• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Halloweenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Není to blbost, cílem úkolů je nakopnout hráče v začátcích, ne ho zdržovat v pozdní fázi od hry.
 

DeletedUser9897

Guest
Jen taková technická, záleží nějak na pořadí vložených surovin?
 

DeletedUser9897

Guest
Alespoň že tak.

2x ambrozie a 1x zuby kerbera vám dají 3 minotaury za hodinu,
a teď se mi povedlo smícháním jednich pařátů harpie, pegasových křídel a kopita kentaura dostat 100 hoplitů (20x5) což mi přijde hodně dobré!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
A co říkáš na kouzlo generující 270 jízdy? :) Nebo 81 harpyjí? Je to tak přetažený... zlatkaři můžou mít za 9 hodin full armu, aniž by je to stálo jedinou surovinu... jen pár zlatých.
 

DeletedUser10502

Guest
jak to je kdyz jedna vec ma stejny slozeni ale pokazde jina odmena? napriklad u surovin (vsechny surky naraz) mi to dalo nejakych 360,pak 720 a ted nekdo psal o 1000 surek,to u neceho cim vickrat se to pouzije tim vic se dostane?
 

DeletedUser10159

Guest
ne já jsem už na Halloween neměl žádný zlatky

tak už mám 10 receptů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9897

Guest
Když uvařím 45 lektvarů, dostanu další úroveň kultury.
Dá se tato odměna uložit jako odměna z úkolu či eventu, anebo jí dostanu hned s dovařením 45. lektvaru ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru