• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser

Guest
nechci se chlubit ale náše aliance brzy začne měnit dějiny epsilonu
 

DeletedUser

Guest
Sice na epsilonu nehraju, ale jak se ta aliance jmenuje.
 

DeletedUser

Guest
od 300 bodů ne od 5000 a víc a jméno říkat nebudu ještě se na nás připrávíte
 

DeletedUser

Guest
Chlapci, nábor prosím řešte v soukromých zprávách přímo ve hře... ;)
 

DeletedUser40

Guest
Právě byla aktulizována Síň slávy tohoto světa! Tímto gratuluji za celý Grepo Team všem, jenž našli, samozřejmě zaslouženě, své herní jméno či jméno své aliance v seznamu.
 

DeletedUser

Guest
Situace

Tak na epsilonu se toho za posledni tyden udalo velmi mnoho musim rici ze jsem si vsiml dokonale soudrznosti alianci konfederace (ironie) staci jen mensi problem a vyusti v rozepre a nasledne boj mezi sebou :-D opravdu vtipne. Ale to neni jen to :))) Jsou tu i takove aliance ktere dokonce diktuji ktere hrace mohou prizvat jejich kolegove do svych rad a ktere ne :))) Opravdu smesne vzdyt je to vec jednotlive aliance koho budou mit u sebe za hrace a koho ne :-D V zebricku se predhaneji jako mali kluci :))) (mozna ze jsou :-DDD) Fair play pri vypovezeni spojenectvi jim take nic nerika. V osm hodin zrusi spojku a v osm hodin a dve minuty se vam objevy na uctu prichazejici utok :)) Pro konfederaci je kazdy kdo mezi ne nepatri nepritel proto takto jednaji to se da pochopit ale proc kdyz na nekoho zrejme nemaji tak si domlouvaji na pomoc male ally s nabidkou ze je nechaji byt a kdyz boj skonci opet se jejich pomocnici stavaji lovnou zveri ..... Nevim opravdu nevim kdo diktuje takovato pravidla ale uprime se mi to hnusi. Zalezi na vas jak budete pokracovat na nasem EPSILONU ale rozhodne bych zacal premyslet ned tim ceho chci na tomto serveru dosahnout. (Ja bych si rozhodne nenechal podriznout krk od radoby spojence to se mu radeji postavim at jsem jakej jsem)


:grepolis
 

DeletedUser

Guest
hm zajímavé:)
pozvi pár lidí ze všech Tebou jmenovaných aliancí na fórum a můžete to tady hezky prodebatovat:) proto tu ta kavárna je:) a ostatní si určitě rádi počtou něco zajímavého z tohoto světa:)
 

DeletedUser

Guest
moc hezký příspěvěk :-D souhlasim s tím do posledního slova.
 

DeletedUser

Guest
Pohovor a kavicka

Rad si s nimi o tom pokecam z me strany tu neni problem :cool:
 

DeletedUser5689

Guest
Vidím to stejně jako Numiro. Sice to nemám z první ruky, ale co se tam děje je něco neuvěřitelného... :) celkem by mě zajímal názor z druhé strany barikád.;)
 

DeletedUser

Guest
ak sa smiem ozvať tak ja celu situaciu pochopil tak že jedna strana konfederace zobrala celu alianciu ako svoju akademiu na ktoru sa u nas (lidožruti) hlasovalo či sa začnu utoky alebo nie a čo som vydel hlasovanie tak boli všetci za utoky no a ina aliancia zase zobrala nejakeho hrača na ktoreho utočili conqeros a tým sa to nepačilo (už ani neviem ktora aliancia čo urobyla viem iba to že prasatka zobrali deltu-2012) no a začalo to vrieť až sa to dostalo tam kde to je teraz no a naše vedenie sa postavylo za madarov
toto je moj pohlad na vec
pisal som s vojakšvejkom ten mi dal nejake informacie no a ked som čital to čo bolo pisane na fore tak som po 2 dnoch bol uplne domotaný s toho celeho a teraz je vojna
grepolis je hra kde treba bojovať takže sa bojuje
stavať domčeky tak na to su podla mna určene ine hry no a je jasne že niekomu sa nepači čo sa stalo na epsilone je jasne že teraz niektorý budu napadany a budem to aj ja ale o tom je tato hra biť sa a byť bitý
bud ziskaš mesto alebo stratiš
 

DeletedUser

Guest
aa sem tu zas grepolis zas hraju ale jinak dobrý 3 města žádná válka takže pohoda
 

DeletedUser5689

Guest
Tak zaprvé, nejednalo se o přebrání delty jako akademie, ale o sloučení našich dvou aliancí. To že se z delty stala akademie, (která má akademie) se nelíbilo více lidem, ale po čase se to uklidnilo a problém nebyl. Jelikož já jsem nebyl jedním z těch, kteří přešli k Prasátkům, neviděl jsem od začátku do podrobností.
Tady nikomu nevadí, že se bojuje, ale spíše nám přijde úsměvná vaše jednota se spojenci. A pokud se jedná o ty boje, bylo celkem zajímavé sledovat jak budou reagovat aliance v top 10 na rychlý nárůst sil delty. Když si vezmete, že za zhruba měsíc jsme několikanásobně zesílili a dostali se na 6. místo... později dokonce na 3. Tím sloučením se to trochu utlumilo, ale bylo by zábavné sledovat jak do nás jdete plnou silou... nevím jak u Vás, ale u nás byly přípravy zábavné:)
 

DeletedUser

Guest
jen trochu upravím,že když jsme se dohodli na sloučení s velitelem prasátek,byly jsme na druhém místě na světě.To se nelíbilo maďarům a jejich vůdci(velice soutěživý jedinec :) ) především.Když zjistili,že se budeme slučovat s prasátky,jejich diplomat mi zaslal nabídku,že by mohli přijmout i oni pár hráčů od nás.Na tuto nabídku jsem nereagoval,vzhledem k tomu,že si myslím,že s jejich velitelem máme velice odlišné názory(dle fóra).
Po nereagování na nabídku,začali maďaří tvrdě prosazovat v konfederaci útoky na Delta-2012 (a to někdy i velice vulgárně).Jejich obhajoba byla,že jsme byly nepřátelé od začátku a že chtěly s námi válku.Pravděpodobně proto nepřišel ani jeden útok (na Delta-2012) od této aliance(tak moc chtěli válku). :)
V jejich konfederaci po sloučení,vypukla těžká rozepře na fóru a vypověděli prasátka z konfederace.Důvod:sloučení z deltou.(nepochopitelné)
Pár minut po vypovězení začali útoky k nimž se přidali i Lidožrouti.(charakter :-D)
Další plán,který vymyslel pravděpodobně velitel maďarů je ten,že provedli spojenectví s menšími aliancemi,kteří mají za úkol útočit a podporovat.Pravděpodobně těmto aliancím nedochází,že jakmile vše skončí a nedej bůh maďaři vyhráli-STANOU SE LOVNOU ZVĚŘÍ ONI,ale je to jejich volba.
To je zhruba vše ve stručnosti.
 

DeletedUser

Guest
sila je relatívna no a podla toho čo vydim tak prasatka už prišli o vela miest ja nemam nič proti nim ale vedenie zavelelo do utoku tak utočime lebo nezautočim ja zautočia na mna takto hram od začiatku a moje kredo je prva rana vyhrava najkôr udry potom sa pýtaj :)
a posilnenie v rebričku ako si napisal tak to je len obraz populacie a čim vyžšia populacia tým menšia armada toto je fakt
viem kolko da mesto čo ma okolo 13000 a kolko da mesto čo ma okolo 10000 a ver mi je to velký rozdiel a domčeky ti vojnu nevyhraju
a sam osobne nechapem tých čo sa ženu za bodmi v populačnom rebričku a nech je to lidožrut madar alebo od prasatok tak by si mali uvedomiť to čo som napisal domčeky boj nevyhravaju a osobne by som mohol byť aj v aliancii na 10 mieste mne je to fuk ale ked budem mať spoluhračov takých čo hraju podobným štylom tak je fuk na ktorom mieste je aliancia hlavne že ma rešpekt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mas pravdu to ano naprosto s tebou souhlasim ale tady ti velmi zretelne naznacujem kdo tu hraje fer a kdo ne a komu zalezelo na tech domeckach. Delte urcite nezalezelo na domeckach i kdyz uprime je na to hezky pohled kdyz uz za tu ally hrajes.... Rozume vzato si myslim ze jsou tu hraci kteri se daji zaradit mezi děti a pak hraci mezi rozumny lidi... A prijde mi ze styl hry konfederace je krasnym dukazem toho jak vyvadi dite kdyz mu vezmete hracku....:p
 

DeletedUser

Guest
podla mna bola len otazka času kedy sa niečo take zomelie
predsa je to hra zamerana na boj (zvyhodnuje obrancov) a ked nie su nijake večšie boje alebo vojna tak je jasne že sa hrači začnu nudiť a len zaberanie miest to zabavu moc nerobý a stavanie už vonkoncom preto podla mna bola otazka času kedy sa niečo take stane a prakticky najsilnejšie aliancie boli v konfederacii a dalšiu s tých silnejšich chceli niektorý zobrať do spojenectva takže potom by mohli vlastne všetky aliancie uzavrieť spojenectvo a len zakladať mestečka a budovať ich no a to už neni hra s nazvom grepolis
mna to začalo už pomaly nudiť a teraz je aspon zabava no a ak sa nič ine neudeje tak po zime ked nastane jar a leto podla mna mnohý prestanu hrať lebo ak nedaju tie stavania divov tak mnohých omrzí zaberanie miest
niektorý budu mať 100 miest a taký už bude prakticky nezničitelný a taký si zoberie mesto ake bude chcieť ved potom neni problem poslať na niekoho 40 utokov
ja sam asi skončim na jar ak sa nezmeni nič prestane ma to bavyť to viem
a
 

DeletedUser5121

Guest
a naprijde ti to skoda-myslim tim tu furu ztraveneho casu nad grepolisem
me to bavi stale:)a dlouho bude.ta hra je i o vytrvalosti:p
 
Nahoru