• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Hyperborea

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

DeletedUser40

Guest
Debata nejen o novém světě Hyperborea! Povídejte, přehánějte (ale samozřejmě v rámci pravidel), těšíme se na Vaše názory!

Vyzkoušíte tento speciální svět? Případně co na něj říkáte? Těšili jste se na něco podobného?
 

DeletedUser9039

Guest
Ahoj, co si mám představit pod pojmem Mírový svět??? Díky
 

Thasoss

Grepolis tým
Nedá se zde krom duchů nic dobývat :) jen zakládat. Docela to bude asi nuda, ale co-jsem zvědav jak to dopadne, když se při válce ali bude zvětšovat a ne zmenšovat (prohrávající strana).
 

DeletedUser

Guest
No ty kráso a já už si koupil prémko... tak na to peču... holt ztracený peníze :-( tak dlouho sem čekal na svět bez morálky s rychlostí jedna a teď tohle... já myslel při registraci, že ještě neni rozhodnuto zda to bude vzpoura nebo dobývání (vzpoura je super, dobývání nemusim) a ono se nedá nikomu vzít město.. přišlo mi divný, proč je tam tak málo lidí... v tomhle nejedu...
Mohl bych se prosím zeptat jestli se neplánuje svět s těmahle parametrama a se vzpourou? Už se na něj těšim takovou dobu a tohle je zklamání... :-((
 

Thasoss

Grepolis tým
Teď se otevřel jeden svět a nemyslím si, že by to věděli alespoň němci :) CZ komunita se to dozví jen pár dní dopředu před otevřením od administrátora hry, Charona. Dříve ti nikdo neřekne, kdy se další svět otevře, natož s jakým nastavením ;) Mezitím můžeš řádit na Lambdě-rychlost 1, morálka neaktivní, ale starý dobývací systém. Jen ten překousnout, ale možná mu přijdeš na chuť?
 

DeletedUser

Guest
Lambda už je rozjetá hodně, tam nemá cenu se logovat... Já to furt nechápu, k čemu je tenhle svět když tam jde úplně boj stranou? Jak budou aliance bojovat? Jak je tu možné zničit nepřátele? Možná je bombardovat OZkama a donutit je restartovat účty a jejich města si vzít, nebo tak něco???? A jak mam obsazovat ostrovy, když už jsou obsazený domečkářema který se tam lognou jednou za tejden a nikdy nezmizí.. To mam každý další město brát v jiným moři, když se to náhodou rozhodne někdo zabalit? Všichni co začínaji jsou narvaný v jednom moři, ale pochybuji, že tu bude tolik hráčů aby obsadili svět. Už jen v porovnání se spuštěním normálního herního světa viz Iota atd je touhle dobou lognuto už kolem 3000 hráčů a tady jich je 300 a ještě jsou narvaný všichni na sobě...
Na tomto světě se setká herní komunita domečkářů a ti na prémko kašlou, není mi jasný ani finanční záměr INNO.. možná si ho někdo koupí protože bude chtít bejl nejlepší z nejlepších domečkářů herní komunity grepolisu...
Omlouvám se za tolik otázek a připomínek, ale zajímal by mě účel tohoto světa...
 

DeletedUser9039

Guest
o co teda na tom svete pujde???? uz vim, aby se vyradili domeckari :))))
 

DeletedUser

Guest
Když se Vám svět nelíbí tak na něj nechoďte a nechte domečkáře domečkářema. Připomíná mi to lidi co nadávají, když je barman vyhodí s cigaretou z nekuřáckého podniku.. prej pro koho to je, když si tam ani nemůžou dát cigáro.. holt jsou lidé kteří to ocení a komu to vadí ať tam nechodí..
a těch třista domečkářů si to může v klidu užívat a je to jen jejich věc..
 

Thasoss

Grepolis tým
Vždyť ano, akorát jediné co nás zajímá, je pravá podstata světa, kde se nedá dobývat, tudíž je to jen "půlhraní" :)
Stále tu je několik otázek-
Budou se tu stavět divy? Jak to dopadne, když nepřátelská aliance stihne obsadit poslední volný flek na full ostrově-bude se muset dělat úplně nový ostrov? Co když je začnou stavět třeba 3 aliance a navzájem se budou blokovat-jak ten div shodit?
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
V to doufám, jinak by to byla blbost :) stačilo by tam založit město bez podpor a ali by se mohla rozloučit s divem :grepolis
 

DeletedUser9039

Guest
Ja nic neodsuzuji, jen taky porad nechapu podstatu toho sveta...jen chci vedet, co se tam bude delat, ci o cem je? Jen o tom ze se vystavuji mesta? A k cemu...stale mi unika o co tam pujde?
 

DeletedUser

Guest
Možná proto, aby se tam nahrnuli domkaři a neoxidovali na normálních světech.
 

DeletedUser5567

Guest
Khán to vystihnul :)
Taky by to mělo asi být pro lidi co teď začnou. Většina z nás co tu je, tak hraje grepo nějakej ten pátek a už jen přechází ze světa na svět. Když se regne nějakej nováček, tak ho harcovník přejede po dvou týdnech. Tam si vyzkouší jak se útočí, jak se brání, co je dobrý zkoumat, co je k prdu. Sice ti to nedá hotovýho válečníka, ale až to potom budeš mít v alianci, tak je nemusíš učit všechno. A holt je tu dost lidí, co je baví stavět domečky. Pro zbytek jsou tu jiný světy
 

DeletedUser9039

Guest
No, ze je to nenapadlo udelat drive...ted kdyz uz tu proslo tolik svetu to snad ani nema cenu...
 

DeletedUser

Guest
No fakt mě štve, že sem si tam koupil prémko... na druhou stranu sem si z vánočního krámku nabrknul za zlaťáky solidní armu a aspoň zmasakruju ostrov, než mi dojdou zlatý a dam restart... :-/ ale oni si z toho stejně nebudou nic dělat, protože vojáky stavět nebudou (proč taky) takže si žádný body neodvezu, surky si taky žádný neodvezu, protože to budou rvát do domků... hehe :-D
No budu tedy dál vyhlížet podobnej svět ale herní, jednou musí přijít :)
 

DeletedUser5002

Guest
Ble, fuj, styďte se!
Poentu chápu, ale copak již nemáte dost Farmvillů a podobných nesmyslů(Které jsou ostatně v tomhle ohledu mnohem kvalitnější a zábavnější). Věřím tomu, že se najde pár odvážných, co fakt nemají co dělat a nechtějí dělat nic jiného, než stavět městečka, kterých už třeba v téhle hře vystavěly stovky úplně stejných. Ještě že byl skvělý upgrade změny skinů u soch bohů.

Úplně vidím, jak se tam bude hrát..... Buď budu stavět jen defku, a jestli budu stavět jen pozemní def tak na mě asi nikdy nikdo útočit nebude :D

Nebo budu stavět jen útoky a každé ráno či kdykoliv sem budu klikat abych zkontroloval, zda mi to někdo někde náhodou neničí, protože ostatně jaký jiný důvod by mohl být pro to, aby jsem tam klikal, když mi město nejde zabrat. Sice fajn bonus, ale sami kdo hrajeme tu stejně jsme tu stejně jsme ráno i večer a často i v noci :) Takže mi to příjde jen blbí klikání navíc. Jo jestly teda za vystavení města nedostaneme 500 zlaťáků :) Za míň bych to nedělal.
S útoky pak někam zaútočím a tam to všechno rozbiju a budu mít radost, jaké že to mám krásné reporty s otazníkem a že předposledním útokem jsem prorazil a zničil celou armádu nepřítele.
 

DeletedUser9039

Guest
treba je to Farmville na vyssim levelu :D...tak budte hodni a klikejte, treba se nekam doklikate :D
 

DeletedUser5002

Guest
Jako nechci odpuzovat, hraju i od O2 nějakej vesmír a tam se taky nedá ničit, ale budují se tam obrovské civilizace. krása v Grepolisu byla, že je docela akční a tímhle jste to nejlepší dle mého zazdily :) Tak se omlouvám za kritiku, věřím, že některým se to líbit bude, ale víte jak to je.... Tomu čemu já věřím, tak o tom si ostatní říkají, že je to nesmysl :D
 
Nahoru