• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser7037

Guest
premenovani nezabralo kolega uz ma asi 4 mnesta "vem nebranim" ale enjak to nefunguje :) asi jsme si to udelali sami priliz tvrde sme ze spojenci zautocili na styx 17 th a podobne ti se aspon snazili o odpor no a old sidonius to je kapitola samo o sobe ..:)
 

DeletedUser7615

Guest
To mas pravdu, premenovanie miest nezabera. :) Ja mam premenovanych asi 20 miest na Zober si ma, a teda nic moc. :D

Co sa tyka cohort... je to len o hracoch. keby mali dost aktivnych hracov, tak mohli kludne tie divi postavit aj oni, v mori 24 maju svaty pokoj a je ich tam tolko, ze by sme sa k nim zaraz neprekopali. :) Lenze problem je v tom, ze u nich je aktivita takmer na bode mrazu. asi az na 6 hracov.
 

DeletedUser7615

Guest
no, neviem, ako je to u vas, ale u nas v CB je to take dost premenlive. :) Ale urcite nas je viac ako 6. :) Dovolim si povedat ze viac nez 10. :) A ked Jimi rozposle osobky, tak aj viac nez 15. :D

A dovolim si povedat, ze v 6 ludoch by ste tie divy asi tak rychlo nepostavili. :)
 

DeletedUser7037

Guest
asi netreba upozornovat ze morf = cb ally :) jo a koukal sem ze na tvoje pojmenovane vesnicky nekdo utoci :) mne neska dokonce attaknul vicinek no spis rozflakal zbytky neceho ...
 

DeletedUser7615

Guest
no utoci utoci. :) chcem z toho mora co najskor vypadnut, aby som sa mohol viac venovat moru 33. :) Pretoze sme tam asi len 4. Keby si si chcel zautocit, tak mi napis osobku v hre, alebo mrkni na forum, teda ak ste tam vsetci nezdomkarili a este si pamatate, ako sa utoci. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7037

Guest
tak ono na kecani mas spojene ally fora ve hre dys spojis 5 top ally pod jedno forum mas 50% aktivnich hracu epsilonu na foru moc lidi nechodi :) ale nas je tady vic 2 kecaji a cely forum tym na to dohlizi tagze nas je razem 10? :)))))
 

DeletedUser

Guest
já kecám a včera někdo do podpor žádal o pomoc s dobytím města nepřátel, tak jsem mu žádost, která je kde nemá být okamžitě zaspamila vtipnými hlášky, ráno to někdo smazal, ze srandy sem tam psala, že podpora se píše do rezervace, rezervace měst do pokecu atd.
hráč mi napsal, že v rezervaci se to stratí, no jo, když se do TOP ali, bere hráč s dvěma městy, nedivím se , nemá zkušenosti a tempu nestači, jen ho to bude stresovat nebo individuální vyuka co a jak
 

DeletedUser7037

Guest
nabrat do top aly nejakeho zacatecnika je dost riskantni :) navic ho to obvykle rychle prestastane bavit ...
 

DeletedUser

Guest
a chyby soutěživost co drží hráče, ja koukám do tabulky v ali či žebříčku a některé předbíhám, jiné jsem dohnala, jiným visím na krku, hráč se dvěma městy, těžko může v ali s někým soupeřit, colegové maji sto i více měst, on dvě, chce-li být prospěšný a utočit na nepřátelské cíle, tak se dvěma městy, na hráče se sto i více jen lechtá a provokuje, že oni s morálkou nemohou, ovšem dá se obětovat...
Vždycky bude v ali poslední a být pořád poslední nikoho nebaví,...
A jak chceš rozdělit dvě města, aby mohl ali podporovat, utočit s ali a růst ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
je tu někdo ? od ránna útočím, no a žádné body se nepřičetli, žádné pochody, je to nějak zabrzděné :(
poslední pochody jsou za noční útoky, tak by mne zajímalo co vy a dnes načtené BB na epsilonu,
tak už jsou, ale dnes to trvalo systému
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7615

Guest
system ma dnes hodne prace. :D Stejne ako Cohorty. :D tak mu to asi trochu trva. :)
 

DeletedUser

Guest
posílám útoky všude, jeden i na khoty už nevím kam pálit a drakům jsem trefila full sirky město :)
 

DeletedUser4961

Guest
Zdravím mám dotaz .Když jedna ali získá všech 7 divů ,svět bude ukončen ?
 

DeletedUser7037

Guest
netreba resit v podstate svet muze jet vecne nebo skoncit zitra :)
 

DeletedUser

Guest
Došlo k zvratu ač Casus měla 4 divy a tím pádem, jako aliance jistý vstup do SH, tak po tuhém boji o jeden přišla a dnešním dnem žádná ali neovládá 4 divy, po dlouhém tichu a klidu, kdy nám rezli pádla a červotoči ožírali paluby, vojáci se váleli z nuděně, podnapile v poli, zas teče krev na všech stranách Casus a jejích bývalích spojenců GW ....
 

DeletedUser7037

Guest
to jako ze by par nejvecich hracu z cb mnelo zrusit dovolene a konecne zacit hrat ----- ani nahodou vemte aspon jeste jeden
 
Nahoru