• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o „okamžitém zakoupení“

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10620

Guest
a s tím koncem mapy to taky není tak růžový, znám pár hráčů, tzv hyeny, kteří plánovitě postupují do nově osídlených míst, kde zabírají nově vzniklá městečka. on i jeden hráč co má deset měst může zamávat s ali o padesáti členech, kde sotva vykoumali birky a ohnivek jako ali mají jenom pár...

Jo to je taky fakt, ale tomu už se nijak nezabrání, nicméně pokud na svět naskočí dost hráčů, tak to nějakou dobu potrvá než se tam ta hyena dostane.

A co se toho začátku týká, tak to si nemyslim, že se tak stane, pokud člověk bude chtít hrát a bavit se u toho, tak mu budou 2-3 hodiny denně stačit, ani možná to ne a i s těma 2 hodinama se dá hrát a udržet se, znám to ze svých začátků, kdy jsem tomu věnoval podobný čas, někdy i míň a vydržel jsem až do divů, jednalo se o svět Pí (kde navíc i sama rychlost světa ovlivňuje hraní) a i při této rychlosti a bez zlacení (zlatky padli jedině na kapitána) se dalo hrát ;)
 

DeletedUser

Guest
Já čekám na nový svět. Nevím, jaká bude rychlost a jaký bude styl dobývání. Rád bych ale začal hned jak začne. Ovšem nevím kdy se spustí a s jakým nastavením.
Na Ypsilonu už mi ujel vlak a nemá cenu to dohánět.

Ale abych se vrátil k té aktivitě. Kdo chce prostě ve hře něčeho dosáhnout, musí u toho sedět minimálně pár hodin denně, mít pípak a štěstí na dobrou alianci. A hlavně vedle sebe nemít zlatníka první ligy, jinak nemá šanci.
 

DeletedUser10620

Guest
Já čekám na nový svět. Nevím, jaká bude rychlost a jaký bude styl dobývání. Rád bych ale začal hned jak začne. Ovšem nevím kdy se spustí a s jakým nastavením.

Nový svět by se měl spouštět brzy, nicméně přesný datum ani já nevím, ale stačí sledovat forum a o spuštění nového světa se zavčasu dozvíš
 

DeletedUser

Guest
Nový svět by se měl spouštět brzy, nicméně přesný datum ani já nevím, ale stačí sledovat forum a o spuštění nového světa se zavčasu dozvíš
Děkuji bude to zítra. Nevíte na supportu zhruba v kolik? :)
Asi nějak z rána že ano?
 

Thasoss

Grepolis tým
Kolem poledne/odpoledne. Echo o přesném čase nedostáváme, většinou to zjistíme až tehdy, kdy svět vyskočí v nabídce... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru