• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k blogu

DeletedUser12856

Guest
Vážení čtenáři mého blogu

Zde se prosím můžete vyjadřovat k mému blogu, psát nápady nebo dávát návhry na doplnění či případně s jakým hráčem bych měl udělat rozhovor který by jste si rádi přečetli.
Prosím, opět na Vás apeluji. Za zpětnou vazbu či případnou konstruktivní kritiku budu rád. Ale prosím slušně.

Tímto Vám Všem přeji pěkný den
Eda
 

Thasoss

Grepolis tým
sic nemuzu nedat prostor svemu obvyklemu realismu prevlecenemu za skepsi zda to ma vubec smysl do toho davat cas tak musim rict ze neco to v sobe ma - navozuje to nam veteranum takovou tu atmosferu z davne minulosti kdy se temhle projektum fakt fandilo :)

co se blogu tyce tak k vetnym konstrukcim uz si od nekoho feedback dostal... ono preci jen
Vím že jména úspěchy nepřinesou, ale tito hráči jsou kvalitní a mají toto na grepolisu hodně ale hodně odehráno a dají se od nich čekat veliké věci. nezni uplne... no... suprove :D co ale musim vytknout je hlavne ten zaver - pokora je fajn (rikam jako clovek ktery se taky naucil pripoustet a omlouvat :D) ale jeji premira skodi vic nez jeji nedostatek... v praci ve vztahu... i v obycejnym blogu ;) 3 radky preventivniho omlouvani se a zaujimani obranneho postoje je moc... i jedno slovo je hodne v tomhle pripade; z osobnich i pracovnich zkusenosti vim ze je to lidem spise protivne - pusobis diky tomu hodne nejiste neduveryhodne...

jinak ze je first kontroverzni? nevim jestli se takovy pojem hodi na cloveka ktery je mimo svuj klub vniman vesmes (leckdy velmi silne) negativne... jako tluchuba (odborne receno takticka moralni podpora) je urcite vynikajici ale jako hrac nebyl. teda je mozne ze se konecne po x letech naucil hrat ale moc bych tomu asi sanci nedaval :) nicmene uspech jeho lidem preju... mnozi z nich venovali hrani dost velke usili na to aby konecne neceho dosahli byt se to vzdycky tak nejak obzvlaste vinou vedeni nepovedlo... ale tak casy se meni a komunita ridne :D kazdopadne z tech jmenovanych hracu bych i cata vyzdvihnul vice nez firsta... co si vzpominam patril mezi tech nekolik lidi kteri to v BN fakt oddreli... a dreli i kdyz jim muselo byt jasne ze to nema moc smysl... na rozdil od sveho sefika ktery kolikrat prchl na dovolenou z ruznych duvodu shodou okolnosti pred hromadnym utokem :D

to uz lepsim pripadem kontroverze jsem ja - byli taci protivnici kteri na me plivali stejne jako taci se kterymi jsme se hluboce respektovali... a stejne tak byli taci spoluhraci se kteryma jsem se otevrene nesnasel jako byli taci kteri me tolerovali (i daleko vic nez ja je :D) nebo dokonce meli radi :D to je kontroverze
 

DeletedUser5002

Guest
Na světě Eddesa jsou aktuálně dva klany, které mají plný počet 50 členů, je to první gang uro a druhý klan je náš. Přesto nemáte dost místa na to nabrat všechny zájemce o vstup.
V útočných bodech je pořadí stejné(Oka, borůvky mají ještě více jak mi, tak jsme třetí zatím). Náš klan začal na tomhle světě a vybudoval se až na vrchol o tříleté pauze, kdy jsme kvůli urážkám a osočování a podjatosti i zde na fóru skončili s hrou. Náš klan zaslouženě patří k nejlepším klanům serveru a i k nejlepším klanům co zde kdy byli v grepolisu, protože jsme vždycky bojovali proti těm nejlepším a sami jsme byli vždycky mezi nejlepšími. Tii co sem píší a hrají si na samozvané kritiky nikdy ale mezi top hráče a ani klany nepatřily. Já založil v 2010 náš klan a ten od té doby jede a šlape a doteď patří k největším jménům grepolisu. Jako jediní jse dokázali hrou se vyrovnat, či i porazit velikány této hry, kteří od té doby co jsme skončili celou hru defakto ovládli a nikdo se jim rovnat nemohl.
Hlavní rozdíl ale vidím v tom, žei přes nepřátelství či odpor, dobré nepřátele respektuji jako hráče a nemám potřebu je zde urážet či hanit.
gekkon, trautberk, xenička, ritaben, Koljan, Mosambo z Unicordů a desítky dalších, či kdokoliv další by vás napadl a za něco v téhle hře kdy stál, hrál buď s námi, nebo proti nám, nebo obojí, nebo hraje krátce.
Takže co já tady mám do háje vysvětlovat ... já tu jen tvořím zábavu, aby se to dalo číst i pro dobré hráče.

Založe si klan dostaňte ho na vrchol, vydržte xxx let hrát proti všem klidně a pak si povíme jací jste hráči a můžeme si povědět o tom, kdo je lepší a kdo jen plácá pusou. Poslední tři roky jsem nehrál grep kvůli tomu co se zde děje a jak to tu funguje, je to tak, ale rozhodně jsem nezahálel ...:)
Bohužel BN byl moc dlouý název a nevešel se do názvu, takže tam jsme se jmenovali LS ... :) A za dva roky hry zničili 400 hráčů :) Jednou mi tam admini napsali, že kvůli mě už skorčilo 150 hráčů, že si udělali nějakou analýzu z mailu poslaných, já jim řekl ... no asi vám neodpověli všichni :D
Věk - Klan - Vítěz - Hráčů - Doba Trvání věku

17. Liga stínů katapultt 490 80 dnů 9.6.2018 - 28.8.2018
16. Liga stínů * Firstazazel * 412 80 dnů 13.3.2018 - 1.6.2018
15. Liga stínů * Firstazazel * 456 80 dnů 15.12.2017 - 5.3.2018
14. Černé Bratrstvo všichni z Č.B. 481 80 dnů 18.9.2017 - 7.12.2017
13. Liga Stínů sachy1234 522 80 dnů 22.6.2017 - 10.9.2017
12. Liga stínů * Firstazazel * 721 80 dnů 26.3.2017 - 14.6.2017
11. Liga stínů plamenak1 874 80 dnů 28.12.2016 - 18.3.2017

Kdyby mě tu hejtoval sakra alespoň nějaký dobrý hráč ...
 
Nahoru