• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

I. oficiální sraz hráčů - Brno 2011 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ne určitě ne:) jen to co sám utratíš za jídlo, pití a cestu:)
 

DeletedUser

Guest
bdue pak vystaveno neco na foru? jako temata atd. ( po setkání)
 

DeletedUser

Guest
no tak to vyzera ze dorazim aj ja plus moja princezna :) este to doladime a hodime si prihlasku ale stale to nieje na SK fore a podla mna dost ludi to nema daleko z SK tesim sa sice skoda ze nemam cest z cz svetmy ale tak na fore som uz celkom dlhsie tak snad sa niekto najde co ma pozdravi :D aspon :D a osobnosti by mali mat oblecenie vo farbe nicku na fore :p aby sme hned vedeli kto je team a kto hrac :D takze uz len aby mi do toho neprisla sluzobka a ide sa konecne budem mat zase niekde pochopenie pre svoje keci :D
 

DeletedUser

Guest
jen se hezky přihlaš tady:) on se formulář nezblázní jen proto že nehraješ na českém světě:)
 

DeletedUser

Guest
no dobre preberiem to este s mojou drahou :) a dohodneme sa pozriem presne kalendar a pracu a zacnem si to zariadovat nech som tam :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Hola, chci se zeptat na sraz aliance. Nikde jsem neviděl odpočet těch 80 lidí co se vejdou do restaurace (+- doprovod). Chci se zeptat jestli je nějak jištěný aby na sraz nedojelo 200 lidí ( +- doprovod) a nemusely stát. Např. jestli se daná registrace někde sčítá a nedovolí to přihlášení více lidí atd. Z aliančního srazu (svět alfa ještě za vlády Havranů kdy jsme se sešly v malebném kraji poblíž Pardubic) vím že se vždycky přihlásí více lidí než nakonec dojede, ovšem porovnávat jednu alianci s několika světy je blbost. Na druhou sranu se zůčastnily lidi z Mosteckého kraje, zlínký region 2x a .... Takže nikdy není problém vzdálenost ale datum na kterém se lidi dohodnou. (Nikdy se nevyhoví všem - bohužel) Stačí pár bláznů jako já a už sedíme v autě s někým 3x starším kterého jsem nikdy předtím nevyděl a jede se škola neškola.
 

DeletedUser

Guest
Neboj, vše máme vymyšleno. Registrační formuláře kompletujeme a odpočítáváme si :) Místa je jestě dosti ;-) Jediná věc, která se může stát, že přijede 200 lidí, kteří nejsou přihlášení. Těm potřeseme pravicí a dáme pac a pusu. ;-) Ostatně, když bude pěkně, není problém ty, kteří se neregistrují a budou nad kapacitu přesunout do parku naproti restaurace :D
 

DeletedUser

Guest
OK, pokud neskončím na hlavasu U Hada, tak se tam sejdem. Ale je to nějaká doba co jsem v tom pajzlu nebyl (u Hada) prej to předělaly a z pajzlu pro určitou společnost je nóbl podnik. Jinak díval jsem se že koníček má otevíračku do 22:30, bude to platit i pro tak feškou společnost jako jsou grepolisáci? V tu dobu mi dom už nic nejede :(
 

DeletedUser

Guest
Pajzlík U Hada prošel rekonstrukcí. Otázka je, zda prošla změnou i společnost, co se tam scházela. Já tam od rekonstrukce nebyl, ale určitě po návštěvě napíšu své pocity :D S tou zavíračkou u "koně" se uvidí. Ono záleží, kolik tam bude "platících" lidí, jak bude ubíhat zábava ... Oficiálně sraz končí se zavíračkou. Pokud by se tam sešla dobrá parta a hostinský pro nás neměl pochopení a snažil se zavřít v avizovaný čas, není problém se přesunout kamkoliv jinam :)
 

DeletedUser

Guest
OK, takže najdu poslední bus a pak uvidím jestli si ho nechám ujet. Držím palce a ať nám to vyjde aby ti co na srazu nebudou mohly krásně závidět. :D Já du pod sprchu a do hajan, určo tu ale nejsem naposled. (Dneska bohuž jo) Děkuji za odpovědi a Perun s váma všema co ještě nespí.
 

DeletedUser

Guest
já to nemám sice daleko, ale rodiče mč nepustí:( všem zůčastněným přeji pěknou zábavu
 

DeletedUser

Guest
Už se to blíží. Bohužel, jeden známej slaví 60tiny a tak jsem přišel o odvoz. Takže budu muset jet busem ve 22:00 pokud se to neprotáhne až do 5:30 kdy mi jede další. Nerad bych dobu mezi těmito časy trávil bloumáním po Brnisku.
 

DeletedUser

Guest
Už se nám to blíží. Využijte poslední možnosti se registrovat. Zbývá 10 míst.
 

DeletedUser

Guest
Není. Ovšem nemůžeš počítat s tím, že by ti nalili, jestli ti ještě nebylo 18 ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kapacita naplněna. Děkujeme za zájem a těšíme se na vás.

Za grepolis tým Sokrates
 

DeletedUser

Guest
Zraz sa blíží, za 2 dni ho máte :)
Poriadne všetko a všetkých pofoťte, aby som vedel o čo som prišiel ;)
 

DeletedUser

Guest
Nejsem fotogenickej, ale určo tam někdo s obráskometem běhat bude. ;) Slíbenou flašu mám, v 16:00 vyrážím. +- autobus bych tam měl být v čas. Už se těším, hlavně na známé z prvního srazu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru