• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
V tom případě se přikláním k tomu, aby, až bude svět gamma (týden?), se počet lidí v alianci omezil tak, jak jsme se o tom bavili. Všichni členové Ali se budou skládat na určitou budovu (Headquarters - Velitelství), kde každý level bude stát více. Můžete to klidně udělat podle jednoduchého vzorce - 1. level 1000-2000-3000 (dřevo,kámen,stříbro), každý další level +5 členů, ale další level stojí 1,25*předchozí level. Jednoduchým počtem na kalkulačce pak level 20 (100 členů) stojí 69389 dřeva, 138778 kamene a 208167 stříbrných. Zdá se Vám to málo? Udělejte to *1,5 (2 216 838 dřeva, 4 433 676 kamene a 6650513 stříbrných) a máte jistotu, že víc jak sto členů bude tak maximálně za rok...s tím by samozřejmě mohla přibýt výhoda, jako je například speciální bonusy, jako třeba rychlejší obchodování mezi členy ali, pokud budou mít Velitelství na úrovni 12, atp. Dá se toho vymyslet mraky! Aliance KOPIS na betě neni aliance, ale jen hromada lidí mající stejných 5 písmen. Asi tak jako skupina na Facebooku proti Rathovi. Nevadí mi, ale jsou naprosto k ničemu :D
 

DeletedUser

Guest
Podle mne je to pitomost, to rovnou mohu začít hrát bite*igh* a podobně...:grr.Založil jsem alianci ale beru jen lidi co mi napíšou, nebo kterým napíšu já.Ale problém je, že těch aktivních je málo a máme jen 4 členy :-/
 

DeletedUser

Guest

Mno.
Nechápu, proč s tím má někdo pořád problém. Tak velké aliance, to je velká pitomost. Nedomluví se na podporách, na ničem. To je základ a štvát to může tak maximálně je.

Takové aliance byly všude a vždy se budou objevovat. Na Alfě už jakž takž někteří pochopili, že toto je cesta do pekel a trochu zredukovali své řady. a vzhledem k tomu, že hlavní faktor pozdější hry bude alianční spolupráce a armáda, tak aliance hrající na body a na spousty členů nebudou schopny se bránit a tím pádem budou padat jako hrušky.

Omezovat to nějakým velitelstvím?
1. Už velká nevýhoda je, že prostě nebudou schopny se domluvit a zapodporovat se navzájem
2. Nebudou mít osobní kontakt ani se nebudou dobře znát, takže budou jistě časté spory mezi členy
3. Zatím, bohužel, se hra dolaďuje a já si myslím, že na jakékoliv větší herní úpravy si budeme muset ještě počkat.
4. Krom toho, je to sice naprosto pitomá taktika, hromadné nabírání, nicméně musíme to brát taky jako taktiku, třeba si splňují svoje cíle. Ve hře sice nepochodí, ale jako každý hráč má svoji taktiku, taky každá aliance má svoji taktiku. Tak jako každý hráč je nějak v pozdějším stádiu úspěšný, to stejné se projeví i na aliancích. Já bych tomu nechal přirozený průběh.

Jediným způsobem, jak bych to omezoval, tak nastavením serveru. Určitě bych uvítal, až bude za týden zase novej svět, tak aby bylo na foru hlasování o maximálním počtu členů aliance.


Většinou funguje, když se domluvíš před začátkem s nějakými přáteli, tak se ti aliance rozjede lépe...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Co si ty hráči myslí, že když mi napíšou, že hrají DK a hned chtějí mít práva správce, že jim to dám? :-/ Někdo vstoupí do alli a hned chce práva...A někdo mi allianci pomáhá budovat a nechce nic.Jinak já to neměl připravené a ani se mi na gammu nechtělo jít.To sem se rozhodl až včera okolo 7 hodiny :D .Na konec jsem hledal allianci a napadlo mě založit svoji vlastní :p
 

DeletedUser

Guest
Nějak tady vázne dizkuze ne ?
Jak pak se máte ?
Jak se vám líbý svět Gamma ?
 

DeletedUser

Guest
mourku ty si opravdu všude...Co jsem si všiml tak tu i hraješ.
 

DeletedUser

Guest
Také se vám stalo že jste obdržely pozvánku z aliance vlci a když jste ji odmítly tak vám ji poslaly znovu ?
Mně už se to stalo pětkrát a už mně fakt nebaví chování této aliance !
Napsal sem jejich náborářům, ti neodpověděly, napsal sem jejich diplomatům a kdo by to byl čekal také neodpověděly.
Tak sem dnes napsal jejich zakladateli a doufám že ten v sobě bude mýt trochu té slušnosti a napíše alespoň ahoj.
Nevím o co té alianci jde ale každý kdo v naší alianci stál za prd tak šel k nim, no pokud sbírají po Gamě všechny hráče co stojí za prd tak ta aliance musí vypadat.
Ale já nechci soudit, jen se chci zeptat jestli máte někdo stejný problém.
Aliance je roztroušena po více mořích takže myslím že se někdo najde :):):):):)
 

DeletedUser

Guest
To jo už mě celkem štvou a to jsem si říkal, že pidi stojí za něco, ale jak odešel k nim tak mi bylo jasný, že je to podrazák.Mimochodem napsali ti vůbec nějakou zpráu, nebo tě jen tak pozvali bez optání? :D
 

DeletedUser

Guest
Jejich náboráři se my ani neozvaly, poslaly pozvánku a nic nenapsaly ani když sem se jich sám ptal.
Jediný kdo my odpověděl byl dnes jejich zakladatel, ten má jediný alespoň trochu rozumu.. :):):):):):):):):)
 

DeletedUser

Guest
Skrté fórum

:?Co znamená ,,skryté fórum,, ? Je to ze to forum uvidi jen hraci kteri budou mit pristup k internim forum nebo jine?
 

DeletedUser

Guest
to je ze ho uvidi jen hraci, kteri mohou videt interni forum. Hodi se to trba rade aliance, kdyz potrebujou resit nejake tajne veci a boji se, ze v alianci je speh. Doufam ze sem ti odpovedel spravne
 

DeletedUser

Guest
no zdravím Vás jak se tu ved čus Darkboy :)))


Sokar I (Anubis III)
 

DeletedUser

Guest
Sokare to si děláš srandu, hej chlape mám alianci(světe div se SW) přidej se, potáhnem to zase spolu, jak za starých časů na DK!!! ;o)
 

DeletedUser

Guest
Ufo

Proč mi lítají nad statkem ufouni? A na pole mi načmárali nějakej obrazec. No toto. Nejsou to Goauldi? Ale ty to nebudou, tohle je kulatej talíř, ne pyramida.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru