• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš první dojem ze hry?

Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?

  • Nejlepší

    Hlasy: 82 29,7%
  • Dobré

    Hlasy: 169 61,2%
  • Nic moc

    Hlasy: 21 7,6%
  • Hrozné

    Hlasy: 4 1,4%

  • Celkový počet hlasujících
    276

DeletedUser

Guest
Já miluju starý Řecký báje!
Takže pro mně JE TO ÚŽASNÝ!!!! :-O
 

DeletedUser

Guest
Grafika hezká,moc se mi libí že je tu moře a s tím vše co k tomu patří.Jediné co mi vadí je premium...vážně jen pro lidi,co mají peníze...
 

DeletedUser

Guest
První dojem byl překvapující :-O
Líbí se mi grafické provedení , animace ,
ale nejvíc se mi líbí barevný styl :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Pro mě jsou to DK, akorát trochu jiné. Jinak se to podobá nejmenované konkurenci (nevím, jestli jí můžu zmínit, ale někteří určitě vědí). Uvidíme, co se z toho vyklube...:-O
 

DeletedUser

Guest
Jsem tu pár dní, takže odpovím jako jsem i hodnotil. Dojem dobrý i když je to ve škole za 3, není to špatné.
Nikdy jsem nešplhal nikde po žebříčkách, takže drahé prémko mě momentálně nerozčiluje.
Mám jen strach, Grepolis je tu nový, díky provedení, nápadu může do budoucna mnohé nabídnout. Jde jen o to ,zda autoři budou naslouchat hráčům, či usnou na vavřínech a skončí to jako obdobné hry, po čase nudné, šedé, nepřehledné.
Držím palce všem, kteří to s Grepolis myslí vážně a nebudou se bát vývoje.
 

DeletedUser

Guest
Grafika hezká,moc se mi libí že je tu moře a s tím vše co k tomu patří.Jediné co mi vadí je premium...vážně jen pro lidi,co mají peníze...

Přesně!
To je hrozný!
Nenašel sem jedinou hru kde to tak neni....
A já přístup k penězům nemám.
Přesto sem dal NEJ hodnocení.:cool:
 

DeletedUser

Guest
hh

bolo to nic moc bol som mali slaby špunt no teraz mam dosť bodou tak sa nebojim že namna niekto bude utočit :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Tak první dojem byl trošičku rozpačitý, ale hra se mi líbí, má dobrou grafiku, spostu nápadů které jsem nikde jinde nepotkala. Myslím, že je to zajímavá hra, ale ještě nemůžu moc hodnotit, hraju ji teprve chvilku a rozkoukávám se, jaký jsou tu možnosti. Ale celkově se mi docela líbí. :)
 

DeletedUser

Guest
No Grepolis hraju už nějakej ten pátek (i když né tak dlouho jako hodně z vás) ale můj dojem z dosavadní hry je takovej, že si myslím, že způsob boje je zajímavej, infrastruktura taky v pohodě, i když kolikrát nevím, proč některé věci potřebují mít danou budovu, aby jsi mohl postavit jinou ale co mi vadilo, že jsem se v tom všem nemohla pořádně vyznat. Ten průvodce byl v pohodě, ale než jsem zjistila, jak můžu někomu poslat suroviny, podporovat, jak můžu kolonizovat, jak můžu dávat simulaci boje do ali, jak můžu dát odkaz na město a podobný věci. Jestli jsem jen já blbá, že to nepochopím a ostatní chytrý, tak nevím no :)) a ještě nějaký věci nemám vykoumaný. Líbí se mi hodně, že se narozdíl od jiných her dobře spolupracuje s aliancí (alespon na Epsilonu) i s protivníky a není to nějaká nuda, kde si v klídku stavíš a nikdo tě neotravuje. kdepa :)
 

DeletedUser4783

Guest
Hrozně mi to připomíná Age of Mythology! A navíc je tu na fóru dobrá parta!
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, tak jak se vám líbí hra ? Hrajete ji poprvé ? Váš dojem ? Nebo opakovaně ? Vždy skončíte jeden svět a jdete na další nebo si dopřejete malou přestávku ?
Já hraji po přestávce, zas a ráda :)
 

DeletedUser5989

Guest
To už si ani nepamatuju, jaký byly moje první dojmy :D... ale jelikož u toho visím už několik let, dala jsem Dobrý :D.
 

DeletedUser

Guest
hra prošla mnohými změnami, jaký je váš dojem o proti začátku ?
 
Nahoru