• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
je trochu škoda že se hráči neúčastní veřejných diskuzí o bojích na svém světě, no asi se bojí úniku informací
 

DeletedUser5002

Guest
Já se nebojím úniku informací, ale není co moc dodat. Situace je jasně daná.
A když už i já nejsem proti sněhurce tak už je co říci:)

Jsem přesvědčen, že aliance Roman Bull by měla být vyhlazena:)
Podle mě je to tlupa hráčů, co se ze strachu před jinými pospojovali do jedné aliance a když jim pomalinku došlo, že nemají co zabírat, tak napadli i ty, co jim dá se říci věřili.

Zkusím takovou filozofickou otázku.

Pokud padne Sněhurka co pak? Zautočí Fénix a orion se svými spojenci do Roman Bull? Či co budou dělat?

beru to čistě prakticky, začátek pominul. Nyní už všichni mají své jisté a boje mezi sněhurkou a fénix jsou víceméně vyrovnané. mohlo by se bojovat třeba celou hru a uvidí se kdo má vytrvalost.

Ale co Roman? Šikovně se prospojkovali jak se jim hodilo. Dále chtěli růst tak zaútočili na sněhurku. Kdyby byli vedle nich Fénix tak napadli fénix a Sněhurku nechali být.

Oni jen využívají jiných aliancí aby se mezi sebou vyřídili a sami sílí, aby pak dorazili co zbyde. Některé aliance to už pochopili a jdou proti RB.

myslím, že by se měla přehodnotit situace u těchto aliancí a vyrazit proti Moru RB.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ach jo ....:hmm

tak nejsou náhodou tvoje sympatie ke sněhurce z důvodu že i vy jste se museli od nás přesídlit daleko hm? Že i vy jste postupně"vyhlazování". Samozřejmě chápu. ;) Tak do nás a ukažte se Bratrstvo (ale když se ke mě dostane od vás informace že už vás to nebaví a máte toho plné zuby, začnete bourat svá města a přesidlovat jinám ) no tak to promiň ..... Zatim jste toho moc nepředvedli až na pár zvás to musim uznat (jsou u vás i dost dobří co makají a je čest s nimi bojovat.) To sněhurka bojují tvrdě a statečně (všechni)

Pokud máme být dle tvých slov vymazáni, vyhlazení atd...tak prosím do toho. ;)
A ještě jednu informaci i Legie leží vedle nás jen na druhé straně než sněhurka :)

jnak sultane je opravdu škoda že se dost lidí nezúčastňuje veřejných diskuzí... ale co naděláš :(
 

DeletedUser

Guest
Na to jak malinko ztrácíme města a nedaří se uplně podle plánu je asi tohle:
Léto přichází, hráči odchází. ;)
 

DeletedUser

Guest
My nebereme neaktivni hrace,to je nuda:) Na to jsou experti R.Bulls a Legie:) v cele s Mmaass kterej ma 99% kolonizaci vlastnich rad :D:D:D:D
 

DeletedUser5002

Guest
Děláš jako by si nás ničila ty akbal. Já nikam neodcházím. Počkám si tu na vás.
 

DeletedUser

Guest
First:
Ono je to ještě horší než jsi popsal .. protože opravdu jak uvedla Akbal, Románs Bulls sousedí i s Fénixem z části ale není to nic pozitivního ba naopak, protože spolu uzavřeli účelové DoN s názvem "zničme SNĚHURKY" ... Fénix v zastoupení diplomata, vojevůdce a hlavy pomazané Fun Dinga se natolik obával zkázy a potupného rozebrání svého imperia FENIX pidi trpaslíčky s krumpáčky, že dnem i nocí kul ve své dílničce temné plány jak zvrátit nelítostný osud své řiše a svých poddaných, které mu přisoudily sudičky a stastitiky úbytku měst každým dnem o x kusů ho dosti děsily.

Až jednoho dne se upsal ďáblu a zaprodal duši a myšlenka byla na světě ... přispěchal na svém oslíkovi ... který ho vezl přes hory a doly .. do králoství zvané Románs Bulls, kde zdejší vedení vyslechlo jeho nápadu a zamyslelo se .... byl neodbytný jak opar a vytrvalý jak svrab ... usídlil se u nich na hradě a postupně vymýval mozky zdejší šlechtě :eek:)

Bohužel se nechali přiliš snadno opít ochucenou vodou bez bublinek a na plánu se dohodli ... Nebyl to však nedajaký plán ale super plán na rozebrání trpaslíčků hordou nenažraných vepřů, kteří bažili po tajemství, které trpasličci střeží :eek:) Tajemství války a ocele :eek:)

Do dneška se neví, zda ta voda nebyla elixirem omámení, kterou špechta románů popíjela :eek:) ale od té doby aliance FENIX a jejich ORION spojka spolu s Romans Bulls bojuji a mají prioritu čislo jedna likvidací všech trpaslíčků na mapě včetně trpasličích žen a dětí :)
Bojují společně v hromadných útocích (mnohokrát tak činí).

Od té doby se trpasličstvo z celé mapy sjednotilo a zakopalo ve středozemi, aby bojovali proti útisku a nadvládě hamižnosti, barbarství a podlosti vymejvači mozků a jejich loutek. Válka je to těžká protože nečistých je mnoho a trpaslíčků málo o to více musí každý trpaslíček ovládat boj s dvěmi krumpáči současně a něco jako spánek je pokládán za luxus :)

Ať tahle pohádka dopadne jakkoliv, můžou jen trpaslíčci poděkovat zbytku nepřátel, jakou hezkou hru jim přichystali díky své hamižnosti a strachu o svou existenci zde na ETE.
A lituji ty davy hráčů v jejich aliancích, kteří si ani pořádně nezahrajou a neokusí co to doopravdy znamená si zahrat tuhle hru na plno.

pohádku sepsal Broučci, dle skutečného příběhu ze světa ETA :eek:)


PS: Je Sultán spokojen ?

PS2: Kdybych srovnal silu a obranu vaší aliance akbal s tím co jsem zažil na Epsilonu s Firstem (a válčil jsem s ním řadu měsíců na Epsilonu), tak first držel města daleko lépe a pevněji (mnohdy nedobytně) než vaši hrači na mapě ETE. Jste jen přiliš přerostlí nic víc a spřahnutí s davem. Nic převratného a nic výjmečného. Takhle to jen dopadne, když hrači volí pokud možno hru bez rizika, napětí a bez adrenalinu :) jinými slovy nuda, která vás postupně popraví ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Já osobně proti Fénixům nic nemám. Chtěli si zabojovat tak bojují. Ale Roman? Poslepovaný z většiny uprchlíků ze všech koutů, kteří se spojili, aby na ně nikdo neútočil a pohromadě se schovali a následně se prohlásí za vládce a dělají co chtějí, ničeho se neštítí. To se musí zničit. Nebo vy by jste věřili zrádcům?
Pro mě je zrada, když někoho nechám být a on na mě v okamžik, kdy bojuji s jiným zaútočí. Prostě ubohé.
V tom nejsou žádné sympatie ke Sněhurce, to je odpor k vašemu chování.
Dále jen velmi málo vašich hráčů je schopno samostatně zabrat našemu hráči město. Takže pro nás není ostuda ztrácet města. Ostuda by byla, chovat se tak jako Roman Bulls.
 

DeletedUser

Guest
Pro mě je zrada, když někoho nechám být a on na mě v okamžik, kdy bojuji s jiným zaútočí. Prostě ubohé.

Jo tak to máš pravdu u Romans Bullu se tohle stalo.
Nám to bylo vysvětleno tak, že jsme jejich spojku odmitli a protože z nás měli respekt/strach spolčili se s Fenixem, aby se nás zbavili všichni společně .. takhle to chtěli čestně vyřešit.

Ale nemám moc informací jak se chovájí jinde, ale podle tvých reakcí to bude asi na stejné kopyto :eek:)
Ale že hra není férová to se musí brát tak, jak to příjde... to už jiný nebude a né všem dnům je konec :eek:))
 

DeletedUser

Guest
sultán svítí jak sluníčko nad grepolisem:)
díky za optání, no asi se regnu na Etu když vím co se tam peče:)
 

DeletedUser

Guest
všichni bojujeme (přebíráme) společně dělají to sněhurky, my i vy od toho jsme ali a kdo říká že v ali zabírá města jen každý sám tak lže (dělá to vždy jen pár vyjímek). při útoku se též brání společně a nebrání se každý sám až na pár vyjímek samozřejmě. Aby mě tu nechytl někdo za slovo ...

Jinak už je to tu dost trapné neumíte mluvit o ničem jiném než o tomto.
 

DeletedUser

Guest
akbal:
já jsem něják nepochopil, na koho jsi vlastně reagovala :eek:) něják mi to uniká ...
 

DeletedUser

Guest
:D parooon můj předchozí příspěvek patřil hlavně z velké části firstazazel
strdi: o všem co se debatuje i na jiných světech ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak tu psal Boruček tu svou pohádku, tak mě napadlo, že se tu pořád jen nadává a nikdo nikoho nechválí - tak je to tedy na mě.
Chtěl bych pochválit Sněhurky za to, jak hrají - sice mezi sebou mají spoustu blbů, kteří se neumí vyjadřovat, natož chovat, a myslí si o sobě víc, než by obyčejný trpaslík měl, ale hru ovládají perfektně a herní styl mají vymakaný. Vážně, holduju vám, vousáči!:)
 

DeletedUser

Guest
takaby to tu moc dlouho nestálo....

jestli mi jsme "šmejdi" jak jsem se doslechla se o nás říká....tak na FÉNIX LEGII není slovo ve slovníku :grr

.... když si někdo od nás nechá zaslat podpory s tim, že na nej útočí sněhurka a ráno druhý den po tom co se nám v noci vyhlásila válka (ještě s našema podporama) na nás zaútočí no tak to je sviňárna nad sviňárnama....

takový by měli být rozprášeni....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:) sem si potřebovala hlavně ulevit :D

jinak to si piš, že to zaplatí hlavně ty kterých se to týká...;)
 

DeletedUser

Guest
Pokud jsem se správně doslechl, tak podpory byly odeslány jen jednou. Když jsme na společném fóru požádali, slušně požádali, tak jste s námi bezrozmýšlení *****ali a divili jste se, že jsme si něco takového dovolili.
Ale hezké je, že se ozveš až tehdy, kdy vám hoří koudel za p...zadkem.:)

//Sakra, já si říkal, že ty hvězdičky nejsou moje práce.:)
 

DeletedUser

Guest
no hvězdičky vidím opravdu nerad.. a prosím aby se výraziva, která se hvězdičkují nepoužívala..
 
Nahoru