• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Xí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jen a´t zůstanou,bez nich by to nebylo ono,jsou jak vlci co čistí stáda od nemocných kusů a až vyčistí bude se teprve lámat chleba:))))
 

DeletedUser10159

Guest
proč je svět Xi trochu pomalí

/Příspěvek přesunut do správného tématu.
Thasoss
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ne, my jsme ho nevytvořili :D Vytvořila ho německá společnost InnoGames GmbH :) My jsme pouze najatí dobrovolníci pro správu české verze Grepu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, založili ho Němci... Grepolis není jen v české verzi ale snad v cca 25 dalších... a InnoGames je tvůrcem i dalších her jako The West, Forge of Empires, Divoké kmeny, Kartuga či Lagoonia...
 

DeletedUser10159

Guest
Mám hžavou novínku aliance Alliance of The Xi se rozpadá:-O
 

DeletedUser10159

Guest
já jsem už zase byl dobyt já asi budu hrát jenom svět hypeborea
 

DeletedUser

Guest
štírku,ty jsi nevídanej dáreček:)))))Tak čistou a .... duši jsem viděl naposledy v pohádce Anděl páně:))))))
 

DeletedUser8956

Guest
Náhodou takových čistých duší je tu spoustu; snad pokaždé než na mě někdo vyjede mi přijde PM typu:
Ahoj, prosím tě nezlob se že otravuji, ale mohl bych na tebe zaútočit? Pošlu takovou a takovou armádu, neber si to zle, ale šlo by to? Pokud nechceš, pochopím to a budeme přátele :)
 

DeletedUser9364

Guest
To chci taky:-O
PS: Scoote gratulka k tomu redaktorovi na wiki ;)!
 

DeletedUser9897

Guest
Tak to je velmi zajímavé, ještě sem o tom neslyšel.

Jó, děkuji. Snad budou všichni spokojení. :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru