• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči a pisálci,

právě dnes byl spuštěn nový svět Epsilon, proto jsem pro Vás založil kavárnu, kde můžete diskutovat o čemkoliv. Jen prosím, ať to je v rámci pravidel.
 

DeletedUser

Guest
Kdo hledá začínající alianci na Epsilonu, tak může vstoupit do aliance Athény, která je na moři 54.
 

DeletedUser

Guest
Aliance Ostrovní Impérium na Severo-Západě otevírá své brány pro kohokoliv,stačí napsat!
 

DeletedUser

Guest
ahoj kdo chce jít do aliance a neví kam tak ať jde do WING.II nebo do WING

já si myslím,že 50 členů v jedné alianci je málo
ale je to jenom můj názor
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ally

zdravim....hram grepolis uz vo svete DELTA..hladam nejaku achopnu ally co je v mori 44 presnejsie suradnice: 465/475 .... napiste....diky :)
 

DeletedUser

Guest
Aliance o padesáti lidech je to pravé ořechové. Nebudou mega nefunkční aliance:)
Ale to je zas můj názor. No a teď si počkám do doby než zkusím tenhle zrychlený svět, moc se mi do té rychlosti nechce.
 

DeletedUser

Guest
To má teraz Inno nejaké obdobie kedy len otvarajú nové svety ?
Nový svet na DK aj na Grepolise :) Super :cool:
 

DeletedUser

Guest
Buď rád,můžeš znova začít na novém světě s možností umístit se na "nej" místa :))).
 

DeletedUser40

Guest
Umístit se na ''nej'' místě ano, ale otázka je, na jak dlouho...
 

DeletedUser

Guest
Já byl třeba v jednu chvíli na 18. místě a potom jsem musel na 3 hodiny pryč a byl jsem 160.:(:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To neřeš důležitý to bude až za pár dnů, na gamě sem začal hrát až po deseti dnech a dostal sem se do top 10.
 

DeletedUser

Guest
Aliance o padesáti lidech je to pravé ořechové. Nebudou mega nefunkční aliance:)
Ale to je zas můj názor. No a teď si počkám do doby než zkusím tenhle zrychlený svět, moc se mi do té rychlosti nechce.


Hrál jsem tuhle rychlost na public beta a vyhovovalo mi to maximálně. O dost více než cz.delta. Byla tam ale zase na druhou stranu například kratší délka různých požehnání (např. Happiness od Héry byla jen na 4 hodiny), takže uvidíme, jak to bude tady na epsilonu. Nebo už se ví i tyto věci? Rozhodně svět 3 doporučuji, přes noc se naplní sklady a jede se dál :)

Jinak souhlasím, aliance jsou nejlepší o málo lidech. Stejně to táhne aktivní desítka nahoře. Hrával jsem Gladiatus a tam bylo 30 lidí víc než dost. Funkční alianci o 100 a více lidech si neumím představit.
 

DeletedUser

Guest
Ono, já nesedím u počitače pořád a suroviny si nakradu, takže větší rychlost je mi k ničemu, hoví mi pomalejší tempo. Jinak všem na epsilonu přeju hezkou hru:)
A z aliancemi není o čem mluvit, Nekrofilos má dle mě recht..
hej ale ten nick.. ts ts.. kroutím hlavou..
 

DeletedUser

Guest
Grepostats

Máte někdo tušení kdy se na cz.grepostats.com objeví svět Epsilon ?
Díky za odpověď.
 

DeletedUser40

Guest
V tuto chvíli tam už Epsilon je.

Avšak podotýkám, že nejedná o projekt firmy InnoGames, která vlastní tuto hru. Takže příště směruj takový dotaz přímo na podpru cz.grepostats.com, protože tady od nich nikdo ''povolaný'' není, tedy myslím. :)
 

DeletedUser

Guest
Epsilon

No nemohl jsem se s vámi o to nepodělit :eek:) Docela dost jsem se u toho pobavil.

xxx dne 27.8.10 v 18:27 hod.
nechcete všihni knam

Darkboy dne 27.8.10 v 18:40 hod.
A vy k nám...


xxx dne 27.8.10 v 20:07 hod.
nas je vic

Darkboy dne 27.8.10 v 20:21 hod.
A nás míň...


xxx dne 27.8.10 v 20:22 hod.
tak mne to je jedno

Darkboy dne 27.8.10 v 20:26 hod.
Mně taky...


xxx dne 27.8.10 v 20:27 hod.
pls

Darkboy dne 27.8.10 v 20:37 hod.
Ano?


xxx dne 27.8.10 v 20:38 hod.
přestupte

Darkboy dne 27.8.10 v 20:38 hod.
Vy přestupte...


xxx 27.8.10 v 20:39 hod.
mame problem ale nic

Darkboy dne 27.8.10 v 20:40 hod.
Nerozumím...

xxx dne 27.8.10 v 20:41 hod.
ale nic
 

DeletedUser

Guest
Zdar, to je dobrý, doufám že to nebyl zakladatel naší aliance ? :)
 
Nahoru