• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Helike

přesně tak sedal jsem ti tak aby jsi měl zmatek tak jsem i spamoval přesně jak děláte vy
Jo minule nebo před minulé jsi nejel kol ale dělal jsi to sáme tak aspon nelži a neřikej něco o kol.kol jela chvilku ale ty jsi utočil přes 1 hod neli déle v kuse..Ale nebudu se dohadovat z tebou..Ja když spaunují tak z full off ne jako ty po kouskach po 100 ks..

Nebo několik krát když jsem zlatil off po 11 olkach nebo menší utoky..
 
no nevím já si nepamatuji ani předchozí svět a když mluvíš o své alianci tak to máme stejné začalo to tu jak makáte.
A já jen komentoval ten příspěvek s tím aby všichni přestali hrát tím že je budete šikanovat za to že vám vrací vaši medicínu dělám jen to co děláte sami
 
Jo minule nebo před minulé jsi nejel kol ale dělal jsi to sáme tak aspon nelži a neřikej něco o kol.kol jela chvilku ale ty jsi utočil přes 1 hod neli déle v kuse..Ale nebudu se dohadovat z tebou..Ja když spaunují tak z full off ne jako ty po kouskach po 100 ks..

Nebo několik krát když jsem zlatil off po 11 olkach nebo menší utoky..
třeba jezdíš full máš to hned zpátky já ne nezlatím tolik takže jsi na mě jel full a já jen uhýbal když jedeš na 10měst bez hradeb s dopady do 5ti minut já nemůžu jet full když nemám zdroje na obnovu jen proti kouzlům tak jezdím menšími útoky abych uhnul a aby jsi věděl že jsem když nejsem tak to jen vyčistíš a nic vám za to nedělám nějak moc
 
Chvíli jsem přemýšlel, zda mám něco napsat, ale nedalo mi to a musím zareagovat. Ty (nevhodný výraz) jeden, pamatuješ, co jsi mi dělal na mochlose jen kvůli tomu, že jsem na tebe párkrát zaútočil ráno kolem 7-8 a dovolil jsem si tě vzbudit? Točil jsi mě několik dní až do večera aj s katy. Nakonec jsem se s tebou točil každý den a resetl jsi klasicky jak ta největší špína a potopil jsi opět celou alianci. To samé jsi dělal na Berytosu, kde jsi točil Arcimága a ještě jednu hráčku, kde jsi dokonce aj pípal v noci.

Teď tu budeš vyplakávat, že ti někdo dělá to samé ve stejném či větším měřítku. Však ty si to zasloužíš za ty všechny světy, kde jsi potopil resetem nespočet aliancí. Jsi jen sobec co myslí na sebe a nedokáže hrát týmovou hru. Dovolím si mluvit za většinu komunity, že mít tě v alianci je za trest a jen čekání, kdy resetneš a potopíš snažení několika desítek hráčů.
 
zajímavé jestli jsem to dělal tak určitě zaslouženě a jde tu o jiné světy nebo tenhle?
Já jen reaguji na co se tu psalo a když jsem byl taková špína proč nemám permaban?
 
vám asi jen vadí že na vás vůbec někdo útočí jak někdo začne tak je na odpis a zešikanujeme ho aby jste měli klid z toho co se tu psalo a odkazujete se na jiné světy co se nedá asi moc ověřit.
Ano resetuji a co je na tom však to dělám kvůli ali a spojencům a ne kvůli nepřátelům kdyby to byl problém že někdo resetne nebyla by ta možnost a jestli jsem vám tolik zmrvil světů tak jsem si jistý že zaslouženě a kdybych byl takový problém tak by jste mě znovu nevzali a když jsem vám zkazil tolik světů jak to asi je možné?
Mně nevadí někde být, ale určitě nemusím být v nějaké ali
 
třeba jezdíš full máš to hned zpátky já ne nezlatím tolik takže jsi na mě jel full a já jen uhýbal když jedeš na 10měst bez hradeb s dopady do 5ti minut já nemůžu jet full když nemám zdroje na obnovu jen proti kouzlům tak jezdím menšími útoky abych uhnul a aby jsi věděl že jsem když nejsem tak to jen vyčistíš a nic vám za to nedělám nějak moc
Jo tak já za to mohů že zlatím více..Ale to to je spamoun jak něco..Kdybych dělal fotku u každého (nevhodný výraz) tak bych zde udělal album..
Pak se ty nelibí že to dělaj ostatní..Jen to to je pro info a nezapoměn že jsi jel kol..Ano jel si kol ale až před nočník ale tak to si mě točil 1 hod jak málej..
Pokaždé zde udělám foto jak mě točíš po málé armě a myslím že za 14 dní zde bude album jak (nevhodný výraz).
Jak jsem psal já tě točím z full armou nikdy menší útok kuli diakům ale ne jako ty..
Je to jen pro informaci aby lidi viděli že nelžu..Tak zde je kopie ze včera jen začal jsi pípat kolem 22:00 a jel jsi až do 23:08:09..
A nemám 10 měst off tak blízko do 5 min jsem dal tak 4 města a né jak píšeš 10.
Neřeknu točení ale ta tvoje prasarna je hrůza..
 

Přílohy

  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    903,1 KB · Zobrazení: 18
Jo tak já za to mohů že zlatím více..Ale to to je spamoun jak něco..Kdybych dělal fotku u každého (nevhodný výraz) tak bych zde udělal album..
Pak se ty nelibí že to dělaj ostatní..Jen to to je pro info a nezapoměn že jsi jel kol..Ano jel si kol ale až před nočník ale tak to si mě točil 1 hod jak málej..
Pokaždé zde udělám foto jak mě točíš po málé armě a myslím že za 14 dní zde bude album jak (nevhodný výraz).
Jak jsem psal já tě točím z full armou nikdy menší útok kuli diakům ale ne jako ty..
Je to jen pro informaci aby lidi viděli že nelžu..Tak zde je kopie ze včera jen začal jsi pípat kolem 22:00 a jel jsi až do 23:08:09..
A nemám 10 měst off tak blízko do 5 min jsem dal tak 4 města a né jak píšeš 10.
Neřeknu točení ale ta tvoje prasarna je hrůza..
nejde o zlacení a neříkám že za to můžeš pročti si to celé jen píši o full útocích najednou na většinu měst to je v pohodě jen píši jak vám jde o zničení hráče co vám něco vrací s útoky na spousty měst a potom pošlete podle vás úplně normálně 100 až 2tis.ce fejků na jednoho hráče protože vám něco vrací a ano útočím když mě šikanujete zatím jen pár krát, ale dokud jsi ty nebo ostatní útočili normálně taky jsem to tak dělal a nestěžoval si, ale jak se vám asi někdo brání stejně tak vám to vadí
 
nejde o zlacení a neříkám že za to můžeš pročti si to celé jen píši o full útocích najednou na většinu měst to je v pohodě jen píši jak vám jde o zničení hráče co vám něco vrací s útoky na spousty měst a potom pošlete podle vás úplně normálně 100 až 2tis.ce fejků na jednoho hráče protože vám něco vrací a ano útočím když mě šikanujete zatím jen pár krát, ale dokud jsi ty nebo ostatní útočili normálně taky jsem to tak dělal a nestěžoval si, ale jak se vám asi někdo brání stejně tak vám to vadí
Ja nevím kdo začal první tak to si mě začal točit první ty.S tebou není reč všechno hodíš na ostatní a je to aby jsi byl v pohodě a super hráč..
 
Nahoru