• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Halloweenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Můžeme v tomto tématu diskutovat o odměnách a vyměňovat si recepty? :)
 

DeletedUser8946

Guest
na polském serveru to pustili dříve tak proto ten náskok.))píšu tady rtut ale u nás se ta přísada jmenuje stříbro:)

1003485_589975507705827_399761282_n.jpg

HPVgvgo.png

0t9965t.png


prozíravost:
* ambrozije + zuby + zuby
* ambrozije + tráva + tráva
* ambrozije + ambrozije + kopyta

vojska zdarma:
* dráp + kopyto + peří = 60 hoplů/1h po dobu/5h
* šupina + šupina + šupina = 40 hoplů
* peří + kopyto + šupina = 60 hoplů/1h po dobu/7h

mýtické:
* dráp + šupina + zuby = 9 erynii na 1 h
* zuby + zuby + dráp = kentaur 9 kusu za hodinu po dobubu 5 hodin (45 kentaurů)
* tráva+zuby+zuby= 9 harp za hodinu po dobu 9 hodin (81 haarpyjí)

suroviny:
* kopyto + kopyto + kopyto = 3 k dreva
* kopyta + rtut + šupiny = 1 k kamení
* kopyto+rtut+rtut 12k drewna

vylepšení:
* peří+ šupiny + zuby = zrychlená rekruutace
* dráp + šupina + kopyto = zrychlená rekrutace
* ambrozije + tráva + šupiny = vylepšený útok


další:)abrozie+pera+trava - trvalé rozšíření populace o 50 lidiček

šupina + rtut + šupina praky po dobu 6 hodin..
pařáty +živé stříbro+šupiny =1200 surek odevšeho
Trojská obrana - 1x tráva pod. 1x živ. stříbro, 1x kopyta kenta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ve čtivosti toto vlákno celkem boduje. :D Ale že by někdo přidal další recepty... nikomu se nechce. :) Já bych sice mohl, avšak po spoluhráčích vyžaduji, aby recepty, které jsem jim poskytl za vlastní zlaté, nešířili dál, tudíž je hloupost, abych to udělal sám... nicméně milerád svou kuchařku doplním o ty vaše... :D
 

DeletedUser10159

Guest
Aha a hraješ na hyperborea jestli ano tak se skus kouknout na mojí alianci

mám dotaz proč nejsou bohové v hře udělani podle Halloween
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Protože to není Halloween jako takový, nesbírají se dýně, nemáš nikde pavučiny... je to prostě event spuštěný v jeho období...
 

DeletedUser10159

Guest
aha no to je můj první Halloween na Grepolis já jsem jinak ty dva Halloween prošvinul
 

DeletedUser

Guest
mne ne tipuji , že němci chcou ať kupujeme a utrácíme zlato za suroviny k lektvarům :(
 

DeletedUser8946

Guest
Ve čtivosti toto vlákno celkem boduje. :D Ale že by někdo přidal další recepty... nikomu se nechce. :) Já bych sice mohl, avšak po spoluhráčích vyžaduji, aby recepty, které jsem jim poskytl za vlastní zlaté, nešířili dál, tudíž je hloupost, abych to udělal sám... nicméně milerád svou kuchařku doplním o ty vaše... :D
No taky jsem kupoval a ihned uveřejnil jak na našem aliančním fóru tak i tady nic neutajíš do zítřka bude mít každej kdo hraje aktivněji všechny recepty který chce použít a nemusí utratit ani zlatku .....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru