• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

I. oficiální sraz hráčů - Brno 2011 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5567

Guest
proč to není v nějaké víc hráčům přizpůsobené hospodě (aspoň wifi)?

jo a Rizi, být tebou, tak se tam moc o šalinách nezmiňiju, eště dostaneš na držku :-D
 

DeletedUser

Guest
idela ze tam nebude Wifi verte mi idela je dovolenka na ten cas a uzijete si zraz (mam odksusane aj tak aj tak ) lepsie je bez wifi
 

DeletedUser

Guest
Podnik s Wifi by byl super, ale jelikož máme výborné zkušenosti s Koníčkem, rozhodli jsme se to uspořádat zde, navíc kdo ví, jaké má podnik sousedy, třeba někdo bude mít nezabezpečenou Wifi a můžeme se tam všichni připojit.
 

DeletedUser

Guest
V okoli je hned nekolik siti, ale nemam paru o tom, jestli jsou zabezpeceny. Kdo by ovsem tahal ntb do restaurace ? Nikdo normalni ;)
 

DeletedUser4783

Guest
Jen bych se chtěl zeptat: Jak víte, že hráč, který se nahlásí, je skutečně on? Někdo by se mohl vydávat za jiného.
 

DeletedUser

Guest
No, mam za to, ze organizatori doufaji v odpovedny pristup k veci :) K cemu by komu bylo vydavani se ya nekoho jineho ?
 

DeletedUser

Guest
No to říká kdo? jen proto že jsi líný vytáhnout paty z Ovy neříkej že je to tam nejlepší:) Brno je hezky uprostřed pro hráče hráče z Čech i Slovenska a to je důležité:)
Jinak se hlavně dobře bavte:) A kdo má problém s chybějící wi-fi tak ať si nastaví dovolenou a dá si oraz, nicméně wifi tam nějaká určitě bude, popř. bude v nějaké knajpě která je za rohem, je jich tam dost:)
 

DeletedUser

Guest
sraz

Ahoj možná dorazim nevim to jiste este se musím zeptat tatky mama mi to dovolila tata nevim mame byt v Brne tak ze mozna tam budu ale nemame byt jen v brne i v Okříškách máme dům dám este vedet,můžu tam jít z doprovodem ja ko treba s tatou?:grepolis;):D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V prihlasce je moznost doprovodu :) Myslim, ze by to problem nebyl, ale nevim, jestli by se tatik nenudil ;)
 

DeletedUser75

Guest
Sultán nemůže sehnat statného ošetřovatele, který by ho doprovodil, a sám jít nemůže, takže asi nejde... :D
 

DeletedUser

Guest
A ty by ses kolegy nezastal ? To by ses mel stydet ti povim.
Mimochodem, Morfe, kolik lidi uz podalo prihlasku ?
 

DeletedUser

Guest
Sultan, doprovod opravdu nepoteřbuje:) Tím spíš ne od hasiče, který hasí víc žízeň:p určitě se zasekne na Lidické u kolegů a ani nedojde:)
Sultan věří že si sraz užijete, ale opravdu Vám ho nebude kazit svojí přítomností:)
 

DeletedUser4783

Guest
Něco proti hasičům?:p Přijeď ke mně a můžem si to v poho vyřídit:D:D
Jinak jestli nějaký blázen, popřípadě pořadatelé:D by si vzali "noutbůk", tak alespoň zapněte IRC a já budu tam:D
 

DeletedUser

Guest
sraz

myslím si že jit na sraz sedět vedle sebe s complem a hrát polis psát si je hovadina to tam nemusíme chodít ja radši bez complu budu komunikovat a mluvit a bavit se a poznám tvaře přátel s ali i nepřátel....
už se těším a Brno je fajn ja jsu z Brna jedna naše hráčka z ostrovy další z Liberce a jdou taky..kdo chce přijede i s prahy vždyt je to v sobotu takovy vylet bez complu a poznáni fajn lidi je relax
 

DeletedUser

Guest
fakt až z Liberce? páni krajanka, té se Brno bude líbit.)
jsem potěšen že lidé mají o sraz zájem:) bavte se bavte:)
 

DeletedUser

Guest
z liberce je krajan sultáne..a jinak bavit se budem naháním lidičky ukecávám nerozhodnuté
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru