• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
Loďstvo a systém dobývání je supr, ale chtělo by to ohledně loďstva víc vylepšení... Osobně mě příjde, že je na to málo výzkumů nebo špatně pojmenované... Třeba silnější plachty a trup nebo záludná věc zvaná havran :-D... Beranidlo mi na lodi moc nesedí. A k dobývání to samé... Hezké by byla možnost "vyhladovět soupeře" :-D.
 

DeletedUser40

Guest
No výzkumů je podle mne až až, když si vezmeš, kolik případně budeš muset později spravovat měst a v každém provádět každý výzkum znova, tak se mi zdvihají vlasy na hlavě. Je pravda, že tato hra je hodně taktická, takže by různá vylepšení prospěly, ale mně by se to rozhodně nelíbilo.
 

DeletedUser

Guest
O taktice je zbytečné si tu asi povídat... Každý máme svou :cool: . Je fakt, že další "upgrady" by hře prospěly, ale i ztížily a otevřely další taktiky a možnosti. Osobně mi příjde, že v akademii by se dalo lépe pohrát s překladem (Tím se nechci dotknout vyšší moci, jsem rád za to, co je, protože německy moc neumím.) My můžeme jen tiše mumlat v koutu do prázdného a chladného vzduchu a dodávat si naděje, že o Grepolis si Inno najde větší zájem než o DK.
 

DeletedUser

Guest
dk

no mě osobně baví více DK něž grepolis ale na lodstvu mě zase vadí a nevadíže když na mě utočí z jinýho ostrova tak musí mít ty čluny a v opačné, případě mi to vadí:):(
 

DeletedUser

Guest
DK mě dřív taky bavilo... Asi rok :-D . Pak mě přišlo, že dělám všechno dokolečka jako počítač v single hrách... Prostě mi příjde, že už je to takové odkopnuté, žádne updaty prostě nic.
 

DeletedUser

Guest
Je pravda, že výstavba člunů v každé (či většině) vesnic je zdržující, ale na druhou stranu to ber z logiky věci, že by jsi přeci nemohl útočit na jiné ostrovy, když by jsi neměl jak vojsko převézt.

Mě osobně by se např. líbilo, když by i birémy a trirémy mohli převážet vojsko (samozřejmě menší počet, než je v transportních člunech). Umožnilo by to možnost stavěv více válečných lodí a méně transportů.
 

DeletedUser

Guest
Morfee, tohle je geniální myšlenka. Taky sem nad tim uvažoval.
A třeba by se to dalo udělat i tim, že by ten výzkum, co zvýší kapacitu trabnsportům o šest zároveň přidal kapacitu šesti jednotek všem ostatním lodím.

Sice kapacita spíše symbolická, ale při flotile 100 ohnivek znatelná.
 

DeletedUser

Guest
to by bylo velmi dobré



i když to lodstvo mě celkem těší za chvilku budu mít kolonizační lod:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nápad morfea

morfeusi stěmi lodmi že by všechny mohli nést vojáky je dobrý nápad tak sem vytvořil takový seznam
biréma:9 vojáků
ohnivá lod: 5 vojáků
triréma:10 vojáků
co vy na to:)
 

DeletedUser

Guest
správný přístup

a navíc v historii taky bojové lodě převáželi vojáky:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vidím, že jsme se krásně shodli, otázka je, zda to není jen mluvení do větru... No ale i vítr dokáže přenášet informace (-:. Bylo by fajn, kdyby to vyšlo...
 

DeletedUser

Guest
Ono by opravdu stačilo, kdyby se to ta přidalo těm lodím třeba i jenom o nějakou symbolickou kapacitu jako třeba jenom kapacita 2 až 4 na jednu loď.
Od začátku tak nějak zvažuju, že by se tahle kapacita objevila až po tom výzkumu, aby to nebylo moc jednoduchý. A klidně i za cenu zdražení toho výzkumu.
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že přesný počet bych již nechal na InnoGames, aby si to oni sami určili, každopádně ten počet jednotek by musel být minimální, aby se vůbec vyplatilo stavět transportní lodě. Poté by každý ožulil transporty za cenu toho, že sice ztratí +- dvě místa v každé lodi, ale za to bude mít silnou válečnou flotilu.
 

DeletedUser

Guest
pravda

ale zase jak říká morfeus když to tak bude tak za každou ztracenou lod ztratíš i ty vojákyna lodi bylo by blbý mít plnych 25 trirém a všechny je ztratit:grr
 

DeletedUser

Guest
lodstvo

ale kdyby všechny lodě měli kapacitu tak by mě to potěšilojá sem zaměření právě na lodstvo:)
 

DeletedUser

Guest
jen tak mimochodem, speciálně o tomhle nápadu v návrzích vzniklo nové téma a to proto, aby se ta mohli k němu vyjadřovat všichni a nejenom hráči z gamy a modeři.

Tak šup tam, at si to můžou přečíst i ostatní.
 

DeletedUser

Guest
V Návrzích
big_laugh.gif

Jmenuje se to zcela nečekaně "Kapacita lodí"
 
Nahoru