• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš první dojem ze hry?

Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?

  • Nejlepší

    Hlasy: 82 29,7%
  • Dobré

    Hlasy: 169 61,2%
  • Nic moc

    Hlasy: 21 7,6%
  • Hrozné

    Hlasy: 4 1,4%

  • Celkový počet hlasujících
    276

DeletedUser

Guest
První dojem ze hry pozitivní. Vypadá to sice složitěji než podobné hry ale potěšující je zde množství vojenských jednotek . Tolik lodí ..... to se to bude potápět :cool:
 

DeletedUser

Guest
Dojem dobrý, ale špatně promyslené premio to kazí, grafika OK. Server, který neustále padá KO.
 

DeletedUser

Guest
Grafika je super, na první pohled mě uchvátila. Vzhled a jednoduchost také. Sice to prémko je špatné, ale stejně ho moc nekupuji. Jinak první dojem: Dobrý
 

DeletedUser

Guest
Dost se to podobá Ikariamu, ale celkově se mi tahle hra líbi víc :)
 

DeletedUser

Guest
Dojem zatiaľ veľmi dobrý :) ikariam ma neoslovil vôbec, aj keď je to podobné...toto sa mi páči oveľa viac :)
 

DeletedUser

Guest
mě se nejvíc líbí členitost, že nejsou všechny ostrovy stejný, holt:grepolis
 

DeletedUser

Guest
různorodost ostrovů je good
ale dávám dobrá jelikož mi přijde hra slepená z několka dalších
 

DeletedUser

Guest
Hlavně že se hodně podobá Divokým kmenům, ale že je to dobrá hra.
 

DeletedUser

Guest
Hodně dobrá hra,rozhodně lepší než Divoké kmeny,tam nejsou bohové,lodě a mytické jednotky.Prostě první dojmy?Super :)
 

DeletedUser

Guest
Hra se mi upřímně moc líbí.. Smysl, grafika a tak podobně, palec nahoru, ovšem musím podotknout, v jaké oblasti dávám palec dolů a na to jsem hodně háklivý, i když já to používám :D.. Ano, jedná se o premium účet... Hraji třeba na rubygates a vyhody tam jsou férové, bohužel to nemůžu říci v této hře. Zvýšení produkce - jako travian - fuj.
Oceňuji správce, který je jako v DK - super.
Jako chápu, že si tím vydělávají, ale tohle? Škoda, že to není jako v DK. :)
A proč? Protože - :grepolis
:D:D:cool:
 

DeletedUser

Guest
ujde to .. grafika dobra , aj hra je dobra ako som cital napovedu ale myslim ze este par veci k tomu chyba .. nebudem konkretne vypisovat vsetko co my ktomu chyba ale dufam ze sa to napravi v buducich verziach .. zatial to ujde ..
 

DeletedUser

Guest
je to jen můj názor?

myslím že hra zaznamená ještě hodně změn, hlavně v oblasti PÚ.

V tuto chvíli je to skutečně jen a jen o penězích, máš je na hru = máš výsledky.
Jinak řečeno: kdo bude platit, ten bude vyhrávat
kdo bude přes veškerou snahu a zápal do hry (bez PÚ) prohrávat, ten bude končit



toť můj názor
 

DeletedUser

Guest
Jak už psalo tady více lidí tato hra je jak graficky tak různorodostí lepší než DK,ale je jedině škoda že je absolutně neférová.Pokud by pů znamenal jako v DK si zjednodušit a zpříjemnit hru ( jako že si ho platím) tak by to bylo v pohodě,ale to že je to nastavené tak že bez pů nemáš šanci uspět je docela problém
 

DeletedUser

Guest
Čus ,
První dojem , jsou to DK teda něco podobného , ale je to docela dobré ...
Jelikož mám na xxxx 72 lvl tak na toto nebudu mít tolik čas , ale Za zkoušku nic nedám ..

Hlas jsem dal jako : dobrý ..:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru