• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser7037

Guest
tak ono de o to ze grepo zabira moc casu na rutini zalezitosti 110+ kliknuti oslavy 300+ kliknuti na rekrutace a podobne to sou tisice zbytecnych kliku :)
 

DeletedUser5121

Guest
jj a proto sem přešel na hru neklikací:)))

Ale nechci zpochybnovat kvality grepolisu,ztravil sem tu rok života:))ale doslova......,bohužel není na to čas,takže se nedá nic dělat...
 

DeletedUser7037

Guest
vono by se to dalo hrat jen proste udelat nejakou podporu hracum co maji 100+ mnest :)
 

DeletedUser

Guest
spíš by to chtělo udělat konec hry tak aby 100+ měst bylo raritou..
 

DeletedUser5121

Guest
no prave,že ten rok by byl akorrát:)))to by bylo uplně super:grepolis
 

DeletedUser7037

Guest
skoda ze nam to tu posledni dobou umira :( torr se furt flaka na prvnim miste v zebricku a nikdo ho nechce sesadit :(
 

DeletedUser7037

Guest
hmm tak to asi nedas :) ma za sebou veci podpory nez si dovedes predstavit :)

a mimochodem jsme oba z cb tagze opravdu nehrozi ze by bylo mozne zalozit spiknuti spis si rikam ze by konecne nekdo moch postavit odpovidajici protiuder a to uz cb ani v podstate nenabira lidi jen o ne prichazime :)
 

DeletedUser

Guest
Přesně jak napsal morf, neměl jsem na grepo už čas, navíc jsem si připadal už jako závislák. Přeci u spousty měst a vedení aliancí člověk tráví spoustu času a mě to s létem a s tím, že jsem zase začal na plno sportovat, přestalo bavit.

Jinak jestli se chcete zase u hry pořádně zapotit, tak si to rozdejte CB proti RP. Myslím, že by to bylo zajímavé.

PS: Před 14ti dny (6.11.) jsem se ke grepolisu zase na zimu vrátil. Server Kappa, ovšem jiný nick a nikdo tam o mně neví. ;)
 

DeletedUser7037

Guest
jo mlasky kez by ses vratil torr toho ma moc ja moc nestiham a divy jen pridali starosti vedeni a prakticky zdemolovaly utoky obranu proste v sichni jen
divy divy divy nic vic nic mene
 

DeletedUser5121

Guest
Přes leto odešlo moc lidí..ted už tam jsou ty nejvytrvalejší jedinci:)
 

DeletedUser7928

Guest
Reagce

Myslím že tim novým nastavením odejde ještě víc hráčů je to nepřehledný a nezáživný. Špatně funguje alianční chat. Pořát padá.
 

DeletedUser7037

Guest
nevim co resite dys vidim jak se ty divy blizi lvl 10 tak pocitam ze prvni divy hotove budou do tydne 4 divy stejne tak priblizne a pak uz konec :)
 

DeletedUser5121

Guest
A jak to tam vypada ted na epsilonu?Cassus Belli vyhraje?
 

DeletedUser7037

Guest
mozna ted to vic vypada ze nas predbehnou domeckari protoze vis jak bojove mnesta sou neco jineho nez domecky :) + hafec lidi to proste nebavi furt to posilat (napriklad ja bych mnel tocit po 20 minutach nektere mnesta )
 

DeletedUser

Guest
mé města jsou malá trh většinou deset level, ted furt zvedám a denně i pětkrát posílám, jo a stát před otázkou, vyrobit of armu či vše poslat divu a of vyrobit pramálo, mne neba, ale co naděláme :(
 

DeletedUser7871

Guest
hrál jsem to ale musel jsem ihned skončit(výběr partnerka-hra)a po výměně názoru a usměrnění času ve hře(hraju od nuly)co jsem zjistil RP a Delta porád prim v kompletu.Jinak ali která byla dole se dokázala vyhrabat do ohrozitelné pozice vůči RP k tomu divy které pořádně nechápu a spousty novinek tak mám ten dojem že hra samotná se přesouvá z bojiště na obranu ostrovů pro divy....
Ne že bych to viděl ale dle všeho mít první pozice tak to tak udělám :)
 

DeletedUser7037

Guest
divy netreba branit uz jen utok na zapodporovane mnesto u divu stoji alianci tolik jako 9 nebo 10 lvl stavby tzn zautoc na div = prohraj lvl u divu bohuzel divy sou na epsilonu tak rychle ze neudelas nic kde sou ty slibovane valky pulrocni "narocne" staveni divu
chodis a kontrolujes divy protoze nemusis mit zadnou armu na co taky ze
celou dobu se epsilon veze na par aliancich a nepratele se jen rozpadaj namatkove styx(rozpad)->lethe(rozpad)->zbytek presel do 17th tagze cekam kdy i tuto alianci si rozlozi podnohama :)
 

DeletedUser7871

Guest
:D no takže divy jsou divný a Top 10 ali se střídá jak ponožky.....
Mě osobně seděl starý eps tento...zvyknu si :)
 
Nahoru