• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

jeskně

Dobrý den, dal jsem do výstavby jeskyni ale vůbec se mi nezobrazuje a zabírá 1 stavební slot. Co s tím?transparent.png
 
Ahoj,

mohl bys prosím poskytnout screenshot toho jak to vypadá? Z tohohle popisu přímo nechápu co tím myslíš.

Díky.

Dannyi
 
Ten obrazek bohuzel nefunguje, teda aspon me ne :(
Zkus udelat normalne screenshot a ulozit ho v pres malovani do pocitace a pak ho pridat pomoci Ctrl+P sem primo ne pres odkaz
 
Taky mi ten obrázek nefunguje. Jsi si jistý že tam ta jeskyně není? Co si pamatuju, tak se na ni špatně kliká. Měla by být zde:1(1).png
 
No zvláštní to ne že ne...
A zkusil si refresh stránky nebo zkus kliknout přibližně na to místo kde by měla být zda to není jen buggla textúra
Pokud by to byla tak pak pomůže hard restart prohlížeče.
To bych ti pak případně popsal na základě toho jaký prohlížeč používáš
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud jde o nějakou chybu v zobrazení (něco se nezobrazuje nebo se to zobrazuje zborceně), tak potřebujeme vědět užívaný prohlížeč a jeho verzi, rozlišení obrazovky a zda případně nepoužíváš nějaké skripty. Pro začátek ale určitě nikdy neuškodí promazat cache prohlížeče anebo stisknout CTRL F5.
 
Nahoru