdu. Já se před nikým neschovávám ... ani za jiný nick. Za druhé neurážím opakovaně tvou rodinu, nejdříve mou mamku, nyní mého otce ... jen špatná hráce zdejších moderátorů, kteří možňují toto celé.

Je možné že jsem tě nezničil ... někteří jsou takoví, že jen mě vidí, hned hodí restart, to by mohl být tvůj případ.
    No tak jako tak, mám doma gumovky a výzvy se nebojím. Ty se bojíš i říci své jméno, protože bych se ti hned vysmál :D

Naopak jsi rád, že si tě konečně někdo všimnul a víš, že díky tomu že se s tebou zde bavím, si tě někteří všimnou a pro jiné budeš možná i zajímaví ... :) Jen se snažíš, aby jsi měl něco, za čím můžeš za někým přijít aby si někoho zajímal ... Ale zase ... jsem to já co je zajímavé, ne ty :) Rozdíl je v tom, že já po tom netoužím, ty ano :)

Naposledy upraveno: 18. bře 2019
  10. Clup

Clup

Registrace:
    5. úno 2017
    se schovavat nemusis) protze stebe maji vsichni srandu a vubec nikdo nevi kdo ses:D jsi jen k smichuD::D
    Restart kvuli trolovi?:D to si delas srandu, na co si hrajes?:D :D D to tak smrdis? nebo jsi tak osklivej?:D ze kdo te vidi da radeji reset?:D

Urazet rodinu? Opakovane?:D nauc se cist) je to jen vyplod tve hlavy) a o tom jak si to ty sam slozis)
    A upravim te:D:D opravdu nejsi zajimavej:D jen totalne tupej:D Psat, neumis) to co tu predvadis je jen saskec) a to ze ja odepisuju tobe:D je jen o tom ze se nudim) a nemam momentalne nic lepsiho na praci nez abys ze sebe udelal jeste vetsiho trubce, nez delas:D

Si uzivej tve snuzky nesmyslu) a tve fantasmagorie:) co se ti plodi ve tvem choremu mozku)) ty nasahas 98% procentum lidi na grepolisu ani po stazene fusekle:D ty killere:) co o tobe nikde ai zminka neni:D:D

Pa brouku) musim jit) takze dnes bohuzel si uz neprectu dalsi sranec ze tve chore hlavy) musim se venovat rodine a ne zatrpklemu choremu mozku) a az budes nekoho nicit:) dej vedet pujdu se podivat:D:D:D

Lojza lojzou zustane, za PC se mu nic nestane:D:D

Opravdu musim:D rad sem pokecal ty troubo co o tobe nikde nikdy ani zminka nebyla:D)) mej se fajn, pozdravuj doma, at ti daji par facek ze jsi se nepovedl)

11. cato

cato

Registrace:
    25. bře 2013
    Zdravím

Taky velmi kvalitní příspěvek, o jehož úrovni si každý udělá obrázek sám. To co sám kritizuješ sám děláš a hodnotíš věci na základě nedostatků informací.

Možná jsi v síni slávy nebo nejsi, ale podle mě jste se vy dva na jednom kolbišti nepotkali. Protože pár let tu vůbec nebyl a dominovali na jiné hře, kde vyhrávaly několik serverů. Ale i tak si myslím, mít respekt není o tom vyhrát nebo nevyhrát svět to může jen jedna ally a ta má vždy na sebe spousty hráčů, kteří se vezou, takže že jen zářez v síni nic nevypovídá. Před lety tady bylo daleko více hráčů, kteří uměly hrát, ale také i spousta špehů. Oboje výrazně kleslo.

Jelikož First tady dostal ban za své příspěvky a tvoje příspěvky jsou na stejné úrovni. Tak ti nevím.

Cato

12. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    mozna to bude tim ze first uz predtim dostal 4 permabany + desitky varovani + x dalsich mensich banu tudiz tu byl opet jenom ze smilovani a na dobrou vuli