• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k budoucnosti světů hrdinů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

dnes byly oznámeny záměry týkající se změn na světech hrdinů. Jste s těmito plány spokoejní nebo byste postupovali jinak?
V tomto tématu máte prostor se k této skvělé novince vyjádřit!
Článek naleznete zde
 

DeletedUser

Guest
Rozumím tomu tedy dobře, že příští spuštěný svět už bude obsahovat prvky ze světa hrdinů?
 

DeletedUser

Guest
Úplně příští ne, jelikož ten bude spuštěn velice brzy a zavedení změn nějakou dobu potrvá. Ale ten následující by již mohl.
 

Thasoss

Grepolis tým
Samotná možnost zrušení SH, resp. převod současných SH na normální světy a používání prvků SH na normálních světech, se mi zdá jako dobrý nápad, jen si nejsem jist, jestli bych rád měl SH z každého normálního světa. Přeci jen tu jsou určité výzkumy (jako např. Kamenná smršť), které dokáží hráčům dosud Grepolisem nedotčeným zkazit první dojem ze hry... a dost možná to udolá i pár veteránů.
 

DeletedUser9519

Guest
Nápad je dobrý, ale muselo by také zavést nějaké opatření.
Když bude akademie na 36. úrovni, tak by hráči mohli bourat o 6 úrovní až do 30. úrovně akademie, kvůli městské slavnosti.
Myslím si, že je nutné, aby bylo požadavek na konání městské slavnosti akademie na 36. úrovně nebo akademii lze bourat pouze, pokud máte volné výzkumné body (stejně jako Knihovna).
 

DeletedUser7382

Guest
Tak to musí být nějaká novinka, o které nevím. Vždyť šlo vyzkoumat výzkumy, které jsi potřeboval, a akademii zase zbourat a získat tím obyvatele, jenže tím by se hráč připravil o možnost pořádat slavnosti. Četl jsem to už několikrát v tématech tady na fóru, jak jde všelijak extrémně ušetřit na obyvatelstvu pro armádu.
 

DeletedUser

Guest
Vážení moderátoři a hráči
přečetl jsem si co zase chystáte za změny, nebo lépe řečeno co zatím plánujete a musím na toto reagovat.

1) Svět hrdnů - Achilles - pokud na tento svět dodatečně dáte stavbu divů tak tím celý svět zkazíte. Už to nebude o válčení ale o tom, kde sehnat maníky nosiče, co mi zasypou divy surkama a to musíte sami uznat je pořádnej rozdíl ve strategii

2) přenesení prvků na svět hrdinů - nevím zda je to dobrý nápad, SH měl být pro hráče co už něco odehrálii a proto měl být svým způsobem i specifický, s tím že smažete rozdíly mezi světy uspokojíte ty co nic neumí jen na chvíli(ostatně jako s každou změnou)

Chtěl bych tímto jen upřesnit, pro koho tyto neustálé změny děláte - je to pro hráče, kteří na grepolisu nic nedokázali. Buď dostali napráskáno a nebo nemají tu výdrž a vzdali to(je to hra na několik let a ne na pár dnů). Nezlobte se na mě, ale podívejte se blíže na hráče, co tu pořád fňukají jaká je to nuda - na hře nikdy nic nedokázali. Nechci říkat že jsem proti všem změnám, to ne, ale rozhodně bych je nedělal kvůli pár ufňukánkům a málokdy bych zásadní změny dělal do rozehraných světů.
Je to to stejné, jako váš průzkum, proč nechodí hráči na toto forum - prý se to tu moc hádá. Kde máte ty hráče co vám toto napsali?? Nikde, jsou to hráči, kteří na forum stejně nikdy psát nebudou. A že není forum navštěvované jak by jste si představovali je všem jasné.
Jen si pamětníci vzpomeňte, když jsem se na foru dohadoval já, First, Pawlig atd. Jak sledovanost a příspěvky na foru hned vyletěli nahoru. Bohužel, některým jste napařili BAN, některý varovali že ho dostanou. Aspoň je na foru klid, už sem skoro nikdo nechodí:eek:)))
 

Thasoss

Grepolis tým
Jedná se o rozhodnutí InnoGames v globálním měřítku. ;)
Nemyslím si, že by divy zkazily hru na našem Achillu... dokonce ani na tom slovenském ne. Kdo tam aktivně hraje? Už snad skoro nikdo... a všemu musí být jednou konec. Achilles je starý více jak 2 roky, což bude snad nejstarší svět.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě to je jako když o přestávce fotbalového utkání řekneš trenérům, že gól platí i rukou a tak na rychlo začno shánět místo fotbalistů házenkáře.
A kdo tam hraje? Podle mě jedni z nejlepších bojovníků co kdy na Grepu byli. Kteří nejen že hru ovládají, ale měli i dost štěstí a hlavně mají velkou vytrvalost a trpělivost.
A pokud je to rozhodnutí InnoGames tak nevím proč byla otvírána nějaká diskuze která je o ničem. Můžem tu tlachat jak chceme a stejně si to udělají podle sebe.
 

Thasoss

Grepolis tým
Neudělají, už leckdy ledasco podle hráčů upravili... rebalanc 1.0 předělali na rebalanc 2.0 a ten poté na 3.0... zrušili možnost přecházet s Hrdiny ze světa na svět... to všechno na podněty hráčů. Nebo třeba i ten bug, kdy pošleš pár vojáčků po zemi a vidíš počet lodí v přístavu... chyba ponechaná na přání hráčů. A těch příkladů je určitě více, uvádím jen ty, na které si vzpomenu z hlavy.

SH se nějak někdy ukončit musí. A další nemá smysl, dle slov vývojářů, otevírat kvůli nízké účasti a aktivitě.
 
Naposledy upraveno:
Než zavést divy na SH,tak je lepší ho rovnou zrušit,už jsem zažil na jednom světě dodatečné zavedení divů(delta) a byla to jedna z největších chyb,kterou jsem na grepolisu zažil.Já jsem jednoznačně proti divům na SH.
 

DeletedUser9364

Guest
Počkat, to jakože se chce zrušit Achilles? Myslím si, že by bylo nejlepší kdyby jel do nekonečna a vytvořit pro nováčky nový svět hrdinů. Oba by jely nezávisle na sobě. Jeden (Achilles) by jel klidně do nekonečna a jiný (XXX) by jel úplně od začátku.
 

DeletedUser9897

Guest
Nj, ale postupem času by se ten druhý ahilles stal taky "starým" světem a chtělo by to udělat další pro nováčky. Tím se nic nevyřeší. Mě osobně se líbí nápad, že by se prvky ze světa hrdinů dali na klasické světy, ovšem ten výzkum kamenná smršť by se mohl odstranit, neboť jeho účinky jsou dle mého názoru přehnané.
 

DeletedUser9364

Guest
Taky by to šlo, ale mě jde o to, aby Achilles jel dál..
 

DeletedUser9519

Guest
Taky by to šlo, ale mě jde o to, aby Achilles jel dál..
Stejně svět hrdinů Achilles nemůže běžet trvale, protože za 5, 10, 20 let bude úplně k ničemu.

Já souhlasím s zavedením prvku ze světa hrdinů na normální svět.
Ale mám nějaké výtky. Výzkum "Drancování chrámu" bych zrušil (při neustálem útoku by kradlo hodně přízně) a nahradil bych na jiný výzkum, např.: "Loupež" - Tví vojáci mohou při útoku drancovat o 10% více kořistí. nebo "Vylepšená transportní člun" Tvé transportní čluny bude jezdit o 10% rychleji nebo "Štědřejší bohové" Ve všech městech bude produkce přízně zvýšena o 15%.
 

DeletedUser9519

Guest
Stejně svět hrdinů Achilles nemůže běžet trvale, protože za 5, 10, 20 let bude úplně k ničemu.

Já souhlasím s zavedením prvku ze světa hrdinů na normální svět.
Ale mám nějaké výtky. Výzkum "Drancování chrámu" bych zrušil (při neustálem útoku by kradlo hodně přízně) a nahradil bych na jiný výzkum, např.: "Loupež" - Tví vojáci mohou při útoku drancovat o 10% více kořistí. nebo "Vylepšená transportní člun" Tvé transportní čluny bude jezdit o 10% rychleji nebo "Štědřejší bohové" Ve všech městech bude produkce přízně zvýšena o 15%.
Oprava: u kouzla "Štědřejší bohové" V jednom městě téhož boha bude produkce přízně zvýšena o 15%.
 

DeletedUser9364

Guest
To by nebylo vůbec špatné.. :) To bych si dal stejného boha... :)
 

DeletedUser

Guest
1) nesouhlasím se zavedením divů na SH - ale asi mi to je houbelec platný

2) koukám jak puk co by si některý z vás přáli za vylepšení. Když to shrnu, jsou tací co by chtěli největší přísun přízně a surek, nejsilnější vojsko a hlavně aby nepřítel měl co nejmíň přízně a surek a slaboučký vojsko

3) pořád chcete něco vylepšovat a zjednodušovat a automaticky ovládat - hrozim se dne kdy si pustím grepolis a budu jen koukat jak se mi automaticky staví vojsko, jak se sami posílají útoky, když na mě půjde útok automaticky se začnou do napadenýho města stahovat podpory apod. - a já pak udělám jediný, dám zrušení účtu

Proto Vás žádám, přestaňte vymýšlet ptákoviny.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru