• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči a pisálci,

právě dnes byl spuštěn nový svět Epsilon, proto jsem pro Vás založil kavárnu, kde můžete diskutovat o čemkoliv. Jen prosím, ať to je v rámci pravidel.
 

DeletedUser

Guest
Kdo hledá začínající alianci na Epsilonu, tak může vstoupit do aliance Athény, která je na moři 54.
 

DeletedUser

Guest
Aliance Ostrovní Impérium na Severo-Západě otevírá své brány pro kohokoliv,stačí napsat!
 

DeletedUser

Guest
ahoj kdo chce jít do aliance a neví kam tak ať jde do WING.II nebo do WING

já si myslím,že 50 členů v jedné alianci je málo
ale je to jenom můj názor
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ally

zdravim....hram grepolis uz vo svete DELTA..hladam nejaku achopnu ally co je v mori 44 presnejsie suradnice: 465/475 .... napiste....diky :)
 

DeletedUser

Guest
Aliance o padesáti lidech je to pravé ořechové. Nebudou mega nefunkční aliance:)
Ale to je zas můj názor. No a teď si počkám do doby než zkusím tenhle zrychlený svět, moc se mi do té rychlosti nechce.
 

DeletedUser

Guest
To má teraz Inno nejaké obdobie kedy len otvarajú nové svety ?
Nový svet na DK aj na Grepolise :) Super :cool:
 

DeletedUser

Guest
Buď rád,můžeš znova začít na novém světě s možností umístit se na "nej" místa :))).
 

DeletedUser40

Guest
Umístit se na ''nej'' místě ano, ale otázka je, na jak dlouho...
 

DeletedUser

Guest
Já byl třeba v jednu chvíli na 18. místě a potom jsem musel na 3 hodiny pryč a byl jsem 160.:(:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To neřeš důležitý to bude až za pár dnů, na gamě sem začal hrát až po deseti dnech a dostal sem se do top 10.
 

DeletedUser

Guest
Aliance o padesáti lidech je to pravé ořechové. Nebudou mega nefunkční aliance:)
Ale to je zas můj názor. No a teď si počkám do doby než zkusím tenhle zrychlený svět, moc se mi do té rychlosti nechce.


Hrál jsem tuhle rychlost na public beta a vyhovovalo mi to maximálně. O dost více než cz.delta. Byla tam ale zase na druhou stranu například kratší délka různých požehnání (např. Happiness od Héry byla jen na 4 hodiny), takže uvidíme, jak to bude tady na epsilonu. Nebo už se ví i tyto věci? Rozhodně svět 3 doporučuji, přes noc se naplní sklady a jede se dál :)

Jinak souhlasím, aliance jsou nejlepší o málo lidech. Stejně to táhne aktivní desítka nahoře. Hrával jsem Gladiatus a tam bylo 30 lidí víc než dost. Funkční alianci o 100 a více lidech si neumím představit.
 

DeletedUser

Guest
Ono, já nesedím u počitače pořád a suroviny si nakradu, takže větší rychlost je mi k ničemu, hoví mi pomalejší tempo. Jinak všem na epsilonu přeju hezkou hru:)
A z aliancemi není o čem mluvit, Nekrofilos má dle mě recht..
hej ale ten nick.. ts ts.. kroutím hlavou..
 

DeletedUser

Guest
Grepostats

Máte někdo tušení kdy se na cz.grepostats.com objeví svět Epsilon ?
Díky za odpověď.
 

DeletedUser40

Guest
V tuto chvíli tam už Epsilon je.

Avšak podotýkám, že nejedná o projekt firmy InnoGames, která vlastní tuto hru. Takže příště směruj takový dotaz přímo na podpru cz.grepostats.com, protože tady od nich nikdo ''povolaný'' není, tedy myslím. :)
 

DeletedUser

Guest
Epsilon

No nemohl jsem se s vámi o to nepodělit :eek:) Docela dost jsem se u toho pobavil.

xxx dne 27.8.10 v 18:27 hod.
nechcete všihni knam

Darkboy dne 27.8.10 v 18:40 hod.
A vy k nám...


xxx dne 27.8.10 v 20:07 hod.
nas je vic

Darkboy dne 27.8.10 v 20:21 hod.
A nás míň...


xxx dne 27.8.10 v 20:22 hod.
tak mne to je jedno

Darkboy dne 27.8.10 v 20:26 hod.
Mně taky...


xxx dne 27.8.10 v 20:27 hod.
pls

Darkboy dne 27.8.10 v 20:37 hod.
Ano?


xxx dne 27.8.10 v 20:38 hod.
přestupte

Darkboy dne 27.8.10 v 20:38 hod.
Vy přestupte...


xxx 27.8.10 v 20:39 hod.
mame problem ale nic

Darkboy dne 27.8.10 v 20:40 hod.
Nerozumím...

xxx dne 27.8.10 v 20:41 hod.
ale nic
 

DeletedUser

Guest
Zdar, to je dobrý, doufám že to nebyl zakladatel naší aliance ? :)
 
Nahoru