• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Lato

02dbdd5c7c19ec14b593b4be61fd5577.jpg

(Ten pocit když čteš konverzaci Řezníka vs Kovi)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jděte radši sem a potom sem. Máte šanci tím něčemu prospět. Díky.

Pár nevhodných zpráv (nebo reakcí na ně) jsem odstranil.
 
vůbec netuším o čem tu píšete a že jste sebrali pár měst co jsem měl na zlato a byly mimo základnu jen jsem šel na to moře pro zlato na začátku a vůbec mě nezajímalo že se tam objevujete prostě jak jste zvyklí sebereme snadná města a jinak co se stalo, že už nekamarádíte pandy a ZNK?
 
vůbec netuším o čem tu píšete a že jste sebrali pár měst co jsem měl na zlato a byly mimo základnu jen jsem šel na to moře pro zlato na začátku a vůbec mě nezajímalo že se tam objevujete prostě jak jste zvyklí sebereme snadná města a jinak co se stalo, že už nekamarádíte pandy a ZNK?
Pandy a ZNK :D Smeju se az se za bricho popadam :D:D:D. kde by som potom farmil BB, ZNK su lepsia farma ako Jelita
 
díky o osvětlení a ztrátu si způsobil sám jen chtěl asi ukázat jak je nelepší a udělat si u vás obrázek jak už jsem psal vymstilo se mu to.
Kdo si jak ustele tak si lehne
 
Nahoru