• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
zdravim, tak sem přišel ze školy. Nejde mi net, takže píšu od kámoše. už sem se zase pěkně propad v zžebříčku z nějaký 1000 na 2000 musim to dohnat i když mi to net nedovoluje....:grr:grr:grr:grr:grr:grr

neboj, ono to tak padá, že i lidi s fungujícím internetem skřípají zuby :D Ale celkem by mě zajímalo, co za pytloviny staví těch prvních pět hráčů v žebříčku...
 

DeletedUser

Guest
neboj, ono to tak padá, že i lidi s fungujícím internetem skřípají zuby :D Ale celkem by mě zajímalo, co za pytloviny staví těch prvních pět hráčů v žebříčku...

jjj, tak už sem to doma rozjel třikrát sláva!!!!
mimochodem dneska odešli první dva lidé z aliance hrajeme dva dny a už dou do aliance o 200 bodů silnější.... :grr
 

DeletedUser

Guest
Několik slov :)

O podobnosti této hry s Ikarianem se není potřeba bavit. Všechny tyhle hry vycházejí jedna z druhé a každý at si vybere, co se mu líbí.
Co mě na téhle konkrétně vadí, je jiný přístup k placeným doplnkům ve hře. Zatímco v DK můžu hrát stejně dobrou partii zadarmo jako se zlatkama, tak tady už získává platič výhodu, která přímo ovlivnuje vývoj hry. Více surovin, silnější vojska atd. V DK získá pouze větší přehled a komfort. Ale nakonec je každého věc jestli si bude něco platit nebo ne.

Pokud se ovšem ty šílené výpadky a slimejší tempo brzy nespraví, tak se s tím déle jak týden mořit nevydržím. :) Ale zase chápu, že se jistě celý team snaží tohle odstranit. Bohužel tolik času abych posílal jeden utok 10 minut opravdu nemám :)

Jinak je to pro mě podobný jako DK v tom, že je to primitivnější a jednodušší forma travianu. Což je pro děcka jistě super, ale zkušený travianový hráč si tu opravdu přijde jako v ráji, kde suroviny sami padají z nějakých barbarských nechráněných vesnic do klína, kde nemusíš porážet protivníka aby si zabral nějakou tu barbarku nebo bonusovku. Kde po týdnu hraní ti suroviny přetékají sklady, ale nedrtí tě to, protože je stejně není za co utrácet. Pokud máš 5 budov ve frontě, stáje a kasárny na týdny dopředu naklikaný, tak vlastně nezbývá než zastavit farmení a čekat. :) Hra kde od postavení kovárny jsi schopen přebírat 1-2 vsi denně. :D
Ale co jsem Grepolis tak letem světem procházel, tak kombinace vojáků, lodí, mytických bytostí atd. budou nabízet opravdu nepřeberné množství kombinací a těžko někdo může ted objektivně porovnávat tuhle hru s DK. Ty hlavní odlišnosti a možnosti hry nás teprve čekají. :)
Hra bude podle mě propracovanější a zajímavější.
 

DeletedUser

Guest
Si asi zkušeným hráčem travianu a DK....
tak s tim DK by sme na tom asi byli podobně ale mám výhrady k travianu..
Travian sem hrál asi týden: hra se mi celkově shrnu to nelíbí!!!...

Grepolis: souhlasím s tebou, teď se tu ještě nedá mluvit o pořádné strategii když nikdo z nás nemá aspon dvě města...
 

DeletedUser

Guest
Si asi zkušeným hráčem travianu a DK....
tak s tim DK by sme na tom asi byli podobně ale mám výhrady k travianu..
Travian sem hrál asi týden: hra se mi celkově shrnu to nelíbí!!!...

Grepolis: souhlasím s tebou, teď se tu ještě nedá mluvit o pořádné strategii když nikdo z nás nemá aspon dvě města...

travian má jednu obrovskou výhodu. Má cíl! A to je mega motivace :D
 

DeletedUser

Guest
No podle mě je Travian lepší a mnohem agresivnější hra. Svým způsobem taky těžší. Ovšem každý má rád něco jiného. Ovšem travian má jednu velkou nevýhodu podobně jako Grepolis. Myslím tím právě placenu produkci a bojové bonusy atd. Jenže v Travianu to ovlivnuje hru strašně moc. V DK naopak by taková věc neměla vliv téměř vůbec. Snad jen doba stavby by to výrazně ovlivnila. V DK stavím surovinová pole až nakonec, protože to nemá vliv na suroviny kterými disponuju a jen to zdržuje stavbu ostatních potřebných budov.
Denní produkci vsi si nabereš 2 utoky hned po pár dnech hraní a proto stavět suroviny nemá pro mě žádnou cenu.
Jak to bude ovlivnovat Grepolis ještě nevím. ale zdá se mi že suroviny budou taky zanedbatelné. Doba stavby a ruzné ty bonusy na utok by mohli znevýhodnovat neplatiče velmi.
Ale každý se snaží vydělat samozřejmě jak to jde a za svou práci si zaslouží odměnu. Jen aby se dalo i bez peněz hrát rovnocennou partii. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můžete nechat těch řečí o konkurenčních hrách? Pokud vím, tak je to zakázaný. :)
 

DeletedUser

Guest
I tahle hra má cíl. Jen si ho můžeš, na rozdíl od Travianu, vybrat.:D
 

DeletedUser

Guest
seznam cenzurací pro hry...

Divoké kmeny - DVK KM
Travian - Tráva
Ikariam - Ikar

tod hry které se zde stále srovnávají s grepolisem
 

DeletedUser

Guest
Učit se hrát :p Nebo alespoň ty názvy her nějak cenzurujte, ať to není tak okaté :)

Tak já předpokládám, že to bude z kraje moderátory tolerováno. Chápu, že je zde není reklama tolerována, ale pokud někdo nenapíše " Hrajte všichni Člověče, nezlob se - jeto nej hra na světě" jde pouze o srovnání. Je těžké srovnávat Grepolis jen s produkty InnoGames, když jejich ostatní hry mají úplně jiný princip a systém. Nemluvě o tom, že největším plusem InnoGames je inspirovat se u konkurence a stvořit jednoduší a daleko lépe hratelnější verzi. Alespoň v tomto případě.
 

DeletedUser

Guest
tak ted konečně mi to asi pul hodky nenapsalo 500ti stovku error.
taky sem už konečně napsal hodnosti aliance...
a přibral nové dva členy :(:( mohlo jich bejt aspon deset...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Nemluvě o tom, že největším plusem InnoGames je inspirovat se u konkurence a stvořit jednoduší a daleko lépe hratelnější verzi. Alespoň v tomto případě.
Zde bych podotknul, že ta inspirace není jen u InnoGames, ale u všech podobných firem, protože jinak by existovalo jen pár browserových her, takže můžeme čekat, že za chvíli vznikne podobná hra jako je Grepolis.
 
Nahoru