• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Dobývání-vzpoura

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4294

Guest
Nazdárek,,
nechci kritizovat tenhle nový nápad, protože hra by měla být trochu složitá. Ale asi mi to budete muset nakreslit :D. Nejsem úplně hloupý, ale tohle mi prostě hlava nebere.

Můžete to, prosím, napsat v bodech a pod sebou? :D

Děkuji. Ahoj Petr
 

DeletedUser4294

Guest
No já jenom...
Kdyby to bylo tak ÚPLNĚ jasné, nebyla by tady diskuse na více jak 5 stranách, že?

Ono vůbec celá ta vzpoura je taková přitažená za vlasy - dle mého názoru, zcela zbytečně komplikovaná.

Vybiju námořní včetně podpor, vybiju pěší včetně podpor a kolonizačkou přeberu město. Jednoduchá rovnice, není co řešit.

Pokud to tedy přeci jen chcete komplikovat, tak vzpoura klidně může nastat v nově přebraném městě. Něco jako, že lidi ve městě chtějí původního majitele a vyvolají tak vzpouru proti novému majiteli.

No a pak musí nový majitel tyto lidi "uklidnit" - buď potlačením vzpoury armádou nebo jim NĚCO DÁT, ať jsou spokojeni.

Ale dokážete si to představit, když dobíjíte vesnici v silné alianci, která má max počet 200 hráčů?


Někde v jiném fóru jsem četl o předpokládané délce hry a srovnámím s Divokými kmeny.. Řeknu Vám, DIvoké kmeny jsou v porovnání s tímto, velmi, velmi jednoduchá hra, ale i tato hra se hraje roky.

Hrál jsem to na 12tce něco přes rok a po více než roce jsem se k tomu vrátil. Z bývalých nepřátel jsou spojenci, kmen je pořád na prvním místě, ale jinak NIC. Vůbec to nevypadá na konec hry a vůbec to nevypadá na nějaký posun a znova říkám, je to mnohemjednoduchší hra.

Chápu, že hra musí trvat déle (kvůli penězům za prémium) a člověk si najde i nové kámoše, ale taky nesmí UNAVOVAT.

Samozřejmě, hned slyším ohlasy, že jsem tady 14 dní a mám jednu vesničku... Zkuste se třeba nad tím jen zamyslet.
Aby tady nakonec nehráli jen hráči, kteří prostě vydrží a mají pár obranných vesniček a Ti nejlepší neodešli někam jinam.

Ahoj Petr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Promiň, ale to neudělám. To už je důmyslem a strategií toho kterého hráče.
Jenom znovu mohu zopakovat: Ty nevýhody jsou jen zdánlivé, ovšem musíš u toho začít přemýšlet. Čímž u mě tahle hra rázem získává podstatně víc bodů a sympatií. ;)

Ty jsi divný člověk. Přijde mi že tu MYSLÍŠ jen ty :)) protože nikoho jiného to co tebe ještě asi nenapadlo. To co je tu nastaveno je pěkná blbost, jak píší předemnou - opět zvýhodnění obránců, hráčů,co to moc nehrají,ale dkáží obratně psát zprávy a žádat o podpory...

Nechť bůh stojí při útočníkách :))...protože z tohohle jich asi moc živých nevyvázne
 

DeletedUser

Guest
Měl bych jen dotaz: Ten 2. útok s kolonozační lodí má poslat jako útok či jako vzpouru?
 

DeletedUser4572

Guest
prosba

Už nevím jak na to. Vyvola jsem vzpouru, po 12 hod začala vzpoura probíhat. Tak jsem tam poslal kolonizační loď jako útok,loď a vše ostatní po útoku přijelo nazpět,ale město jsem nepřevzal. To bylo poprvé. 12hod uplynulo a vůbec nic. Teď jsem zase vyvolal vzpouru,po 12 hodinách tam posílám dvě kolonizační lodě na třídačku v intervalu 29min a vůbec to město nemohu dobýt.
Prosím kde dělám chybu a není tam ještě nějaká podmínka ? díky
 

DeletedUser40

Guest
Těžko takto radit.

Máš vyzkoumané dobývání?
Posíláš s kolonizační lodí i nějaké bitevní lodě (ohnivky, birémy, trirémy, hydru) + pozemní jednotky?
 

DeletedUser4572

Guest
dík

moc dík to bylo ono. KULTURNÍ BODY. Otěch se nikde nepíše. Dík za radu,jdu na to.:)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
také bych se chtěl přidat s dotazem. Kdosi mi tvrdil, že město duchů je možné přebrat přímo s kolonizačkou bez vyvolávání vzpoury. Máte to odzkoušené?
 

DeletedUser

Guest
ted je mi to vice nez jasne myslel jsem si ze jsem jediny tak hloupy nebo natvrdly
 

DeletedUser

Guest
Vzpoura

Ahoj

Nevím co se stalo špatně nebo nevím jestli to je zprávně!

Nic méně...Vyvolal jsem vzpouru , až když jsem mohl poslat kolonizační loď na přebrání , tak jsem jí poslal , po hodinové cestě (jak dojela kolonizační loď s ostatním vojskem na místo)to proběhlo jakokdyby normální boj a teď se mi vše vrací zpět je to tak normální??:?
 

DeletedUser

Guest
Ano, je to normální. Tohle přesně se děje, pokud nemáš dostatek kulturních bodů ;-) Příště si to pořádně zkontroluj.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se také zeptat:

12+12 první část jsem pochopil druhá mi naskýtá pár otázek po 12:01 mi dorazí kol. Město je plně v mém držení nebo teď nastává fáze 12 hodin kdy bránící člověk může zabít mé jednotky a tím pádem přerušit vzpouru?

po vyvolání vzpory mám nějaké info o jednotkách které do toho města jdou?

a poslední na mém ostrově hráč nemá žádnou lodičku jde vyvolat vzpouru jen pozemníma jednotkama?
 

DeletedUser

Guest
Jelikož žádný z našich hráčů do Nápovědy ještě nevytvořil "Vzpouru" odkážu tě s dovolením na slovenké forum:

Vzbura - svety Delta a Epsilon

A pozor, pleteš jako mnoho před tebou vzpouru a dobývání dohromady.

A ke tvé poslední otázce: Nepotřebuješ mít žádné loďstvo na vyvolání vzpoury, ale nevím, nač by ji vyvolával, když bez kolonizační lodě a doprovodných lodí se města stejně nezmocní.
 

DeletedUser

Guest
odpověď je jednoduchá neboť při prvním městě budu zabírat město na svém ostrově a tudíž mi na zabrání stačí jeden transport a jedna bitevní loď plus kolonizační loď. Vzpouru vyvolám pozemníma pozemníma vyčistím a přebrat město půjdou 3 lodě. jelikož já mám za dva dny možnost cca kolonizovat a všici v okolí včetně jejich aliancí nemaj ani jednu lodičku.

Nebylo myšleno, že já nemám žádnou loď, ale soupeři na ostrově nemají žádnou loď.
 

DeletedUser

Guest
S dovolením Erling, ne autora článku. Buď rád, že jsi slavný. Každý si může jméno autora přečíst. Jelikož je forum veřejně přístupné, nevidím dúvod ptát se autorů příspěvku na možnost jejich odkazování.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru