• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
Vychladni trochu ano! LEGIE FENIX nema s zadnymi intrikami nic spolecnyho. Snehurka ma kvalitni hrace, s tim souhlasim a je cest proti nim bojovat, ale jak sam prohlasil jeden jejich clen: valka je valka a na tom, ze se spoji nekolik silnych stran proti jedne jeste silnejsi, neni nic podleho! Trpaslici jsou silny a zkuseni hraci a proto utoci na ostatni a taky musi pocitat s odezvou.
 

DeletedUser6215

Guest
Persifeles tohle berem.. Na legii Fenix nepadlo jediný křivý slovo:) dokonce jsem vás chvalil, že jste první co proti nám byly schopni nějaké akce či odezvy a bojujete čestně:)

Jen nás zklamali Roman Bulls viz. důvod stranka zpět. To bylo prostě podlé a Sněhurku to pěkně vytočilo a btw. i zmobilizovalo....
 

DeletedUser

Guest
Persifles-->cituji Trpaslici jsou silny a zkuseni hraci a proto utoci na ostatni a taky musi pocitat s odezvou.

Každý v Grepolisu útočí na každého.Toto není Sim City.Toto není stavitelská hra,ale dobyvatelská.Myslím si,že i legie fénix útočí na každého a taky se nebudou dopředu ptát obránce jestli na něj můžou zaútočit nebo ho případně dobýt.To je...to je..to je vtip roku tohle :-D

Jinak k tomu inrikaření.Tak na tom si stojím.Ti tvrdíš,že na tomto spojení není nic podlého?Pokud se 400 hráčů spojí proti 40,tak na to není žádná omluva.To jen vedení aliance upeklo spojení 3 aliancí proti jedné,protože samostatně se nedokáží čestně postavit jedné alianci.
 

DeletedUser

Guest
Persifeles tohle berem.. Na legii Fenix nepadlo jediný křivý slovo:) dokonce jsem vás chvalil, že jste první co proti nám byly schopni nějaké akce či odezvy a bojujete čestně:)

Jen nás zklamali Roman Bulls viz. důvod stranka zpět. To bylo prostě podlé a Sněhurku to pěkně vytočilo a btw. i zmobilizovalo....
V pohode, reagoval jsem na post od shapeshifting, konkretne
A lituju všech,kteří doplatí na rozhodnutí,které učinilo vedení aliancí Roman Bulls,ORION ALFA a LEGIE FENIX.
na tohle :)

Jinak k tomu inrikaření.Tak na tom si stojím.Ti tvrdíš,že na tomto spojení není nic podlého?Pokud se 400 hráčů spojí proti 40,tak na to není žádná omluva.To jen vedení aliance upeklo spojení 3 aliancí proti jedné,protože samostatně se nedokáží čestně postavit jedné alianci.
Tahle hra je de facto simulace valky a jak se rika, v lasce a valce je dovoleno vse, tak nevim na co si stezujes!
A k tomu prvnimu, to nebylo mysleno nijak spatne, vubec ne takze si prosim nech poznamky o vtipu roku apod ;) diky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6215

Guest
Shape pohoda nevím jak tobě mě to naopak lichotí to spojení :)

Ja měl jen jeden jediný problém a tobylo nečestné zrušení DON od Romanu bez jakehokoliv varování nebo vypovědní lhůty a teď se na nás sypou ze všech stran trochu srabárna ale co už :-D

Jakože nevádí mi, že hro zrušili ani mi nevádí válka proti celé Etě :-D Vadí mi jen ten podlý způsob.... Kdyby nám vedení napsalo, že DON ruší a dali třeba 3 dny vypovědní lhůtu a nebo kdyby prostě aspoň jenom napsali... ale oni začnou hned utočit. To se malokdy dělalo i v historický válkách v realitě tfuj tfuj:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Stesti nam preje, stoji proti nam pul serveru a server samotny ...uz druhy den stoji Grepolis za *** a nejaky pokusy vubec odelsat utoky nebo podpory konci u SERVER IS ***** takze by bylo fajn aby se admini prestaly stourat v nose nebo buh vi kde a zacali neco delat.
 

DeletedUser5002

Guest
Vůbec nechápu na co si sněhurka stěžuje. Na Epsy když jsme tam začínali jako BN jsme byli většinou druhá nej ali serveru a spojili se proti nám téměř všechny top ali serveru. A my jsme brečeli? Né, my bojovali a i když proti nám stála veliká přesila tak jsme bojovali 2 měsíce až začali hráči odpadat.
A to my jsme bojovali s nejlepšími hráči serveru. Žrouti, prasata,God Wariors, i maďaři se do toho pletli s Conqueros. A čert ví kdo ještě.
Podle mě sněhurka vydrží a síly budou vyrovnané.

To že mají aliance více hráčů nic neznamená.Jeden dobrý a silný hráč dokáže vynahradit několikanásobnou přesilu.

Podle mě brečíte na špatným hrobě. Naopak si myslím, že tohle byla výzva, kterou si sněhurka přeci přála...

Ale závěrem musím říci, že jednání Romanu je opravdu špatné. Tohle by hrdá aliance neudělala. Ale víte jak to je :) Na každou sv1ni se vaří voda a o jejich hrdosti si mysleme své:)
 

DeletedUser

Guest
pro firstazazel:
Fakt tu nikdo nebrečí, je to jen konstatování reality a kultury na grepu ale je pravdou, že to chování k pláči vlastně je.

pro zbytek:
Válka započala .. den 1. podlá zrada a invaze vší nastala ... uvidíme jak se tento příběh bude krví psát dál ...

Za mě mohu jen říci, že osobně půjdu jen po těch hráčích (vší), kteří se k útoků na naše města - naší aliance SNEHURKA přidají nebo účastní a dokud tu budeme, nedáme jim klidu ....

pro Strdi:
dobře jsi mě pobavil .))) admini se v nose nedloubou ... oni jen testují Thétu :D tak to hold zbytku pak nejede .... není nikdo kdo by točil rumpálem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6215

Guest
First ty jsi to trochu nepobral :-D

Není problém bojovat proti celému serveru to mi absolutně nevadí a vůbec mě to netlačí. Mě sere způsob jakým to ROman Bulls udělal.... utoči tvrdě to se musí nechat a proč? Protože s náma měli DON nechali jsme je růst vedle nás... tohleto připravovali dlouho proto mají full stavy ve městech. A pak zničehonic to takhle ve velkém způstí....

Nemáme tušení jakou zlost ve mně takovéto nečestné jednání vyvolává.... kdyby napsali čus hele Don se ruší tak neřeknu ani slovo.
 

DeletedUser

Guest
Mickey.Mouse: do poslední chvíle to nebylo jasné, mi zbrojíme neustále a jsme ve válce stále proto je naše arma taková. Nehledej v tom nic že by jsme se na vás již dlouhou dobu připravovali i přes to že to tak může pusobit.:hmm
Do poslední chvíle nebylo známe s kým co a jak bude...

Uznávám že to co se stalo (mluvím za sebe) není správné a pár věcí se mi též nelíbí ale vedení takto rozhodlo a mi pěšáci to musíme respektovat. Nesnažim se zde ospravedlňovat píši pouze svůj názor, to jen pro štouraly :)
 

DeletedUser5002

Guest
Taky myslím, že to římani neplánovali, akorát nevím jestli to je k lepšímu či k horšímu taková vypočítavost.
Nemyslel jsem, že tu brečíte, byl to jen popichující vtip:)
Tohle je bohužel realita a nám nezbývá než se s ní poprat:)
 

DeletedUser

Guest
firstazazel: jj no nejsme mi též narozdílných stranách? :D
každý má právo na vlastní názor a já to respektuji....
 

DeletedUser6215

Guest
No ještě se uvidí jestli se tohle rozhodnutí nestane pro vaši Ali osudné, takhle nažhavené jsem sněhurky totiž už dlouho neviděl :-D Každopádně to teď budou pár měsícu asi hodně pěkné boje :)

First: ty hrozně rád popichuješ co? :-D
 

DeletedUser

Guest
Mickey.Mouse: na to mohu odpovědět jedině takto: "staň se, co se stát má! :)
jinak First popichuje mooc rad jsem si všimla ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Jak koho. Lidí co si vážím zase naopak respektuji. Prostě každému jak náleží.

Jo jsme na opačných stranách, ale nebyl moc čas takže na vás jen lehce zbrojím:) Pravda je, že jste se dobře pospojovali a nyní se uvidí, jak je roman tvrdá aliance. Pravda je že jste nám zabrali dost měst. Ale síly se budou stále vyrovnávat a rozhodně ještě není konec bojů tohoto serveru. Tohle vše je pouze začátek:) Možná by měla začít téci římská krev na dlažbě.... :)
 

DeletedUser

Guest
o tom nepochybuji že toto je začátek všeho, čas vše ukáže....:)
To máš pravdu mi přišlo, že jdeš jen zlehoučka do útoku ;)
asi budu muset blíže kvám mám vás všechny daleko :)
 

DeletedUser

Guest
Samozrejme ze se na prevedeni DoNu ve valku nepripravovala cela roman bulls,,, to uz by se k nam asi prosaklo jeste driv nez by k tomu doslo, ale nekteri jejich predni hraci se predem pripravovali a to mi nikdo nevymluvi,,,

ono totiz kdyz od zacatku je clovek zada, aby nezabirali mesta na nasich ostrovech a oni to stejne delali, ty mesta v dobe rozvazani DoNu meli hradby 25 + veze a doslova betony, tak nikdo mi nevymluvi, ze toto se da pripravit behem chvilky. zatimco my se vysilovali v bojich s legii fenix a orion alfa a pripravovali spolecne tazeni s roman bulls, tak oni tise vyckavali na chvili (mozna i impuls legie nebo orionu), ze ted je ta spravna chvile,,, takze zatimco my jsme naivne zbrojili a sli do nepratel, tak roman bulls za nasima zadama vyjednavala s neprateli a hned jak mohla, tak pichla kudlicku do zadicek a sup na ne...

samozrejme ze tech 450 hracu neni vsechno... mame informace, ze se snazi ziskat OPRAVDU CELY SVET :-D

jak ubohe a srabacke

misto toho aby se sami vzchopili a bojovali sami za sebe na zaklade vlastnich zasluh, tak hledaji vsechny mozne alternativy, jak NEJPOHODLNEJI dosahnout vitezstvi,,, ovsem takoveho vitezstvi, ktere s sebou nenese nic hrdinskeho a cestneho.

- skoda jen, ze supporti nastavili "pouze" 200 clenu do ali,,, pze kdyby jim povolili 1000 :) tak i to by bylo malo :-D
 

DeletedUser

Guest
no v některých věcech máš asi pravdu nemohu soudit, asi patřim k pozadí ali...;) Nechci tu nikoho hájit, je to hra a každý jí hraje po svém, ale uznávám být na vašem místě tak bych to asi viděla stejně.

Ale tvrdí se že jste nejlepší.....:)
 

DeletedUser6215

Guest
Jako to, že se proti nám spojují no co to mi spíše lichotí a myslím, že i ostatním sněhurkám. Jsme ryzí válečníci naše filozofie je založena na válce takže z toho dá se říci máme radost ale taky na čestném jednání. A myslím, že to čestné jednání jsme si prostě zasloužili když sama o nás píšeš s respektem a ne takovouhle kudlu do zad :)

Kdyby prostě vaše vedení napsalo, čus za tři dny rušíme DoN proto a proto tak řeknu ok jak chcete ale takhle to bylo docela nechutné :) Ale už jsem to přešel vyspal jsem se z toho :-D
 

DeletedUser

Guest
... já vim, tohle bohužel neovlivnim a co se stalo stalo se... tohle je mezi vedením aliancí a do toho co je mezi vámi nevidim ani nechci ;)
My to musíme respektovat, ale samozřejmě uznávám.
 
Nahoru