• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
jj s tim souhlasim taky se mi více líbil názel Římská légie :D
 

DeletedUser

Guest
No kazdopadne po nasi alli Roman Bulls se mi asi nejvic libi Snehurka a neustále se měnící počet trpaslíků;-)), ale mozna by nebylo marne zalozit sekci, která alli se nelíbí komu a proč;-)). To by bylo zajimave poctení;-)) ha ha prijemnou hru.;)
 

DeletedUser

Guest
no to máš pravdu Elbe :) to je dobrý nápad - to by bylo zajímavé počtení :D
 

DeletedUser

Guest
sin slavy

dnes jsem se podival na sin slavy a nestacil jsem se divit
nejuspesnejsi alinace
Legie Fénix 139 clenu 13141 bodu 398907 bojovych bodu
roman Bulls 191 clenu 13735 bodu 311105 bojovych bodu
snehurka 44 clenu 32699 bodu 451561 bojovych bodu
chtel bych se pripojit ke spravcum fora oslavte stavitele a ne bojovniky.
recku se stavely sochy nejlepsim bojovnikum a ne stavitelum
 

DeletedUser

Guest
dnes jsem se podival na sin slavy a nestacil jsem se divit
nejuspesnejsi alinace
Legie Fénix 139 clenu 13141 bodu 398907 bojovych bodu
roman Bulls 191 clenu 13735 bodu 311105 bojovych bodu
snehurka 44 clenu 32699 bodu 451561 bojovych bodu
chtel bych se pripojit ke spravcum fora oslavte stavitele a ne bojovniky.
recku se stavely sochy nejlepsim bojovnikum a ne stavitelum

kritizovat umí každý ;) ale činit se .... to už né,
ty jedeš taky opravdu dobře nejen ve stavbě ale i v útocích :p
 

DeletedUser

Guest
pokud jsi si vsiml ja ne ete vubec nejsem a na zete co se rozpadl unicorn to za moc nestoji, berusky se snazi ale uz to neni ono. a myslim si ze 122 misto v celkovem zebricku neni az tak spatny, od cloveka co ma jedno mesto na ZETE kritiku beru za svou a pokusim se pochlapit, dekuji za spravne umistenou kritiku.
nekritizuji jine hrace a spravce, to bych si nikdy nedovolil, ale oslavuji stavitele a ne bojovniky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
velice dobře jsem si zjistila kde jsi neboj, stále tam jsi přihlášen s minimem bodů.....a vím že nejhraješ...a jsi pouze na zetě ;)
podle mě je místo do 500 dobré a 122 ještě lepší
a samozřejmě (na síň slávy) je to tvůj názor který ti nekdo nebere ;)

já ale řešim etu... né zetu ta je o kus dál ;) a samozřejmě to se to někomu vytahuje když je tu dlouho co ;)
(nesmíš to brát zle, nikdy to tak ani nebylo myšleno)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
myslim si ze by tam mela byt kolonka aliance a bojive body a to by bylo spravedlive je to hra o boji, taktice a spolupraci a ne "ostaveni" vim ze ty aliance bojuji ale 60% mozna 70% je krovi ktere se veze a ty delaji tolik bodu. proto rikam stavitele. proto preferuji male aliance bez spojenectvi.
to je jedno ktery svet to je je to na kazdem svete, kdy aliance kteri maji "milion" clenu jsou na tom bodove lepsi nez aliance co maji malo ale bojovych bodu o XXXX nez dalsi aliance
 

DeletedUser

Guest
tak s tim s tebou souhlasim
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kdo je nejlepší a není .. na to jsme malí páni, aby jsme to hodnotili ..... ale pravdou, je, že ty statistiky jsou do určité míry neobjektivní ale jaká statistika je :eek:) ... vždycky se někdo vymyká vzorku malé procento hráčů ... :)

Naše alli SNĚHURKA a xx trpajzlíků tu od počátku čelí několikanásobné přesile a i přes to všechno se tu úspěšně množíme a rozšiřujeme v malém počtu "pár hráčů". Kolonka bitevních bodů asi vypovídá o všem....
Spolčili se proti nám uskupení několika aliancí, i když mnohé z nich neměly myslím důvod proti nám jít ale hold se tak u nich ve vedení rozhodlo ... Zatím se držíme solidně :eek:) ... pořádají na nás hromadné nájezdy ze severu i z jihu, z východu i západu a doteď se se zlou potázali a jejich šneci v náručí poseidona na dně moře končí spolu se stovkami a stovkami vojáků ...

S jedinou alli, s kterou jsme měli DoN a to od počátku byla Roman Bulls (před tím Redbulls a SPQR než se sloučili).
Brali jsme je jako "trpaslíčí bratry" z mnohými jsem komunikovali a nechali jsem je vedle nás na ostrovech růst ....

Jaké bylo mé osobní zklamání, když dnes zjišťuji od spoluhráče z jejich aliance, že vedení u nich rozhodlo, že z našeho DoNu přešli s námi rovnou do války a to aniž by nám vedení dalo jakkoliv vědět (nebo nedej bože to oznámili s datumem od kdy to platí/končí a začíná válka ... a nechali třeba den času)?! Jak takové chování diplomaticky / politicky nazvat než podrazem.
Navíc a to je na tom asi to nejsmutnější, když udajný vůdce jejich aliance cert200 ještě předevčírem u nás poptával záruky a možnost jak "ovládnout svět ETA" a přišel s něčím jako sloučení naší alli do jeho s tím, aby jsem vyhrali tento svět :/ popřípadě se zaspojkovali a dali jeho alianci záruky vítězství ?!
A peprný je taky důvod vyhlášení války .... aby prý jejich lamy v jejich alianci pomřeli a zůstali jen ty silní ... Opravdu smutná aliance a ještě smutnější vedení , které to tam vede ....
Za mě za broučí hmyz nemohu než si jen odplivnout ... takové intriky a zlovůle vedení a hrátky se členy uvnitř jejich alli .. fuj ... to je to proč tu bojujeme ...
Otázka zda jejich hráči budou jejich vedení slepě následovat, protože u nás máme nejednoho známého u nich a na ty se prostě neutočí ...

Nezbývá než se opevnit jako za časů Leonidase bojovat do posledního meče (asi) proti všem! :grepolis

A proč to tu píšu? V grepolis novinách o ETE nebylo nic ... tak si to kluci musíme vynahradit sami :)
Ale pokud tu bude někdo psát a na moje reakce například oponovat .. tak vše co jsem uvedl je snadno doložitelné ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hele, ve hre jsem ti psal zpravu,reakce zadna...a agresor je v drtive vetsine vase ally :)
 

DeletedUser

Guest
Asi jsi nepochopil o čem jsem vůbec psal.
Každý tu na někoho utočí (pokud si to někdo neplete se stavebnici LEGO), mé sdělení se týkalo určitých praktik a jednání ...

S vaší alli nikdy žádná dohoda nebyla, takže každý hráč at váš nebo náš se chová dle svého uvážení ... ale když jedna alli uzavře s jinou aliancí spojku nebo DoN a obě strany to řádně dodržují .. má to i své "etické" zásady .. například toho jak se takové věci vypovídají a co by tomu mělo předcházet ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
co na to říci....:-/ nezbudemi než mlčet.... takto to zní opravdu hnusně. Proč se takto vedení rozhodlo netušim...a je mi (osobně) líto jak to dopadlo :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6215

Guest
to akbal:

No hold se teď budete muset hodně snažit :) Težší a tvrdší školu než od sněhurek na ETĚ nezažijete :)))

I když kdo ví.. záleží jak vám to půjde... přecejen .... 40+ trpaslíků momentálně stojí proti cca 400 hráčům ze tří top aliancí :-D Za mě děkuji teď mě to teprve začlo opravdu bavit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no když sena vás kuknu tak o tom nepochybuji že ta netvrdší škola bude od vás. Upřimně je vás 5,5 a držíte se v popředí, to klobouk dolu ;)

ale nejde o počet hráčů ale o jejich kvalitu :)
 

DeletedUser6215

Guest
No ale jako je třeba říci, že jste to měli pěkně nachystané.... jde vidět, že máte evidetně hodně nazbrojeno... zajímalo by mě jak dlouho tuhle zradu planovalo vaše vedení dopředu? Mám rád dobré boje atd. ale mít s námi DON díky které my vás necháváme růst na ostrovech s náma a přitom několik dní dopředu zbrojit a připravovat se a pak to spustit..... docela nechutné.

No zvolili jste si a teď děj se vůle boží.... každopádně by člověk předpokládal, že takové intriky proti pouhé 40ce hráču společně s Oriony a Fenixy nebudete mít zapotřebí a vyzvete nás alespoň čestně :) Tak jak mi byly Roman Bulls sympatičntí tak teĎ se mi z vás chce zvracet a získali sjte u mě co se týče útoků nejvyšší prioritu.
 

DeletedUser

Guest
Takto to vždycky dopadá,když ty rádoby nejlepší aliance už neví kudy kam,tak jediné co je napadne je spojení všichni proti cca40 hráčům.A pak za xxx měsíců na Grepolis fóru by jsi ještě mohli dovolit prohlásit,že třeba nějaká Sněhurka neměla proti jejim aliancím žádnou šanci :-D.Grr promintě za to slovo,ale takové intrikaření těchto aliancí mě vyloženě akorát tak dokáže nasrat.

Takové intrikaření,nefér boj a podlost můžete opravdu jen čekat od aliancí,které se sami nedokáží postavit jedné alianci.A lituju všech,kteří doplatí na rozhodnutí,které učinilo vedení aliancí Roman Bulls,ORION ALFA a LEGIE FENIX.
Takto si vás všichni budou pamatovat.Ne jako rovnocené soupeře,ale jako intrikány,kteří se neštítí žádné podlosti.Hamba vám!

Koukal sem se pro zajímavost na celkové počty těch hráčů (i když vím,že nemůžu počítat celé jejich křoví),ale podle počtů to vypadá že Sněhurku budou převyšovat 10 násobně.
400 Vs.40 <--> 10hráču Vs.1 -možná i víc.
Na světe ETA není žádná aliance,která by se v "generálech" a jejím kill ratingu mohla rovnat Sněhurce.Lepší bojovníky pohromadě nenajdete.A já Sněhurce popřeju hodně štěstí at s těmi intrikány zatočí a ochrání tak Sněhurčino panenství.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru