• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser7615

Guest
Tak i tenhle svět už postihla ta choroba, která postihne všechny staré světy. Kromě pár aliancí na vrcholu žebříčku jsou tu hráči téměř neaktivní. Sám hraji v oblasti, kde jsme ve dvojici osamocení a bšude okolo nás jsou velké aliance - konkrétně trojaliance Styx/Achéron/Léthe a dělí se o místo se třemi kohortami. Snažit se sehnat nové lidi do aliance, aby člověk měl šanci proti těm velkým bojovat, to je sice hezké, ale nemožné splnit. Opravdu, strávil jsem náborem hodně dlouho a našel jsem tři lidi ochotné spolupracovat - jeden nakonec skončil s hraním, druhý byl zabrán dřív, než k nám přistoupil.
Tak sakra, pojďte někdo hrát tenhle svět, protože když je to svět jen pro prvních patnáct aliancí a ostatní mají smůlu, tak je to fakt nuda.

tak 1. Nemyslim si, ze ste tam len dvaja, je vas tam uz celkom dost.
2. Trojaliancia uz nie je, ak si si nevsimol
3. To ze naberate zradcov tiez o niecom svedci, bohuzial mi to pride trochu blbe, ale kazdy mame nejaky styl hry
4. Zacnite bojovat aspon trochu Fair-play
5. Na druhej strane musim naozaj pochvalit vasu vytrvalu obranu
6. Tento svet tu chorobu nema, mozno to pocitujes len ty, a to kvoli tomu, ze si v mensinovej aliancii, ale tak to uz proste chodi... ked chces zazit rozmach a zabavu, prestahuj sa do menej obyvanych mori, a tam hladaj schopnych hracov ;)
 

DeletedUser7037

Guest
Tak i tenhle svět už postihla ta choroba, která postihne všechny staré světy. Kromě pár aliancí na vrcholu žebříčku jsou tu hráči téměř neaktivní. Sám hraji v oblasti, kde jsme ve dvojici osamocení a bšude okolo nás jsou velké aliance - konkrétně trojaliance Styx/Achéron/Léthe a dělí se o místo se třemi kohortami. Snažit se sehnat nové lidi do aliance, aby člověk měl šanci proti těm velkým bojovat, to je sice hezké, ale nemožné splnit. Opravdu, strávil jsem náborem hodně dlouho a našel jsem tři lidi ochotné spolupracovat - jeden nakonec skončil s hraním, druhý byl zabrán dřív, než k nám přistoupil.
Tak sakra, pojďte někdo hrát tenhle svět, protože když je to svět jen pro prvních patnáct aliancí a ostatní mají smůlu, tak je to fakt nuda.
no rek bych ze hraje tak top 6 alianci to tak vse jesli tak top 100 lidi je aktivnich pak uz to je z aktivitou mizerie bohuzel dys mas tech 110+ mnest zistis ze enemy nepostavi zadny solidni utok (dnesni realita) a ty nemas kam dal jit co noveho dosahovat byt prvni v top zebricku hracu hmm na co dys jako aliance nemas co dokazovat
 

DeletedUser

Guest
Nejde jinak než jen souhlasit s tímto příspěvkem. Je to smutná realita.

PS: Morfe, jak se Vám vede?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7037

Guest
nuda mych 20 000 birem nema co branit a sedi v pristavech a utocne jednotky neumiraji protoze se nikdo nesnazi ani branit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jeee to ja mám tedy živo nezahali my nic a o 2 000 birrmách si můžu nechat zdát, :)
 

DeletedUser

Guest
A přebrali jste si moje města v pořádku, když jsem tak v tichosti zmizel?
 

DeletedUser7037

Guest
bohuzel tolik bodu nebylo po ruce znas to dys na tebe nikdo neutoci tak se to zbira pomalu 300kb na jeden slot na mnesto uz je palka :)
 

DeletedUser

Guest
Morfe estli chceš dozbrojím, kouknu, jak daleko jsi, už jsem koukala jsi v casus a napadnu tě budeš mít BB a KB možná taky .)
 

DeletedUser7037

Guest
je zbytecne na mne utocit sam podle mych obranych bodu vidis ze sem prozatim ani obranu nemusel resit a dybys nahodou potreboval tak je to more 44 sem vlevo nahore dej si to pres grepo map myslim ze ten flek mych mnest uvidis dobre
 

DeletedUser

Guest
potřebovala, ouha 44m tam nejsem , jsem 45m, 55m, 54m...-
chtěla jsem jen pomoci, když máš problém s body a tím, že na tebe nikdo nechce jít :)
 

DeletedUser7037

Guest
to je dobry diky za zajem stejne ted pres leto je dost malo casu tak se jen udrzuju v top 15-19 treba na zimu nekdo dojde :) vubec za koho na tom svete hrajes ? protoze tvuj ucet ukazuje nula bodu ale spojeni z lioke takze asi sw co ?
 

DeletedUser

Guest
jj lioke, no utočných mám docela dost, byla dlouhá dovolená stěhování tak, dopháním, jen ted my nějak přibyvají DEF BODY.... :)
koukala jsem aspon z možře 45m tě mám 22 hodin daleko ....
možná, že z jiných moří je to blíže...
jo ted už se to po prázdninách rozjíéždí, hráči jsou nuceni se vzbudit a hrát, na všech stranách aspon kolem mne určo
 

DeletedUser

Guest
Morf: A jak to dopadlo s mými městy nakonec? A CB vede CCarlos s Torrem a VS scooby? Jen mě zajímá jak se mají moji bývalí spoluhráči a mé bývalé aliance. ;)
 

DeletedUser7037

Guest
cb vede torr vs scooby
ono nevim jestli lidi potrebuji vedeni sam vis ze cb spolupracuje i bez narizeni a utoky proste vytvari lidi co sou nejblize cile mno :) sam vis ze cb je mala aliance (28) tagze je to vklidu :)

u tvych mnest byl problem ze se zaroven s tvym koncem objevilo vic koncicich hracu + desitky sedivek po enemacich co proste na to nemneli a vzdali to
tagze se to nedalo pozbirat vsechno ale myslim ze scooby ma celej tvuj ostrov zbytek tezko rict :) kazdopadne pokut se chces vratit neni problem na mori 44 si muzes vybudovat zakladnu pochybuju ze by te nekdo pri budovani rusil :)
 

DeletedUser7037

Guest
mno ja ne ale kluci nejake cile maj drmz ted michalovi z vs zatapi no respektive zatapel nez sem se dostal k poslani podpor :) a tak cile se najdou bohuzel uz to nejsou tam urputne hozevnati enemaci mozna ze se jeste nekdo vyvstane nevim do boje se moc nevrham ze sve pozice do veciny zasahnout nemuzu a na delani nejake vzdalene zakladny mno ... uz se mi nechce :)

v podstate ted neni cil neni za cim se hnat :) aspon pro mne nevidim zadny aliancni/spojenecky cil ktery sme jeste nedosahli
 

DeletedUser5121

Guest
Po mem konci a i dalsich velcich hracich je celkem dost sedivo na m54:)))

A co ty vymlaskavaci?
proc si skoncil?
 
Nahoru