• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o „okamžitém zakoupení“

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

zde máte prostor pro poskytnutí vaší zpětné vazby o této novince.

Jaký dojem na vás udělala? Přivítáte ji, nebo máte raději současný systém zkracování?

Váš Grepolis tým
 

DeletedUser5567

Guest
To je funkce, která je pokolikáté už okopírovaná v nějaké online hře?
 

DeletedUser

Guest
blbosti jež zkazí hru sory za slova jinak to nejde pojmenovat blbec se zlatem těd vždy obnový army kdykoliv jak proti němu má hrát obyč hráč asi....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
přesně... ne sice těmito slovy:) ale totálně to změní poměr sil... takže hráč co stojí za pendrek ale s naditou peněženkou bude v poho a ostatní budou potit krev aby udrželi krok...
 

DeletedUser9364

Guest
To jako že v první den někdo může mít už město 13 716? Stačí aby si nazlatil armu na dobytí vesnic a pak jen klikat suroviny.... Jak by potom nový svět vypadal.
 

DeletedUser11465

Guest
Taky se mi to nelíbí, to pak nepůjde hrát, když někteří hráči obnoví armádu a postaví město hned. Nechal bych to jak je to ted, at si ti zlatkari pořádně zaplatí ;)
 

DeletedUser5567

Guest
Tak oni to zaplatí stejně. Když budou chtít dokončit hned něco co se dělá dlouho, tak je to bude stát víc.

Jako tady to, že ti co si to zaplatí jsou oškliví je pitomost. Můžete jít dělat něco, aby jste si na zlato taky vydělali a neremcali. Když budete na závodech přeběhne vás tam někdo, kdo poctivě trénuje, tak na něj taky nebudute naštvaní. Ať se zlato používá, ale bylo by hezké, kdyby to bylo s mírou a ne, že každá druhá funkce bude za zlato (a to ještě kdejaká pitomost, jako prodlužování kouzel, zkracování výzkumů ect.).
 
pokud dají ještě kupování surek za zlaté, jak se o tom tu nedávno mluvilo, tak to totálně zmrší hru... ale peníze hýbou světem, že ano...
 

Thasoss

Grepolis tým
Sám se zatím nedokážu k tomu vyjádřit, dokud nebude +- jasné, za kolik minut/hodin budu platit kolik zlatých... ale nečekám, že by to bylo levnější, než současný systém. Dejme tomu 21 ohnivek a 12h stavby, tak za 150 zlatých jsi teoreticky (nevím, kolikrát lze max. krátit) na třech minutách... a to už je nic. Pracháč na tom bude stejně a neplatící či ne v takové míře platící toho nebudou využívat, stejně jako masivního krácení. To k mému pohledu na vliv na rovnováhu hry. Druhá věc je, že pro lidi, kteří mají pár zlatých a kterým by stačilo jen jednou, dvakrát to zkrátit, je to silný handikap... buď hned nebo nic.

Už teď byste se divili, jak moc lidi krátí, a jaké nesmyslnosti krátí... vzpomenu případ hráče BN na Tau. Z trucu zboural za pár hodin město o 5000, samotná akademie šla z lvl 30 na lvl 23 za pouhou hodinu... a ta výstavba jedné úrovně trvá kolik? 6 hodin?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
pokud by ta funkce byla omezená nějak body hráče mělo by to větší smysl

a)pokud něco krátí hráč s 10 městy ok nemá to vliv ....tak markantní

B)pokud si u prvniho města prostě pomužu k tomu že budu dobývat o byť 24 hodin dřív než kdokoliv jiný v mém okolí je každý na ostrově ztracen a muže jen šoupat ...

a nezkoušet to okecat že ali muže pomoct .......

třebas nastavit že první měsíc hry je tato funkce nedostupná jinde než v tutorialu ....
 

DeletedUser

Guest
Tak oni to zaplatí stejně. Když budou chtít dokončit hned něco co se dělá dlouho, tak je to bude stát víc.

Jako tady to, že ti co si to zaplatí jsou oškliví je pitomost. Můžete jít dělat něco, aby jste si na zlato taky vydělali a neremcali. Když budete na závodech přeběhne vás tam někdo, kdo poctivě trénuje, tak na něj taky nebudute naštvaní. Ať se zlato používá, ale bylo by hezké, kdyby to bylo s mírou a ne, že každá druhá funkce bude za zlato (a to ještě kdejaká pitomost, jako prodlužování kouzel, zkracování výzkumů ect.).

johanka ty ses za ty roky nezmenila :-D lamacký názor že zazlatí podivej trenovat je že na nečem makáš roky ne že něco vytvoríš z hovinka za den ....a ještě do obrany tohoto "vylepšení" přidáš názor
že každá druhá funkce bude za zlato
bež se probrat ven na vzduch sama to haníš v druhé půlce a v první půlce joooo dobrej nápad :-D

ad1 půlení bylo drahé a nevyuživalo se až tak hned rekrut dokaže během začatku hry fakt rozhodnout o hře dopředu ... takže spíš se vrat na achiles stavět simcity :*D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Trénovali-vzdělávali se- pracovali-vydělali si. Jestli ten člověk v reálu peníze má a je ochotný je dát do hry, tak na tom prostě není nic špatného. Tady si na to stěžuje půlka lidí, kteří prostě na to nemají (nechtějí mít) a na ty co si na zlato nějakým způsobem vydělali jsou strašně naštvaní, jako kdyby jim někdo ublížil.

Když si budu moct pořídit bonus, bude to fajn, ale aby na mě z každého druhého tlačítka koukalo zaplať zlatem, to mi příjde přehnané.


Takže ještě jednou- kdo chce, ať na hru zlatýma přispěje (jak uzná za vhodné), ale autoři by ty možnosti měli udělat s mírou.
 

DeletedUser

Guest
no víš já jsem hráč jež jede s prémkem trvale takže asi tak :eek:) a kupodivu budu tvrdit že poslední dvě "vylepšení" je fáze B kdy přestává byt masivní hráčská základna a tak se tahaj prachy za kde co a premko jako takové diky předchozímu vylepšení bude nádherně degradované ale tak aspon si kdejaká lama zapne správce a víc toho postaví bohužel o to víc budou karty rozdané na startu za tohle vylepšení ... než těd
 
už jsem to někde psala... otráví naprosto zbytečně nováčky a hráče co třeba zrovna maj v práci šrumec a nemůžou být na příjmu... prvních čtrnáct dní je naprosto rozhodujcích a pokud se zde hodí výrazná nerovnováha v možnostech stavby, kdy jeden bude zlatit jako blázen a druhý bude jenom klikat a stejně mu to bude prd platné, tak si prostě INNO pod sebou podřezává větev... tohle je možné na velkých světech, kde druhý den je již naplněná kapacita 40 000 hráčů, ale u nás to otráví těch pár nových hráčů co se do této hry přihlásí a co by si to premko , třeba i později koupili... takhle nebudou mít možnost... nakonec to dopadne tak, že tuhle hru bude hrát pár tisíc a to možná ani ne, šílenců a ostatní prostě půjdou jinam, kde to není tak časové naročné a kde z nich netahají prachy i za to, že vůbec dejchaj...

a podotýkám, jsem hráč co zlatky taky nakupuje. přiznám se, že bez premka bych nebyla schopná vůbec existovat... ale co je moc, to je moc...
 

DeletedUser10620

Guest
Dle mě je to krok mimo, taky s tím nesouhlasím. I mě to přijde jako rozhodující faktor. Prostě zaplatim, kliknu, postavim. Přesně jak tu i ostatní řikají, během 14 dní zlatiči (masivní), neberu ty co mají premko, to má kde kdo, vyletí nahoru a sežerou všechno kolem sebe. A už to nebude o tom kdo tu je a kdo jak hraje, ale o tom kdo jak moc zlatí...
 

DeletedUser

Guest
Dle mě je to krok mimo, taky s tím nesouhlasím. I mě to přijde jako rozhodující faktor. Prostě zaplatim, kliknu, postavim. Přesně jak tu i ostatní řikají, během 14 dní zlatiči (masivní), neberu ty co mají premko, to má kde kdo, vyletí nahoru a sežerou všechno kolem sebe. A už to nebude o tom kdo tu je a kdo jak hraje, ale o tom kdo jak moc zlatí...
Ale tady už to není dávno o tom jak kdo hraje ale o tom kdo jak zlatí. Nebo spíš o tom kdo jak u toho může sedět.
Může být hráč co je špatný herně ale sedí zlatí a kliká. A přesto může sebrat jednoduše město lepšímu hráči než je on sám.
Od alfy se grepolis změnil a 80 % změn byl krok zpátky.
 
no aktivita byla rozhodující vždycky... ted ji hodně nahrazuje pípák, takže člověk už není takovej otrok hry, jak to bylo z začátku. ale pořád je hra nedořešená v možnostech přístupu k ní... takže jak to tak sleduju, z začátku hodně slaví uspěch hráči, kteří můžou být dopoledne na hře a berou města lidem co jsou v práci či v škole... podle mého by se tady mělo inno zamyslet a zkusit nějakou inovaci, kdy by bylo možno na pár hodin denně zapnout ochranu a jistit tím svá města...
dneska je čas strašně nedostatková věc a pokud začnu na světě namístě, kde na mě od rána do večera budou jezdit utoky, tak hodně hráčů to vzdá, protože prostě hře nechtějí obětovat veškerý volný čas a rodinu...
 

DeletedUser

Guest
dneska je čas strašně nedostatková věc a pokud začnu na světě namístě, kde na mě od rána do večera budou jezdit utoky, tak hodně hráčů to vzdá, protože prostě hře nechtějí obětovat veškerý volný čas a rodinu...

No právě jsi to napsal(a) správně,protože pokud by prošel tvůj návrh,tak zase omezuješ aktivní,kteří ten čas mají a chtějí ho hře věnovat,to bylo zase nefér vůči nim,holt aktivnější vyhrává a to dle mně vyrovnává i zlaťáky,aspoń částečně.
 

DeletedUser10620

Guest
a pokud začnu na světě namístě, kde na mě od rána do večera budou jezdit utoky, tak hodně hráčů to vzdá, protože prostě hře nechtějí obětovat veškerý volný čas...

Všechno je o čase samozřejmě. To je jako u každý jiný online hry, nemáš čas, nemáš výsledky a v reálu tomu neni nijak jinak. Prostě když chceš něčeho "dosáhnout" nebo se tomu věnovat, tak tomu ten čas musíš věnovat. A ono takovej neaktivec s pípákem taky neni výhra nemysli si :D A co se týče toho místa, tak stačí bohatě aby jsi se buď připojil v den kdy svět začne, počkal 2-3 dny a pak dal reset, výsledek ? Jsi na kraji mapy a máš klid. 2. varianta, počkat 2-3 dny a pak se teprve na svět připojit, výsledek ? jsi na kraji mapy. 3. varianta, prostě hrát dokud mě někdo ze silnějších nesežere, pak začít znova na kraji mapy i s bonusem na suroviny. Takže když se tomu někdo nechce věnovat aktivně, tak se hold připojí později a pak má relativně klid ;) A asi jako u všeho, pokud tomu nechceš věnovat čas, tak nemá ani smysl to hrát
 
ano já s vámi souhlasím, ale tím pádem se dostáváme k uzkému profilu hráčů, kteří jsou ochotni do hry vložit budto hodně peněz anebo u ní sedět celý den nepřerušeně... ostatní, nechce se mi používat normální hráči, z hry vypadnou.... takže postupně se to bude stávat hrou pro pár vyvolených a ostatní nemají šanci...

a s tím koncem mapy to taky není tak růžový, znám pár hráčů, tzv hyeny, kteří plánovitě postupují do nově osídlených míst, kde zabírají nově vzniklá městečka. on i jeden hráč co má deset měst může zamávat s ali o padesáti členech, kde sotva vykoumali birky a ohnivek jako ali mají jenom pár...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru