• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Nová Grepolis aplikace pro Android

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Právě jsem si to stáhl... grafika líbivá, jen nevím, jestli nebudou mít problém lidi s menším displejem mobilu... některé prvky splývají či jsou malé. :)
A také jsem objevil několik chyb - nelze otevřít ali fórum, BB kód města ve zprávách atd. nezobrazuje jeho název, nýbrž ID města, v prémiu je něco nepřeloženého... vyberu-li např. Kapitána (a mám ho aktivovaného), tak je tam endet 31.10. v 8:20 (např.).
 

DeletedUser5989

Guest
Mně alianční fórum jede v pohodě. Sice názvy témat se zobrazují nějaký ufiknutý, ale fórum jede.
 

DeletedUser10502

Guest
Aplikace líbivá,dobře ovladatelná,přehledná.Ale...

aplikaci sem zapnul,přihlásil se na svět,chtěl sem pustit hlášeni a spadlo to!!...Zapnul sem ji znovu,a přihlásila mě sama na svět, kde sem byl předtím!! (též když sem se ze světa odhlásil tak mě to samo od sebe přihlásilo na poslední přihlášenej svět)...chvilku sem tam brouzdal,odhlásil sem se,přihlásil sem se na jinej,chtěl sem jít do přístavu a bum,opět aplikace spadla....Dále mi vadí, že při zapnuté aplikaci nejde vidět notifikační lišta (hodiny,baterka,....).Při každé příchozí zprávě musím aplikaci minimalizovat a pak ji zase zapínat.

Tedy shrnutí teoretických úprav:
-aby při zapnuté aplikaci zůstala viditelná notifikační lišta
-opravit chyby aby aplikace méně padala
-při zapnutí aplikace nabídnout, na který svět se přihlásit (buď pokaždé, nebo třeba jen v případě, když se člověk ze světa odhlásí)

toť zatím všechny mé poznatky :)
 

DeletedUser5989

Guest
Lišta nebyla vidět ani při toolboxu, ne?
Mně aplikace zatím nespadla, ať jsem klikla na cokoli a několikrát se přihlašovala.
 

DeletedUser7382

Guest
Mikone: Nahlaš to jako chybu do správné sekce tady na fóru. :)
 

DeletedUser9905

Guest
Bude stále možné používat i starou aplikaci ? Resp. budou obě dvě k sehnání v Android shopu, nebo bude ta stará nahrazena novou ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Sám nevím... nezbývá mi nic jiného než odpověď hledat či se zeptat... nejpozději zítra večer bych to mohl vědět... když tak tě upozorním ve hře.
 

DeletedUser

Guest
Aplikace není kompatibilní s mým lowend mobilem Samsung Galaxy Y. Prosím o úpravu, nebo alespoň navrácení Toolboxu do obchodu.
 

DeletedUser7382

Guest
Není to tak jednoduché. Tohle se u nás nevyřeší, tvůj problém se musí poslat vývojářům do Německa prostřednictvím českého Grepolis týmu. Ale nečekal bych, že oprava bude hned hotová.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,hraji grepolis hlavně. na mobilu a vidim tu update,zkusimtp,Andrpid mam 2,3,6 a internet v pořádku ,ale pise mi to ze je to nekompatibilní pomůže mi stim nekdo prosím ,?:(
 

DeletedUser

Guest
Sám nevím... nezbývá mi nic jiného než odpověď hledat či se zeptat... nejpozději zítra večer bych to mohl vědět... když tak tě upozorním ve hře.
Mohl byjsi mi to taky pak napsat,?:) hraju na Pí pod timto jmenem +pise mi to ze to neni kompatibilní mozna mam malou obrazovku na mobile ale android je dobrej ,! Vyhovující !
 

DeletedUser

Guest
Podle mně se aplikace povedla.Akorát je škoda ,že tam není Aliance a Chat to by se hodilo.No a taky ostrovní mise, protože pořád musím lítat na PC.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak to tedy bude s aplikací Grepolis Toolbox?
Není možné ji stáhnout, ale bude stále možné ji používat. Ale s vydáním nové aplikace přestává být Toolbox podporován, tzn. může se časem stát, že se v něm vyskytnou chyby a ty nebudou opraveny.

Požadavky pro chod nové aplikace Grepolis pro Android
- verze Androidu 2.3 a vyšší
- rozlišení 160dpi a vyšší
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru