• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser

Guest
Stojí to za prd !!

Zdravím Všechny čestné hráče ! Všem ostatním (zlodějům) přeji svrab a neštovice.... Chtěl jsem jenom i já říci něco k téhle hře....normální smrtelník tady nemá ani malou šanci a už chápu proč spousta lidí odtud rychle mizí . Silné aliance a hráči s XX městy útočí na nováčky a to tak , že je zlikvidují ! Už hrát nebudu, protože vynakládat peníze a čas na předem prohranou hru je úplně zbytečné !! To taky radím Všem nováčkům co se tady spálí jako já !!
 

DeletedUser

Guest
A neni lepší začít na novějším světě? nenadávat jako špaček ale snažit se? každý má stejné šance:)
 

DeletedUser5002

Guest
Spíše myslím, že by jsi měl objektivně zhodnotit své reálné ambice.
Každý si myslí, že sem příjde, zaplatí si premium a svět mu padne k nohám:)
Nováček by si měl přečíst manuál a poohlédnout se po nějaké blízké středně silné alianci.
Před rokem jsem tu začínal a pravda začátky nebyli jednoduché, ale šel jsem si za svým a nakonec jsem nedávno založil 4.alianci a opět je velmi kvalitní a už se blíží k 2mil bodům.
Předem podotýkám, že premium si platim jen podle nálady.Mívám jen kupce.Někdy si dam pro zábavu kněžku a jednou jsem si omylem klikl Velitele:)
Tahle hra není jen o premium,ale o celkové schopnosti daného hráče dokázat přežít:) Každý může prohrát to ano,ale pokud hrajete tak nic není nemožné:)

Přečetl jsem si téma zpět a musel jsem se pousmát:)

Já vůbec nechápu čemu se tu všichni diví:) Celá Konfederace fungovala jen díky Bratrstvu Neohrožených. To byla jediná věc, která je spojovala. Strach:)Neříkám, že úplně všichni se nás báli(Někteří neměli důvod)
Říkejte si co chcete, ale kdo jste tam bojoval tak víte, že BN bylo nejsilnější ze všech aliancí co tam byly a i nejsoudržnější.Pouze jsme bojovali s 5 nejsilnějšími aliancemi serveru.Stejně jsme však dokázali držet krok.
Proto se vaše spolupráce zlepšovala a drželi jste při sobě.Po našem restartu najednou vše pěkné zmizelo.Možná jste chvíli slavili, ale naopak jiný zase třeba smutnili:)
Takže jste teď nějakou dobu zabírali co šlo a hráli, až přišel problém a sami vidíte jak byla "Konfederace" pevná. Ale nyní alespoň bude zábava ne:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
slabi hraci

presne to si myslim ja je to o strategii a taktickem mysleni. a premium a az to druhorade, ja taky vzdy mam spravvce a kupce obcas knezku, hlavne ze zacatku to pomuze zrychlit spoustu veci.
Mel jsem vzdy stesti ze jsem se dostal do spravne alinace hned od zacatku kde byli hraci co me spustu veci naucili.
pokud vim nikdo z aliance neutoci na slabsi to neni ta spravna zabava to je vrazdeni nevinatek vzdy utocime na ty co nas muzou "ohrozit" v nasem rozmachu. doporucuji zacit na novem svete a zacit delat utocne body a pripojit se k alinaci. a bohuzel ci bohudik je to o hrani nejmne 2x za den jinak to nema smysl :grepolis:grepolis:grepolis:grepolis
 

DeletedUser5121

Guest
no ono plysovimedvidku nevim co povazujes za spravnou ali?:-O konfederace byla prilis ovlivnovana namachrovanymi lidozrouty, kteri jsou arogantni a tvari se jako mistri sveta,bohuzel ani tu hrdost moc nuekazali pri rozpadu konfederace
 

DeletedUser

Guest
A neni lepší začít na novějším světě? nenadávat jako špaček ale snažit se? každý má stejné šance:)

Souhlas! Já například na Betě začínal, když ostatní měli 15 000 bodů - vytáhl jsem to na 1 200 bodů a teprve pak mě zničili takže šance má každý stejné :p
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Všechny čestné hráče ! Všem ostatním (zlodějům) přeji svrab a neštovice.... Chtěl jsem jenom i já říci něco k téhle hře....normální smrtelník tady nemá ani malou šanci a už chápu proč spousta lidí odtud rychle mizí . Silné aliance a hráči s XX městy útočí na nováčky a to tak , že je zlikvidují ! Už hrát nebudu, protože vynakládat peníze a čas na předem prohranou hru je úplně zbytečné !! To taky radím Všem nováčkům co se tady spálí jako já !!

když já začal na novým epsilonu tak jsem se tam dokázal udržet a vybudovat rychle 3 města a jednotky takže se v této hře dá přežít chce to začít na novějším světě a trpělivost
 

DeletedUser

Guest
no ono plysovimedvidku nevim co povazujes za spravnou ali?:-O konfederace byla prilis ovlivnovana namachrovanymi lidozrouty, kteri jsou arogantni a tvari se jako mistri sveta,bohuzel ani tu hrdost moc nuekazali pri rozpadu konfederace

ja mluvim o zacatku hry aliance ne o tom co je tam ted. Zacatek znel sami bez konfederaci a pocet clenu 30-35 a grupac. po ukonceni zacatku si nepamatuji ze byse utocila na velmi slabe hrace jedine na protivniky co" ohe¨rovali rust a mohli byt v pozdejsich dobach hrozba" pokud by ses podival ti co ji zakladali tam uz nejsou. ja sam jsem odesel do akademie a cekam az se spusti Grepolis 2,0 a odchazim
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Všechny čestné hráče ! Všem ostatním (zlodějům) přeji svrab a neštovice.... Chtěl jsem jenom i já říci něco k téhle hře....normální smrtelník tady nemá ani malou šanci a už chápu proč spousta lidí odtud rychle mizí . Silné aliance a hráči s XX městy útočí na nováčky a to tak , že je zlikvidují ! Už hrát nebudu, protože vynakládat peníze a čas na předem prohranou hru je úplně zbytečné !! To taky radím Všem nováčkům co se tady spálí jako já !!


1) pokud se bavíme o Epsilonu, tak mi napiš jednoho hráše s XX městy, který bude útočit na hráče s X městy, protože jak jistě víš, zde funguje morálka, takže právě v tom je dle mého názoru Epsilon nejférovější svět v Grepu.....
2) máš pravdu v tom, že jinde a to se stalo i mě na Deltě jsem byl dobyt po 3 týdnech hráčema kteří měli dohromady cca 20 měst a já jen 1 město, ale i tak jsem se jim bránil týden dokuď se do toho nezapletl třetí a ten mě dorazil, je to jen o schopnostech a taktice, nechtěl jsem být v žádné ali, ale jak jsem zjistil sám zde nic nedokážeš...
 

DeletedUser

Guest
tak kdo uspořádal valentýnskou slavnost? já dal přednost divadlu
 

DeletedUser

Guest
a to máš kolik měst? já 3 takže těch sůavností tolik nedělám
 

DeletedUser

Guest
no já je pořádal na alfě kde hraju... kolik mam měst si najdi na grepostatsu:)
 

DeletedUser

Guest
Proč jsem si s opětovaným startem na Grepu nepočkal do čtvrtka na nový svět Eta? To jste to nemohli napsat na úvodní stránku trošíčku dřív... :( ??,
 

DeletedUser40

Guest
S dnešní aktualizací Síně slávy světa Epsilon přibylo hodně jmen, které jistě stojí za zmínku! Hráči orion12 se podařila překonat meta jednoho miliónu bodů. Hráč sparta33 si opět upevnil pozici ve útočných statistikách. A taktéž máme možnost poznat nového nejlepšího obránce tohoto světa, kterým je hráč Jeník007.

Všem za celý Grepo Team srdečně blahopřeji.
 

DeletedUser

Guest
sultane pod jakým jménem hraješ grepolis?koukám na etě do žebříčku a tam sultánů několik
 
Nahoru