• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser7037

Guest
tak ono de o to ze grepo zabira moc casu na rutini zalezitosti 110+ kliknuti oslavy 300+ kliknuti na rekrutace a podobne to sou tisice zbytecnych kliku :)
 

DeletedUser5121

Guest
jj a proto sem přešel na hru neklikací:)))

Ale nechci zpochybnovat kvality grepolisu,ztravil sem tu rok života:))ale doslova......,bohužel není na to čas,takže se nedá nic dělat...
 

DeletedUser7037

Guest
vono by se to dalo hrat jen proste udelat nejakou podporu hracum co maji 100+ mnest :)
 

DeletedUser

Guest
spíš by to chtělo udělat konec hry tak aby 100+ měst bylo raritou..
 

DeletedUser5121

Guest
no prave,že ten rok by byl akorrát:)))to by bylo uplně super:grepolis
 

DeletedUser7037

Guest
skoda ze nam to tu posledni dobou umira :( torr se furt flaka na prvnim miste v zebricku a nikdo ho nechce sesadit :(
 

DeletedUser7037

Guest
hmm tak to asi nedas :) ma za sebou veci podpory nez si dovedes predstavit :)

a mimochodem jsme oba z cb tagze opravdu nehrozi ze by bylo mozne zalozit spiknuti spis si rikam ze by konecne nekdo moch postavit odpovidajici protiuder a to uz cb ani v podstate nenabira lidi jen o ne prichazime :)
 

DeletedUser

Guest
Přesně jak napsal morf, neměl jsem na grepo už čas, navíc jsem si připadal už jako závislák. Přeci u spousty měst a vedení aliancí člověk tráví spoustu času a mě to s létem a s tím, že jsem zase začal na plno sportovat, přestalo bavit.

Jinak jestli se chcete zase u hry pořádně zapotit, tak si to rozdejte CB proti RP. Myslím, že by to bylo zajímavé.

PS: Před 14ti dny (6.11.) jsem se ke grepolisu zase na zimu vrátil. Server Kappa, ovšem jiný nick a nikdo tam o mně neví. ;)
 

DeletedUser7037

Guest
jo mlasky kez by ses vratil torr toho ma moc ja moc nestiham a divy jen pridali starosti vedeni a prakticky zdemolovaly utoky obranu proste v sichni jen
divy divy divy nic vic nic mene
 

DeletedUser5121

Guest
Přes leto odešlo moc lidí..ted už tam jsou ty nejvytrvalejší jedinci:)
 

DeletedUser7928

Guest
Reagce

Myslím že tim novým nastavením odejde ještě víc hráčů je to nepřehledný a nezáživný. Špatně funguje alianční chat. Pořát padá.
 

DeletedUser7037

Guest
nevim co resite dys vidim jak se ty divy blizi lvl 10 tak pocitam ze prvni divy hotove budou do tydne 4 divy stejne tak priblizne a pak uz konec :)
 

DeletedUser5121

Guest
A jak to tam vypada ted na epsilonu?Cassus Belli vyhraje?
 

DeletedUser7037

Guest
mozna ted to vic vypada ze nas predbehnou domeckari protoze vis jak bojove mnesta sou neco jineho nez domecky :) + hafec lidi to proste nebavi furt to posilat (napriklad ja bych mnel tocit po 20 minutach nektere mnesta )
 

DeletedUser

Guest
mé města jsou malá trh většinou deset level, ted furt zvedám a denně i pětkrát posílám, jo a stát před otázkou, vyrobit of armu či vše poslat divu a of vyrobit pramálo, mne neba, ale co naděláme :(
 

DeletedUser7871

Guest
hrál jsem to ale musel jsem ihned skončit(výběr partnerka-hra)a po výměně názoru a usměrnění času ve hře(hraju od nuly)co jsem zjistil RP a Delta porád prim v kompletu.Jinak ali která byla dole se dokázala vyhrabat do ohrozitelné pozice vůči RP k tomu divy které pořádně nechápu a spousty novinek tak mám ten dojem že hra samotná se přesouvá z bojiště na obranu ostrovů pro divy....
Ne že bych to viděl ale dle všeho mít první pozice tak to tak udělám :)
 

DeletedUser7037

Guest
divy netreba branit uz jen utok na zapodporovane mnesto u divu stoji alianci tolik jako 9 nebo 10 lvl stavby tzn zautoc na div = prohraj lvl u divu bohuzel divy sou na epsilonu tak rychle ze neudelas nic kde sou ty slibovane valky pulrocni "narocne" staveni divu
chodis a kontrolujes divy protoze nemusis mit zadnou armu na co taky ze
celou dobu se epsilon veze na par aliancich a nepratele se jen rozpadaj namatkove styx(rozpad)->lethe(rozpad)->zbytek presel do 17th tagze cekam kdy i tuto alianci si rozlozi podnohama :)
 

DeletedUser7871

Guest
:D no takže divy jsou divný a Top 10 ali se střídá jak ponožky.....
Mě osobně seděl starý eps tento...zvyknu si :)
 
Nahoru