• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
právě proto řekl/a kua ne?aby se to nenahlásilo jako sprosté slovo ty vrbo

PS: Píše se Einstein
 

DeletedUser5567

Guest
v tuto dobu jsem ochoten říct i plný význam toho slova, vzheledem k tomu, že nejsem úplně střízliv :-D (ne že by to nešlo poznat :-D)
co bylo s tím tripolis?
 

DeletedUser

Guest
na ty vaše chabý argumenty kašlu :D

johnko je to jednoduché bil mezi nimi určitý konflikt kolem jednoho hráče...hlavne se ale aliance uz dále nedokázali pohodnout a hráči se začínaly bouřit proto se tripolis rozpadl...mnělo to ještě spoustu dalších příčin ale abychom znali uplne všechny nelze :)
 

DeletedUser5567

Guest
Tak vypadalo, to že fakt něco víš...

(ps: já vím, že píšeš rychle atd. ale přemýšlej trochu nad těma i/y - zas tak těžký to nejni)
 

DeletedUser

Guest
no ono to nevyopadalo ale e to tak :) prostě nebudu vyzrazovat věci dopředu...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
neboj se legie si je podrobi a budou jeste skemrat o milost
:grepolis:)
 

DeletedUser

Guest
:D no to asi těžko ale už mi tam dost dlouho oxidujou asi bych mněl něco udělat :D
 

DeletedUser5567

Guest
No nevim nevim jestli zrovna Legie. Sice je největší, ale taky má v topce nejvíc lamek :-D pro zbytek většina z nich není hrozba... Spíš by mě zajímalo co bude zač Resistance :) (tam bych šel aji taky)
 

DeletedUser

Guest
Do orákula jsem s nima dělal rozhovor...no docela jsou zajímavý... pak si to přečti...podle mně je teprve tohle Elita :D
 

DeletedUser5567

Guest
Tak náborový podmínky mají docela hnusný (off rank), průměr ali k 0,5M. Zas jich je málo a kdo ví jak se postaví k SS a W... Ale elitní nejsou, vždyť tam chybím :-D
 

DeletedUser

Guest
nojo koukni třeba na zybtek lamek u Immortals...pěkně se to zaprasilo :(
 

DeletedUser4311

Guest
Alloha all
Tak jak se máte na gamě ?
Co války vyhráváte :)
 

DeletedUser

Guest
Tak náborový podmínky mají docela hnusný (off rank), průměr ali k 0,5M. Zas jich je málo a kdo ví jak se postaví k SS a W... Ale elitní nejsou, vždyť tam chybím :-D

A jak pak myslíš, když z wings a strážců vzešli ? :)
Zkus sečíst body a vesnice těchto 3 aliancí a možná pochopíš :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru