• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser5002

Guest
zlepšovaky nie su zle len keby sa menej pomahalo obrancom ja ked utočím tak ked mi da -10% šťastia tak jasam radosťou
obranca naberie od spolubojovníkov 1000 birem a mojich 302 v jednom utoku je nič proti tomu a to mi da ešte štastie -25% a že šťastie a ked to zopakuje 3 krat za sebou tak človeka pomaly prestava bavyť hrať
Vůbec nevím na co si stěžuješ,já už viděl fůru tvých výpisů a kvanta jich mělo štěstí 30.Spíž jsi uplakanej když se párkrát nezadaří.Já jsem vděčný když mám štěstí nula:)

Co by měl tedy říkat proti tobě obránce,když jsi měl štěstí tři útoky po sobe jeden 30 druhej 24 a třetí 30.Všechno to byli plné útoky s ohnivkama o počtu 300 a společně s tvým premium to zničí i 600 birem a to už je sakra hodně.

Jestli je to s tim štěstim i tak jak říkáš,tak jsem rád že ty boží mlýny melou:):grepolis
 

DeletedUser

Guest
Vůbec nevím na co si stěžuješ,já už viděl fůru tvých výpisů a kvanta jich mělo štěstí 30.Spíž jsi uplakanej když se párkrát nezadaří.Já jsem vděčný když mám štěstí nula:)

Co by měl tedy říkat proti tobě obránce,když jsi měl štěstí tři útoky po sobe jeden 30 druhej 24 a třetí 30.Všechno to byli plné útoky s ohnivkama o počtu 300 a společně s tvým premium to zničí i 600 birem a to už je sakra hodně.

Jestli je to s tim štěstim i tak jak říkáš,tak jsem rád že ty boží mlýny melou:):grepolis
no som uplakaný čo už nič s tým nenarobýš len jedno mi napíš prečo mi vypisuješ osobnu poštu a vyplakavaš mi tam že aký je MistrOne hrač a že aj nanho dôjde a ked ti odpíšem neodpovedaš a písal som vašim a prosil aby si odpovedal a neodpovedal si ani raz len si novu poštu mi poslal o niečom čo ma vobec nezaujimalo
napíšem to sem
maš problem s MistrOne ???? tak si ho rieš s nim a neplač mi v osobnej pošte a ked už plačeš tak potom aj odpovedz na moje otazky
viem mate to ťažke ste stale bombardovaný našimi utokmi a priznam prekvapili ste nas v jeden den ked ste zautočili nečakali sme to a aj poniektorý chceli bezhlavo zautočiť a brať mesta spiatky ale bolo by to zbitočne tak sme pokračovali v tom ako utočíme a musíš uznať štatistiky neoklameš prišli ste za nejaký mesiac o nejakých 70 miest a keby ste nebrali nových hračov boli by ste na tom velmi zle
 

DeletedUser

Guest
jo kámošovi jsem poslal podporu do města který bráníme zuby nehty:) a připravuju si utočné jednotky

mám otázku
co je výhodnější? mít při utoku víc práčat něž hoplit? samozřejme kolem dvaceti jezdců tam bude
 

DeletedUser

Guest
no pan dokonalý firstazazel nam uchodí s sveta epsilon a takýmto štýlom

Rozloučení
firstazazel
firstazazel dnes v 22:43 hod.
Příležitostí jste měli dost.Většina z vás mě o svých kvalitách nikdy nepřesvědčila(Hlavně se to týka žroutů,prasat a NK)
Já si svou bitvu vybojoval,naše ali byla vždycky nejlepší na celém serveru.Kdo říká,že ne tak si sám sobě lže:)Neporazili nás žrouti,ani když jim trapně začali pomáhat prasata a NK.Nyní se přidali i GW:)Norrit uz jednou selhal jako vůdce když mu jeho ali na betě utekla k Magně a následně přešli většina do mé aliance:)To že parazituje na válce jiných je přesně jeho styl:)
proto jsem se rozhodl že vás všechny potěším a jdu se dále věnovat betě a deltě.vy si tu hrajte jakkoliv chcete:)A jsem zvědaví na to vaše "Spojenectví":)
Já začal hledat spojence,když proti nám stáli 4aliance,to je znak kvality a né že ty co nic neumí(Kromě umění postavit ohnivé lodě:) nedokážou dobít žádné město.A když jim teče do bot tak prosí všechny spojence o podpory:)O tom vim své:)Zabral jsem město buhdovi a vím co tam jelo za podpory:)A pak mi někdo může říkat že spojencům o podpory neříkají:)Akorát máte plné aliance velmi špatných hráčů,protže jinak si nedovedu představit jak je to možné:)pred 2měsícema nám hloupí voják švejk dával 10-14 dní:)Směšné:)Dokázali jsme že my jsme ty neohrožený a myslím že v nejlepšim skončit.Takže se mějte,někoho pozdravuji a posílám opět písničku.Sice už byla i je stará aněkdo řekne trapná,ale videoklip si myslím že nás plně vystihuje a myslím,že my jsme stáli pevně v řadě.Nyní uvidíte jaké hráče u vás máte.

no moj skromný nazor neuchodí v najlepšom ale v čase ked už stratili za mesiac vyše 80 miest a ani raz ma nevypočul lebo ma blokol a aspon tuna napíšem že asi mame zlých hračov ale nech mi da tabulky podla čoho určuje kto je dobrý a kto zlý a prečo uchodí so sveta epsilon :(
ak bude na bete aj tam mam pristup azazik asi sa tam stretneme :) maš nejakých 26 miest ja pristup na učet ktorý ma podstatne viac miest a to ma neteší :(
 

DeletedUser

Guest
:D s 20 jjezdci nic nevybojuješ pořádná dávka jezdců je tak od 80-??? a práčata mají silnej útok ale zase slabou obranu proti sečným a hopliti růměrný útok a malou obranu proti šípům tak si to navrhni sám ne....nedělej armu z 1druhu jednodek ale kombinuj to útoč s hodně práčat,jezdci,o něco méně hopliti,vozy a málo šermířů lučiištníků to je má šerřmíř malej útok nevadí jelikož má velikou obranu proti střeleckým takže když útočíš a on tam má lučištníki tví šermíři chráni jiné jednotky...torochu taktizuj...:-!
 

DeletedUser

Guest
V tom textu je jedina pravdiva veta a to ta s Buhdovejma mestama. Opravdu jsme podcenili situaci a necekali jsme tak razantni utok, ale bohuzel to byl jen posledni zaskub.

Nevim co je/bylo smyslem tvych sahodlouhych textu, asi se snazis protrhnout branici protivnikum a tak je vyradit z boje, protoze jinej ucinek nemaji.

Abych jen tak neplkal, tak tady je statistika: Za poslednich 15 dni prebrali jenom Lidozrouti BN 19 mest, takze nevim jak si dosel ke sluvku "zadne".

GrepoStats

Cekal jsem trochu dustojnejsi "konec" valky, ale nekdo holt neni hrac. Nechat ve stychu slabsi spoluhrace a utyct na jinej server, to chce koule. :)
 

DeletedUser

Guest
martinvrbis: já kombinuji utočné jednotky ale já budu utočit na slabého hráče a já sám jsem slabý stavím kasárnu na deset
 

DeletedUser

Guest
Co se takhle zamyslet??

dneska mi úplně vyrazil dech jedna zpráva, Bratrstvo končí a její hráči přecházejí k těm co dotěť bojovali.. někteří tady píšete o koulích když first odešel, ale o tom že spojky (které měly být asi tajné) mezi aliancemi na pŕedních příćkach jsou ani fň ( co máte pak za koule vy když XX alianći bojuje proti jedné?? ) ....OMG lidi dyť je to hra tak jí poďte hrát, zabojovat si a nepřidávat se jen mezi další OVER...Tak teď kritici do mě.svoje jsem řekl...
 

DeletedUser

Guest
custe lide

sem jediny komu se nelibi tenhle novy upgrade XD ty divy by se mohly stavet ale pouze pod podminkou ze by potom neskoncil svet protoze to by me nebavilo hrat zase od zacatku jak na travianu XD potom bych asi s grepolisem seknul protoze by se pro me stal nepritazlivy

PS:pro tvoritele grepolisu neopicte se po travianu najdou se mnohem lepsi upgrady XD:grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dneska mi úplně vyrazil dech jedna zpráva, Bratrstvo končí a její hráči přecházejí k těm co dotěť bojovali.. někteří tady píšete o koulích když first odešel, ale o tom že spojky (které měly být asi tajné) mezi aliancemi na pŕedních příćkach jsou ani fň ( co máte pak za koule vy když XX alianći bojuje proti jedné?? ) ....OMG lidi dyť je to hra tak jí poďte hrát, zabojovat si a nepřidávat se jen mezi další OVER...Tak teď kritici do mě.svoje jsem řekl...
BN malo spojencov ale prístup firstazazela k svojim spojencom a celkový pristup firstazazela k iným alianciam malo za dôsledok to že nechceli s nim mať nič spoločne
sam som písal s hračom lokhar3 a ten mi písal že idu do spojka s BN s naj alianciou na epsilone a že bude s naj hračom (firstazazel) v spojenectve a čo sa nestalo po asi 2-3 týždnoch som písal s lokharom3 znova a už uplne inač písal o firstazazelovy už nebol naj hrač
jasne mi napísal že firstazazel mu odkazal ked ho prosil ako spojenca o pomoc že nech si pomože sam
takže takto nejak funguje firstazazelove spojenectvo tak sa nečuduj že nikto nechce s nim do spojenectva
spýtaj sa niekoho od prasatok alebo nočneho klubu alebo lidožrutoch alebo concqeros alebo ineho našho spojenca či dostali podpory aj od iných hračov ako od vlastných tak ver že ti odpiše že dostal lebo u nas bolo jedno kto odkial je raz požiadal o podporu a ten ktorý stihal poslal
 

DeletedUser

Guest
Náhodou na epsilonu se to hemží takovejma aly požehnaně jedna lepší než druhá.... :D

Momentálně mě doraží aliance : Růžové prasátka a seskupenství patloš a matloš
(PaM a jejich 10 000 sesterských aliancí a aly vycpaná kočička (tiger)) + starí znamí Delta 2012 nebo jakej letopočet to maj v názvu ;)

bojují společnýmio silamy za tohoto hráče :D http://cz.grepostats.com/world/cz5/player/159305


nechám malý vzkaz zkuste utočit KORDINOVANĚ možná pak nebudu mít v přístavech tolik utopenců

a pro některé trošku natvrdlé (tipekzpribora)

to co bude v nové verzy si asi ani trošku nepochopil XD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
o to jak dobře se v týhle hře má obránce ;) 72 hodin jsem zdoroal naprosto s přehledem několika násobné přesile bez ztráty měst a pak sice nasledovala ztáta měst ale zase jejich doplnění a konečně pak našly v akademii že se daj zkoumat katapulty takže mě konečně rozsekaly :p

Městečka asi stála za to posun o 45 000 v bitev bodech docela ušel na to že 70% sem potopil jednou birémou

(pro info bojových sil cca)

já 9 měst cca 7 12 000 bodů a dvě menší

oni cca dohromady 80 měst útoku se učastnilo cca deset hráčů pokud vezmu v uvahu lamy bez bitev lodí :p

docela mazec přitom to šlo vyřešit během 24 hodin bez takových enormných ztrát jasné dopředu sice bylo to že prohraju na ekonomiku(ne surovinovou ale rychlost dostavby jednotek) když je mám na "svých" ostrovech ale dobře sem se pobavil .
 

DeletedUser

Guest
No zrovna jsem koukal, že se na tebe docela vyspali. :D Počkej Andílku až se to naučí, posílat útoky i s ohnivkama. :D
 

DeletedUser40

Guest
Právě jsem aktualizoval Síň slávy a můžu říci, že za poslední dobu se stačilo „zapsat“ do dějin tohoto světa hodně hráčů.

Ostatně se můžete sami podívat. Všem srdečně za celý Grepo Team gratuluji a přeji co nejvíce úspěchů i v budoucnu.
 
Nahoru