• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Hyperborea

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

DeletedUser5002

Guest
Každé premium je jen ztráta peněz. Dříve jsem si ho taky koupil, ale to to radši propiju už .)
Jinak na to jsem zapoměl, taková poznámka pro ostatní .... já s premiem nehraji :) Byly doby kdy jsem hrál, ale premium není nutnost a po konfrontaci a jednání bývaléé Hl. lopaty sultána jsem se rozhodl, že už utrácet v téhle hře nebudu.
Rozhodně na tenhle svět bych premium nepoužíval.
 

DeletedUser231

Guest
Firste, gratuluji k 300příspěvku ale přál bych si, aby další nebyli tolik provokativní.

Hlavní lopatu příště vynech. Své bývalé spory si řešte prosím prostřednictvím PM a ne na fóru...

Děkuji :)
 

DeletedUser

Guest
Klid Rebelie, býti zván lopatou od osoby, která to nedotáhla ani na dohled dětské umělohomotné lopatičce neurazí:)

A pokud se současný boss rozhodl pustit tohoto člověka na forum, tak ho asi chce mít plné provokací, pomatených zpráv a lží, tož proč mu neudělat radost a nenechat dotyčného aby zde projevoval to jediné co umí...
 

DeletedUser5002

Guest
Promiňte :) Ani nevíte jakou práci mi dá přemáhat se nazývat ho lopatou :)
Jinak proti Modům nic nemám, naopak si vaší práce vážím, ale v každé práci se najde někdo kdo to mrví, viď Sultáne :D
Krom toho já s ním opravdu mluvit nechci, ale on furt na mě papouškuje tu svou písničku a tvoří nová slova. Ale může Vás urazit člověk kterého si nevážíte? :D
Za mě, pokud se mě nebude žádný Sultánův příspěvek osobně týkat, tak se k němu vyjadřovat nebudu. Natož abych si s ním dopisoval :)
Teď už by mě za to nemohl banovat, ale hlásil by mě :D Takže si nevyberu.
 

DeletedUser5355

Guest
Jak se budou šedivky přebírat?
Budou se dobývat nebo se vyvolá vzpoura a nebo tam jen stačí zaparkovat kolonku?
 

DeletedUser

Guest
Mno svět hraji spíše ze zvědavosti.
Ale hanit něco kde si mohou zařádit i ti hráči kteří neovládají taktiku,časování mi přijde zbytečné.Věřte že hráčů kteří si půjdou odpočinout na tento svět nebude mnoho ale budou(ani jsem nekoukal kolik se jich loglo..)
Pomalé rozšiřování formou zakládání je nešťastné ale jak jsem psal pro lamy a domkáře příležitost jak si to užít.
Pokud někdo tvrdí že hra která je zakončena divy je zdlouhavá tak i o tomto bych se přel na Lambdě hraji od začátku a je pořád kam útočit.
Jasně hráči končí aliance se rozpadají ale pořád je s kým válčit pořád nás baví zůstat vzhůru do pěti či vstávat ve tři takže zdlouhavost světa pokud Vás to baví bych vynechal....

Hlavně tento svět je v začátku a věřím že němci dokáží překvapit vždy tak bych nechal prostor na jejich překvapení(a pokud nebudou) aktivní hráči skončí a zůstanou ve světech s klasickým zabíráním,válčením atd....:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Takže už má tentosvětpár dní za sebou a Já na něm vlastně taky. Co nám přinesl:)) docela zajímavou zkušenost, i když zde nelze dobývat města v klasickém pojetí, bitvy armád a soupeření o surky je zde v podstatě ještě intenzivnější než kdekoliv jinde :))Určitě má smysl jak premiák tak se lognou a jít to zkusit. Ave Resky:)
 

DeletedUser

Guest
ano souhlasím, i když mám rozdrcenou armádu tady panem reskatorkem(tudíš namohu bojovat) tak je to zajímavá a hlavně nová skušenost s novímy bitvamy a s novím typem světa.
 

DeletedUser

Guest
A já bych tam přidal i morálku a ještě tvrdší. Aby už dvounásobně silný hráč měl postih. A začátečnickou ochranu 14 dní.
 

DeletedUser

Guest
To nemá cenu :) Nikdo nemůže dobývat, ani zpunktovat vzpouru, takže na tomhle světě jde prakticky o čistou zábavu bez hranic :)
 

DeletedUser

Guest
Jen dodám... Takto bych si představoval vzorec pro morálku na mírovém světě: ((obráncovy body / (2 x útočníkovy body)) x 3 + 0.3) x 100
Vykráceno: 30 + 300obr / 2úto
 

Thasoss

Grepolis tým
Nejzlatější by bylo, kdyby tam morálka nebyla vůbec žádná, vzhledem k tomu, že nemůžeš přijít o město :)
 

DeletedUser

Guest
nebo kdyby byla opačná, aby se lidi snažili si ta města pořádně vystavět:D
 

DeletedUser10159

Guest
mě se ten svět libí:D protože ve všech světech mě dobily:( a v tomhle světě mám šanci být nejlepší:D

děkuji že jste dali mírový svět:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10159

Guest
no protože chci být ve světě v kterem mě nemužou dobýt:D:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9818

Guest
a ty nemuzes dobyvat ostatni, coz je uplne o nicem, protoze to je zakladni princip teto hry
 

DeletedUser9818

Guest
kterejch je na mape malo, ja mam potiz vybrat mesto k dobyti i n a normalnim svete, duchove mi k dobyvani rozhodne nestaci
 
Nahoru