• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Lato

Si nad tím jedním dobyvkem budete honit triko ještě zbytek světa,ale to že vám padá každej den město už tady neřekneš co @SyncMaster97 :)
no skóre je asi 3000000:10 takže si jdi zase klikat na to jedno moře
ins-auge-stechen.gif
 
tak nevím co ZNK plánuje pro výhru světa, ale zrušení spojka s divokou kartou a hned spolupráce s úhlavním nepřítelem tím myslím pandy je zajímavá taktika hlavně že víme jak pandy pracují vy jste nám pomohli dobře, ale jak vám pomůžeme mi tak nám dáte města jinak zapomeňte že vám pomůžeme, ale asi si ZNK myslí jak na ně vyzrají když dokázali zrušit užitečné spojko za vzdušné zámky od pand.
Takhle pomotaný svět je zábava jen škoda lidí co jsou u ZNK který o ničem nevěděli a teď mají problémy kvůli vedení ali.
 
tak nevím co ZNK plánuje pro výhru světa, ale zrušení spojka s divokou kartou a hned spolupráce s úhlavním nepřítelem tím myslím pandy je zajímavá taktika hlavně že víme jak pandy pracují vy jste nám pomohli dobře, ale jak vám pomůžeme mi tak nám dáte města jinak zapomeňte že vám pomůžeme, ale asi si ZNK myslí jak na ně vyzrají když dokázali zrušit užitečné spojko za vzdušné zámky od pand.
Takhle pomotaný svět je zábava jen škoda lidí co jsou u ZNK který o ničem nevěděli a teď mají problémy kvůli vedení ali.
Bylo ti jasně řečeno že pokud vezmeš kalkulačku spojko se zruší,ty jsi na to řekl že ok že o nic nejde tak nechápu čemu se divíš. Myslíš si jak by ZNK bez tebe nebylo ale opak je pravdou bez nás bys nevzal jediný město protože kdo komu posílal podpory ano my tobě, schovával ses za nás a teď když jsi měl možnost přetáhnout lidi od jelit myslíš si že se schováš za ně ale opravdu věříš tomu že oni kteří nás tady celej svět bodujou tě dokážou ochránit pokud ano seš dost naivní, na forku jsi hrdina ale do osobky radši ani nepodepíšeš, no co už jsi jen další farma na bb, jestli chceš kapesník na slzy tak napiš rád ti nějakej dám
 
Bylo ti jasně řečeno že pokud vezmeš kalkulačku spojko se zruší,ty jsi na to řekl že ok že o nic nejde tak nechápu čemu se divíš. Myslíš si jak by ZNK bez tebe nebylo ale opak je pravdou bez nás bys nevzal jediný město protože kdo komu posílal podpory ano my tobě, schovával ses za nás a teď když jsi měl možnost přetáhnout lidi od jelit myslíš si že se schováš za ně ale opravdu věříš tomu že oni kteří nás tady celej svět bodujou tě dokážou ochránit pokud ano seš dost naivní, na forku jsi hrdina ale do osobky radši ani nepodepíšeš, no co už jsi jen další farma na bb, jestli chceš kapesník na slzy tak napiš rád ti nějakej dám
Nebudou ti ty kapesniky na slzy potom chybět když mu das něco ze své zásoby?
 
Bylo ti jasně řečeno že pokud vezmeš kalkulačku spojko se zruší,ty jsi na to řekl že ok že o nic nejde tak nechápu čemu se divíš. Myslíš si jak by ZNK bez tebe nebylo ale opak je pravdou bez nás bys nevzal jediný město protože kdo komu posílal podpory ano my tobě, schovával ses za nás a teď když jsi měl možnost přetáhnout lidi od jelit myslíš si že se schováš za ně ale opravdu věříš tomu že oni kteří nás tady celej svět bodujou tě dokážou ochránit pokud ano seš dost naivní, na forku jsi hrdina ale do osobky radši ani nepodepíšeš, no co už jsi jen další farma na bb, jestli chceš kapesník na slzy tak napiš rád ti nějakej dám
nic takového jsem neřekl jen jsem psal že ji chci vám budou slyz pro pláč já jsem v pohodě.
Rozhodnutí bylo na vás aby jste se s tím smířili jak je vidět ukázali jste sílu charekteru ještě než jsem ji vzal hlavně že jsem vám zachránil spoustu dobývání :D
 
tak nevím co ZNK plánuje pro výhru světa, ale zrušení spojka s divokou kartou a hned spolupráce s úhlavním nepřítelem tím myslím pandy je zajímavá taktika hlavně že víme jak pandy pracují vy jste nám pomohli dobře, ale jak vám pomůžeme mi tak nám dáte města jinak zapomeňte že vám pomůžeme, ale asi si ZNK myslí jak na ně vyzrají když dokázali zrušit užitečné spojko za vzdušné zámky od pand.
Takhle pomotaný svět je zábava jen škoda lidí co jsou u ZNK který o ničem nevěděli a teď mají problémy kvůli vedení ali.
Každý svého štěstí strůjce. Měl jsi předat velení a skočit do jelit když jsi vzal pod křídla farmy :) víc k tomu asi nemám Gl.
 

Přílohy

  • IMG_3270.jpeg
    IMG_3270.jpeg
    196,5 KB · Zobrazení: 35
Každý svého štěstí strůjce. Měl jsi předat velení a skočit do jelit když jsi vzal pod křídla farmy :) víc k tomu asi nemám Gl.
přesně to jsem napsal a jak vidíš udělal jsem to ty jsi měl jen žádost a to fakt o nic nejde a když je taková lama nechápu jak může růst neřekneš co máš za problém neřekneš nic a uzavřeš spolupráci s pandami v čem ti to asi pomůže.
Zrušit spojko bez varování a pomáhat hned pandám :)
 
přesně to jsem napsal a jak vidíš udělal jsem to ty jsi měl jen žádost a to fakt o nic nejde a když je taková lama nechápu jak může růst neřekneš co máš za problém neřekneš nic a uzavřeš spolupráci s pandami v čem ti to asi pomůže.
Zrušit spojko bez varování a pomáhat hned pandám :)
Vidíš chtěl jsi chaos máš ho můžeš si za to sám :) btw nezapomeň to hodit na Dragloffa

Žádnou spolupráci jsem neuzavřel bylo to jen na truc :) aby jsi viděl že bez nás se nehnete a nic neudržíte :)

A varování jsi dostal že sní spolupracovat nebudu měl jsi to na salámu. Tak teď papkej co jsi si nadrobil :)
 
ano přesně tak já jsem rád příště nebreč abych ti vyhověl spojkem jinak nic nezvládnete, ale to jsem byl sám viď aby jsi měl problém s pandami a ještě se mnou
 
ano přesně tak já jsem rád příště nebreč abych ti vyhověl spojkem jinak nic nezvládnete, ale to jsem byl sám viď aby jsi měl problém s pandami a ještě se mnou
Ano na začátku jsem stebou spojko chtěl :) nebylo vyhověno “jen proti pandam “ pak jsi viděl jak jsme se rozjeli a přišel jsi se spojkem ty ze by to bylo pro nás ideální a říkal jsi ze budete v malem počtu :) a pak nabereš farmy od jelit a říkáte jim aktivní jádro jaký to je bez brk ?
 
Lidi kdo měl problém letos v létě se suchem tak řekněte Kovimu on vám nebrečí tolik slz že další 2 roky nebudete muset řešit to že je v létě sucho
 
já jsem chtěl spojko zvláštní ty jsi chtěl a jaké farmy zrušil jsi spojko kvůli 5776 a to je těžko farma proč jste ji dávno nerozebrali a to ještě v době kdy jsem s vámi spolupracoval sám píšeš kvůli ní té farmě jsi zrušil spojko a pomáhal pandám na truc aby sis udělal ego já jsem ten nejlepší no jak myslíš, ale uvědom jsi nejsi v ali sám.
 
Bylo ti jasně řečeno že pokud vezmeš kalkulačku spojko se zruší,ty jsi na to řekl že ok že o nic nejde tak nechápu čemu se divíš. Myslíš si jak by ZNK bez tebe nebylo ale opak je pravdou bez nás bys nevzal jediný město protože kdo komu posílal podpory ano my tobě, schovával ses za nás a teď když jsi měl možnost přetáhnout lidi od jelit myslíš si že se schováš za ně ale opravdu věříš tomu že oni kteří nás tady celej svět bodujou tě dokážou ochránit pokud ano seš dost naivní, na forku jsi hrdina ale do osobky radši ani nepodepíšeš, no co už jsi jen další farma na bb, jestli chceš kapesník na slzy tak napiš rád ti nějakej dám
Tvl z tebe vypadlo něco, co má hlavu i patu a obsahově to dává smysl, to zírám :D
 
já jsem chtěl spojko zvláštní ty jsi chtěl a jaké farmy zrušil jsi spojko kvůli 5776 a to je těžko farma proč jste ji dávno nerozebrali a to ještě v době kdy jsem s vámi spolupracoval sám píšeš kvůli ní té farmě jsi zrušil spojko a pomáhal pandám na truc aby sis udělal ego já jsem ten nejlepší no jak myslíš, ale uvědom jsi nejsi v ali sám.
Nejsem tam sám to mas pravdu mám nejlepší team jaký mužů mít :) bez nej bych byl v pejči jako teď ty :)

Proč protože je úplně někde v dá-li :) ale taky se tam dostanu :)


Btw. Měl by jsi se sebou něco dělat tyjo :) nečekal jsem že budeš brečet takhle moc “když chceš ten chaos na tom světě “
 
já jsem chtěl spojko zvláštní ty jsi chtěl a jaké farmy zrušil jsi spojko kvůli 5776 a to je těžko farma proč jste ji dávno nerozebrali a to ještě v době kdy jsem s vámi spolupracoval sám píšeš kvůli ní té farmě jsi zrušil spojko a pomáhal pandám na truc aby sis udělal ego já jsem ten nejlepší no jak myslíš, ale uvědom jsi nejsi v ali sám.
On v Ali sám není no ale ty jsi víš. Cry me a river a jdi se do ní utopit :)
 
Nahoru