• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
Mno jo ... a jelikoz jsi porad mimo provoz, tak bys to nestihal, co ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Já tu právě kvůli té rychlosti přešel z alfy...osobně bych si rád vyzkoušel i rychlost 3, pokud nám bude někdy umožněna.:))
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím že rýchlosť bety je dosť dobrá.....taká akurát....skoro stále mám surky :d
 

DeletedUser

Guest
Když už se tu bavíme o té rychlosti, já osobně jsem si prvně myslel, jak mi bude rychlost 1 připadat pomalá a že se poté asi přidám na betu, ale abych byl upřímný, tak mi základní rychlost vyhovuje...Necpu se nikam do popředí, hraji si svoji hru tak, abych měl dost času na práci, na život a na ostatní povinnosti...
 

DeletedUser

Guest
Mne taky vyhovuje....prídu sem asi 4x za den....a vzdy je neco stavat....takže je to dobre....


Ale ked tu ide o ine veci tak sa mi nepaci moc tato hra...a to koli mape...je velmi nepriehladna
 

DeletedUser

Guest
Je to dobre.......ale mam docela malo surovin, nenasel by se nekdo kdo by mi trochu momohl?:cool: písněte do zpráv
 

DeletedUser

Guest
Lidičky, nejak sa to tu nehýbe čo sa deje?


Čo tak silno bojujete, že nemáte čas skočiť na fórum? :D :p
 

DeletedUser

Guest
Jsou prázdniny, zřejmě raději hráči užívají někde u moře.

btw. ani se jim nedivím
 

DeletedUser

Guest
U moře??? v tom vedru a ve slané vodě? hehe na fesťácích si užíváme:)
 

DeletedUser

Guest
Já bych nejraději vylítl někam k moři, bohužel ale akorát furt pracuju a pracuju :(
 

DeletedUser

Guest
Tak ja sem práve prišiel...som bol v amerike no nič moc.....čakal som viac :)

Ale tak lepšie ako na slovensku :D
 

DeletedUser

Guest
pche všude dobře doma nejlíp..
teda všude dobře tak co doma..
teda.. prostě amerika pche.. evropa vede.. nebo třeba ostrovní svět beta ten je super ne?:)
 

DeletedUser

Guest
je tu nejaki chat kde je vice lidi aby jsme si mohli radit??? jak co funguje???
 

DeletedUser40

Guest
Ano, existuje tzv. IRC chat, více se dozvíš zde.

Avšak pokud něco nevíš, tak se zeptej zde, my ti rádi odpovíme. ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak co, je tu mrtvo, přitom na betě na mě chodí útoky co chvilku.
 
Nahoru