• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Nová Grepolis aplikace pro Android

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9519

Guest
Chystá se aplikace pro iPad? Existuje pro iPhone, ale rozlišení není optimalizována pro iPad, budu rád, kdyby Inno udělali tu optimalizaci rozlišení pro IPad.
 

DeletedUser7382

Guest
Koukni sem: http://cs.wikipedia.org/wiki/DPI.

Mě by spíš zajímalo, jak přesně se přepočítávají rozměry v pixelech a počet palců na DPI. Chtěl bych si koupit nový mobil, ale nevím, jestli si ho mám koupit a jestli to bude vyhovovat této Grepoaplikaci určené pro Android, jsou u něj dány totiž jen rozměry v px a počet palců, DPI ne. Když to spočítám (doufám, že ne chybně) jako rozměr v px na výšku nebo na šířku dělený uvedeným počtem palců, vyjdou mi dva výsledky: 200 DPI na výšku/delší stranu a 120 DPI na šířku/kratší stranu, ale nevím, který výsledek je správně, a jestli se to tím pádem vejde do herní aplikací požadovaného rozlišení 160 DPI, o kterém psal výše Thasoss.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10502

Guest
Tak po nějaké době používání mám z aplikace velmi rozporuplné pocity.

Zjistil jsem,že padá hlavně na Achilovi,na Pí nepadá moc.Ale zasekává se v načítání,takže je stejně potřeba vypnout a zapnout. A někdy mě při odhlášení ze světa odhlásí úplně z loginu. Ale co je velmi nemilé,je nefungující alianční fórum,respektive seznam témat v záložce. to vůbec nejde číst...A taky nefungující BB kódy (je hezký že někdo chce podpory do města,ale stejně mu je tam nepošlu když není aktivní odkaz na něj) a plánovač útoků...Jo a města by to mohlo skládat podle abecedy,nebo aspoň pokaždé stejně při listování mezi městy :-D (pokaždé sou poskládaný jinak...Ale abych furt nepsal jen negativy,oproti toolboxu obrovský krok kupředu,to se musí nechat. Konečně se dá obchodovat s vesnicema a přes tržiště, aktivní mapa s vyznačenýma spojencema,dobrý přehled o aktivních kouzlech, rekrutování,obchodu a pohybu vojsk,neustále viditelný stav surovin.

A pro Dana 77...DPI vypocitas jako počet pixelů strany děleno rozměr v palcích na straně, tedy pro můj telefon, kde mám 4" displej (800x480 a 3,43x2,05 palců) to je 800/3,43, což je nějakých 233 DPI, a mělo by ti to vyjít stejně ať počítáš s výškou nebo šířkou.
 

DeletedUser7382

Guest
Mikone: Díky za informaci. Postup mého výpočtu byl teda správný, ale na internetu jsem o mobilu zjistil pouze informaci o rozměru v px a 4" diplej, ale tato přesná čísla, kterými jsi dělila zvlášť na šířku a délku, jsem nenašel. Díky za radu.
 

DeletedUser

Guest
Hej a mam dotaz prispusobi to inno a pro ty co maji méně Dpi ???:////(( Nrbo at aspoň opravují toolbox !! Děkuji :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Podpora Toolboxu by pro InnoGames znamenala dvoji vydaje, tudiz je to stejne nemozne jako navrat Grepolis 1.0 na herni scenu.

Nelze take pocitat se snizenim naroku na aplikaci, verim totiz, ze jiz pri vyvoji se to snazili drzet na minimalni hranici, aby byl co nejvetsi pocet spokojenych zakazniku. Dalsim duvodem je take fakt, ze si nepamatuji, ze by ve starem Toolboxu delali vyraznejsi zmeny po vydani, takze nemuzeme predpokladat, ze by to udelali ted u te nove.
 

DeletedUser

Guest
Mně osobně obtěžuje to nefunkční fórum, absolutně nepoužitelné jinak je celkem slušná.Někde taky vyskočí němčina ,ale když se chcete učit nový jazyk tak supr :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, kdy vyjde další update? Když shrnu největší problémy, jsou to (na Galaxy S, 2.3.6):

- forum nejde scrollovat
- odkazy na města se zobrazí jako číslo
- nejsou implementovány ostrovní mise ani inventář
- nezobrazují se ani nejdou spravovat rezervace
- stabilita - hint: tuhnutí "hodin" po startu (zprávy, senát, ...) lze předejít "zahřátím" - rozklikem výběru ze zem. vesnice.

Jinak je aplikace supr :)
 

DeletedUser10589

Guest
Aplikace je super,ale je par dulezitych veci co chybeji: napriklad publikovani reportu z utoku a spehovani. Jinak jsem moc rad ze pridali inventar a ostrovni mise
 

DeletedUser

Guest
Mě se aplikace velice líbí, ale po splnění několika misí se mi přestali v telefonu zobrazovat. Na PC v pořádku jsou, ale v telefonu již ne. Když něco splním, nebo si chci misi nabrat, musím tak učinit v prohlížeči.

Jinak je to vážně velká paráda a hlavně i věc, proč jsem se rozhodla hrát právě tuto hru. Jen tak dál!
 

DeletedUser9349

Guest
aplikace celkove zmatena, nez se clovek nekam doklika tak je bez nalady to hrat
toolbox byl v tomhle jednodussi
poridil jsem mobil, kterej jakz takz zvlada vebovou verzi a mam klid

meved
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru