• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
Návrh je to hezký, fandím mu. Dneska máme pátek 13, věříte na něco takového? Přiznám se, že já teda moc ne... Zatím se mi nic nestalo... Vlastě je 13 i moje šťastné číslo :p.
 

DeletedUser40

Guest
No abych pravdu řekl, tak když si v obchodě kupuji rohlíky, tak vždy kupuji třináct, protože třináct, pán bůh při nás.
 

DeletedUser

Guest
Hezké pořekadlo... Dneska mi kamarádi říkali, že pátek 13 odjet na dovolenou to chce odvahu :-D... No, nejhorší je, že většina lidí ani neví, proč pátek 13 je vlastně označován na smolný den.
 

DeletedUser

Guest
Protože v pátek 13. října 1307 začalo rozsáhléa hromadné zatýkání členů templářského řádu.
 

DeletedUser

Guest
jo to je pšesně ono, a ted je třeba vyhlásit nějakou válku i když už je po třináctém:) at je o čem psát)
 

DeletedUser40

Guest
V kavárně světa Gama za poslední měsíc ani jeden příspěvek. Čím pak to asi tak je? Copak tady nikdo neválčíte nebo se všichni bojíte, dle Grepo stats, nejsilnější aliance WING? :)
 

DeletedUser

Guest
Tak zkus něco vymyslet...tahle sekce je určená pro hráče Gamy, přece nemůžete očekávat, že vám tady moderátoři budou navrhovat nějaká témata :)
 

DeletedUser

Guest
:D no to sem ani nečekal ale moderátoři snad taky nehrajou na světech grepolisu :?
 

DeletedUser

Guest
na fóru psací hry :D slovní fotbal,nejlkepší hláška fóra :D to asi ne...:p

zase to tu nějak ustalo :D co tahle třeba náká otázka?

co si myslíte o WING alianci s nejvíce body?
co si myslíte o strážcech scrin NEW?
co si myslíte o Immortals?
co si myslíte o rozpadu tripolisu?

:grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
WING - hodně dobrá aliance pěkně jim to tam klape a umí si to tam uspořádat
Strážci - dost dobrý dotahujou WING podle mně nejlepší aliance
Immortals - docela dobrý ale nejsou uplně tak středem pozornosti a dotahujou je Lakedaimons
Rozpad tripolisu - škoda spolupráce tam byla dobrá ale už to tak je že se to rozpadlu :grepolis
 

DeletedUser

Guest
o rozpade tripolisu-zapricinil je scrinove , ktory z jedneho dna na druhy sa rozhodli ho ukoncit,vraj im nevyhovovali nase rezervace na vesnice-boli to ich farmy,podle mne dost ubohy duvod,jenom to temer dotahli na wing a potom uz nas nepotrebovali
 

DeletedUser

Guest
njn ubohost nekdy dokaze velke věci, ale takovy už je život. Najděte si lepší kámoše do hry:)
 

DeletedUser4311

Guest
o rozpade tripolisu-zapricinil je scrinove , ktory z jedneho dna na druhy sa rozhodli ho ukoncit,vraj im nevyhovovali nase rezervace na vesnice-boli to ich farmy,podle mne dost ubohy duvod,jenom to temer dotahli na wing a potom uz nas nepotrebovali

souhlasím..........

Něják to tu stojí co se děje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
musím s tebou nesúhlasiť : každý kto začne hrať tento typ hra chce byť dobrý ( je to v ľudskej povahe ) a ten kto na to má si to cvakne a čo sa týka bavenia sa toto nieje simsity aby si sa bavil - toto je o vyhladzovaní všetkých čo neťahajú za rovnaký koniec ako ty a o zaberaní miest malým lamkám ktoré ti potom cez PM vynadajú ako svini do hrantu a pošlú na teba staršieho brata atak...
Naučiť sa niečo o starom grécku ......? a čo také že lukostrelec je slapší ako šermiar či to že jediná ďalekonosná zbraň katapult útočí ako posledná aj keď logika vraví že najprv mesto decimujem salvov z katov a až potom vojsko dorazí to čo náhodov prežilo

úplne súhlasím
 

DeletedUser

Guest
o rozpade tripolisu-zapricinil je scrinove , ktory z jedneho dna na druhy sa rozhodli ho ukoncit,vraj im nevyhovovali nase rezervace na vesnice-boli to ich farmy,podle mne dost ubohy duvod,jenom to temer dotahli na wing a potom uz nas nepotrebovali

to byl jeden z důvodů, ale rozhodně ne nejzásadnější
 
Nahoru